Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Re: Figurki Ignis & Rakso - 07.04.09

Post autor: Ignis »

Kolorystyka narzucona, nie byłam do niej przekonana, ale wyszło całkiem ciekawie ;)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

BTW...
Chciałem napisac kilka słów do osoby/osób, które na CMON ciągle wystawiają nam celowo ocenę 1. Nie wiem czy zaglądają tutaj, chociaż podejrzewam, że tak. Jesteś/jesteście chu..em bez honoru, który nawet nie ma za grosz odwagi, żeby się podpisac pod tym co robi. Rozumiem, ze prace mogą się nie podobac ale celowe ciągłe wystawianie oceny 1 świadczy tylko o tym jak mierną istotą jesteś. A jeśli już to robisz/robicie to przynajmniej zachowaj te resztki honoru i odwagi i wystaw komentarz, bo narazie tylko pokazujesz jak wielkim małym zakompleksionym chu..em jesteś.

Dziękuję za uwagę.
Obrazek

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Rakso_The_Slayer pisze:BTW...
Chciałem napisac kilka słów do osoby/osób, które na CMON ciągle wystawiają nam celowo ocenę 1. Nie wiem czy zaglądają tutaj, chociaż podejrzewam, że tak. Jesteś/jesteście chu..em bez honoru, który nawet nie ma za grosz odwagi, żeby się podpisac pod tym co robi. Rozumiem, ze prace mogą się nie podobac ale celowe ciągłe wystawianie oceny 1 świadczy tylko o tym jak mierną istotą jesteś. A jeśli już to robisz/robicie to przynajmniej zachowaj te resztki honoru i odwagi i wystaw komentarz, bo narazie tylko pokazujesz jak wielkim małym zakompleksionym chu..em jesteś.

Dziękuję za uwagę.
nie jesteś sam Rakso, też tak miałem i jest to wkurzające. Jako że mam mało prac na Cmonie wystawionych to pamiętam dokładną średnią każdych prac. Pewnego dnia wchodzę... i wszystkie prace średnio o 0,2 noty w dół. Nie mówię że to jakoś dużo ale przy 90 głosach trudno jest zbić średnią o te 0,2 (trzeba by trochę tych jedynek).
Tak więc dołączam się do tego co powiedziałeś

a żeby nie było offtopu:
armia jako całość jest świetna, jedna z lepszych jakie widziałem w życiu =D>
a demonetki też mi się podobają: technika fajna a kolorki niestandardowe

Awatar użytkownika
thorgrim
Wałkarz
Posty: 99
Lokalizacja: Radom

Post autor: thorgrim »

Rakso armia jest po prostu niesamowita =D>
Jednak na żywo wygląda kilka razy lepiej niż na zdjeciach. Mam to szczęscie i mogę ją czasem obejrzeć :D A jak przyjemnie się z tym gra :D

Awatar użytkownika
fingolfin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Łomża - gród nad Narwią

Post autor: fingolfin »

rakso jesteś gość a jak ktoś twierdzi inaczej sam mu obtłukę ryjek :D(prawie 190 cm wzrostu 96kg żywej wagi iex sportowiec z naciskiem na ex :P)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

hehe... dzięki, jak coś to bym brał na challenge'a ale +1 za ranka i zablokowanie przeciwnikowi ewentualnego +1 za outnumber zawsze mile widziane ;)
Obrazek

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Rakso_The_Slayer pisze:BTW...
Chciałem napisac kilka słów do osoby/osób, które na CMON ciągle wystawiają nam celowo ocenę 1. Nie wiem czy zaglądają tutaj, chociaż podejrzewam, że tak. Jesteś/jesteście chu..em bez honoru, który nawet nie ma za grosz odwagi, żeby się podpisac pod tym co robi. Rozumiem, ze prace mogą się nie podobac ale celowe ciągłe wystawianie oceny 1 świadczy tylko o tym jak mierną istotą jesteś. A jeśli już to robisz/robicie to przynajmniej zachowaj te resztki honoru i odwagi i wystaw komentarz, bo narazie tylko pokazujesz jak wielkim małym zakompleksionym chu..em jesteś.

Dziękuję za uwagę.
Rakso, wrzuć na luz :wink: To tylko jakies znaczki przy zdjęciu. Ważde że sie Tobie i innym podobają. A że jakiś zawistny człowiek ma zabawe wciskajac ciagle 1 to jego sprawa niech bawi się dobrze. Takim zachowaniem potwierdza tylko że jest ch..m. a wykrzykiwania na takowego nic nie dadza tylko jezcze bardziej zachecą. Bo wkońcu robi to po to zeby psuc innym nerwy.

BTW o pracach nie ma co sie rozpisywać. Wielki szacunek że Ci się chce i ze cisniesz dalej :)

PS:Ale cwicz bo niedługo żona/dziewczyna Cie przegoni :P

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Piotrax pisze: PS:Ale cwicz bo niedługo żona/dziewczyna Cie przegoni :P
Jeżeli już nie przegoniła :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Unicorn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Unicorn »

no no no, armia rewelcja ;)

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Bardzo ładne prace. =D> Chciałbym tylko wiedzieć jakich użyłeś kolorków do pomalowania ciała krasnoluda, bo ten z obsługi działa wymiata. =P~

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

brązowy i tanned highlight ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Rakso_The_Slayer pisze:brązowy i tanned highlight ;)
Hmm, a konkretniej, bo jest wiele odcieni brązowego. Po kolei: farbki, techniki, proporcje... :D Chyba, że to sekret malarza. :P Z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

żaden sekret :)

farbki to Reaper Master Series, nazwy brązowej farbki nie pamiętam a nie mam pod ręką, proporcje to zazwyczaj 50:50 przy pierwszej warstwie i potem stopniowe rozjaśnianie aż do samego tanned'a. Przeciętnie 4-7 warstw.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

udało mi się pstryknąc dobre fotki więc wrzucam. Mounted DoW Paymaster ;)

Obrazek
Obrazek

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

tutaj fajnie to wygląda ale to co wrzuciłeś na coolmini http://www.coolminiornot.com/220075 po prostu jest zwykłym tt
sam pomysł z krasnalami super i to powinieneś wrzucić

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

hmm... TT... fakt, że zdjęcie tamto kiepskie ale czy TT? cóż... nie mi oceniac.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Bajerancka, tylko szkoda, że tak przechylona. Nie mogłes jakoś prosto tej panienki przykleić? Trochę dziwnie to wygląda.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Panienka jeszcze nie przyklejona, tylko pozowała do zdjęc ;) coś tam można pokombinowac ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1784
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

najlepiej wygladaja cycki babki poprostu przeswietnie wyszly ]:-> widzac co najbardziej dopieszczone
reszta slabiej ]:->
ps czego ta babka ma twarz michaela jacksona
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

HE malowane na TT przez Igę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ