Ork

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Lesthad
Mudżahedin
Posty: 288

Ork

Post autor: Lesthad »

Po baaardzo dlugiej przerwie z malowaniem , chyba odzyskalem natchnienie . I zaczalem paciac . Najpierw zeby zobaczyc co zardziewiala juz reka potrafi znalazlem tego orka. Po kilku wieczorach wyglada tak , jest to nadal WIP.
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Trochę niewyraźny, ale z tego co widzę to zbroja prezentuje się bardzo ładnie. =D>

Awatar użytkownika
GIMLI18
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132

Post autor: GIMLI18 »

hmm jak miałeś naprawdę długą przerwę w malowaniu to dobrze ci idzie powrót :D jak to jest wip to nie mogę do końca powiedzieć co nie tak bo nie wiem na jakim etapie jesteś w tym momencie

ps. czy on się tą kostką wali po głowie ?

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

heh myśli dlaczego kostka ma ze wszystkich stron same jedynki dlatego taki poobijany jest hehe , jedyne co mi się w tym modelu nie podoba i nie mówię o malowaniu tylko o sculpie .. ze chałowy jest kamień na którym siedzi powinny dogi mu zwisać dyndać czyli wyższy kamień z większa ilością pękań byłby ciekawszy i za mała przednia chustka lipnie wygląda

co do malowania to jeżeli to dokończysz tak jak myślę że dokończysz to mamy kolejnego bohatera tego forum ;p

Lesthad
Mudżahedin
Posty: 288

Post autor: Lesthad »

Vegam masz racje , rzezba miejscami jest strasznie kulawa . Ta szmatka jest tak zle wyrzezbiona ze nie ma jej nawet jak pomalowac dobrze :D do tego miejscami takie nadlewy ... jednasciana kostki to byl wieki nadlew poprostu :D.

Zbroja jest juz raczej skonczona , napewno postaram sie o wyrazniejsze zdjecia plecow bo jest tam duzo fajnych rzeczy, kilka czesci skory do zamalowania , kamien , buty moze ta szmatke poprawie i bedzie koniec modelu . Dziekuje za komentarze :)

ODPOWIEDZ