Blog VegaMStudio

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Zablokowany
Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 239
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Blog VegaMStudio

Post autor: gildor_ »

Mi ten ork w 100% nie leży, może to przez malowanie które zawaliłeś na maksa.

Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 239
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

mojego nicka z coolminiornot ponieważ mam średnią 9.1 i nie narzekam na brak zleceń dlatego nie zamierzam niszczyć tego co osiągnąłem podając moją prawdziwa galerię by właśnie takie osoby jak ty specjalnie mi obniżały noty dlatego nie dziwie się że nie skaczecie z radości ale ja tego nie potrzebuję od takich ludzi jak ty
Przepraszam, możecie uznać, że nabijam, spamuje i wszystko co najgorsze ale pan Vega mnie dzisiaj dobił i postanowiłem się odwdzięczyć :lol2:
Dotarłem do Twoich prac na c'mon
http://www.coolminiornot.com/artist/VegaMS2

Oraz na forum Umbra Turris
http://spellcrow.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=40

Ja tutaj średniej 9.1 nie widzę, zresztą ona już dawno straciła swą wartość.
Ja jestem początkujący w porównaniu do Ciebie (2lata maluję), popełniam dużo błędów, nie twierdzę że nie, ale na zlecenia też nie narzekam xD
Nie chcę się z Tobą sprzeczać ale forum to nie piaskownica, a tak jak się zachowujesz takim widzą Cię inni. jestem pewien że 3/4 społeczeństwa tego forum nie rozumie Twego zachowania. Pomimo tego, że może i jesteś Bóg wie jakim "artystą" to jesteś też normalnym człowiekiem, użytkownikiem forum, więc nie masz powodów do wywyższania się (taki mam wniosek z Twoich wypowiedzi).
Może to trochę dziwne, że 15-sto latek Cię poucza ale cóż tak to już bywa.
Nie jestem jedyną osobą które weszła z Tobą w konflikt. Szczególnie dobiłeś mnie tekstem do pewnego człowieka "Maluję więcej niż Ty żyjesz" nie wiedząc ile siedzi on w hobby.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Kajthek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162

Post autor: Kajthek »

I tak zaraz napisze, ze ma druga ukryta galerie ^^

A co do orka to zapowiadał się ciekawie, ale koncowy efekt do mnie nie trafia.
Obrazek
"Tu się nie gra, tu się nie hałasuje..."
"Boom De Ah Dah"

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

a mnie sie zupelnie nie podobaja uszy i piersi orka... kolory na ustach dziasłach itp tez nie wygladaja super, bo sie mieszkaja ze soba...

aha zapomnialem dodac...
na pewno nie umiem malowac i sie do tego przyznaje, ale to nie wyklucza mnie z tego zeby wiedziec jak wyglada cos ładnie.. poprostu uprzedzam Vegete przed dodaniem podobnej odpowiedzi... :)
tedzio pisze:w batalionie jest taka uniwersalna armia i jest standardowa czyli czesto spotyka się ją na turniejach
:D taa jasne :D

Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 239
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

Ano przecież wszyscy się na niego uwzięli! Świat jest taki okropny!


:lol2:

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Żebys się kiedys nie przejechał na tych zgryźliwych uwagach :roll:

Prace sa całkiem niezłe, trzymają okreslony poziom i maja własny styl. Bez ochów i achów IMO ale całkeim fajnie to idzie. Tyle ze mógłbyś Vega sobie darować popisów bo na nikim nie robia wrazenia. Same prace wystarczą :)

pzd

Awatar użytkownika
kalcior
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kalcior »

Prace sa całkiem niezłe, trzymają okreslony poziom i maja własny styl. Bez ochów i achów IMO ale całkeim fajnie to idzie. Tyle ze mógłbyś Vega sobie darować popisów bo na nikim nie robia wrazenia. Same prace wystarczą :)
Amen!! Koniec kłótni ... to prace powinny być tu najważniejsze. Trzeba przyjmować krytykę z godnością i już.

Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 239
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

Żebys się kiedys nie przejechał na tych zgryźliwych uwagach :roll:
Najlepszą obroną jest atak, więc ja się tylko bronię. Nie ja to zacząłem więc sorry.

Nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem, że wszystkie Twoje prace mi się nie podobają. Po prostu ta wyszła IMO słabiej od np. cold ona i koniec. Nie chciałem Ci dogryzać ani robić Ci nazłość.
Pozdro.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

POWIEM KROTKO: DOSC.

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

No dobra, poobrzucali się piaskiem i łopatkami, czas na interwencję.

Po pierwsze primo - złośliwość to najniższa forma inteligencji, sarkazm - najwyższa. Tego pierwszego nie lubimy, to drugie wyznajemy. Więc proszę o bardziej inteligentne podjazdy, byle nie personalne.

Po drugie primo - schodzicie z tematu - dyskutujcie o pracach, nie o autorach i ich zachowaniu. Bo to tylko młyn na wodę flejmów.

Po trzecie primo - jeżeli daje się pracę na forum dla GRACZY to nie można oczekiwać masy profesjonalistów. To jest hobby. Ale należy pamiętać o tym, że jest się poddanym krytyce - i to subiektywnej. Dlatego można się poczuć dotkniętym. Jeżeli tak jest, niech osoba nie publikuje prac albo po prostu przemilczy ból. Internet to ciemna ulica - krzyknąć "gnoju" za kimś w ciemnej ulicy to nie problem. Krzyknąć w twarz mało kto się odważy. Zatem proszę o konstruktywną krytykę i o skromność w przyjmowaniu tej krytyki.

Howgh, przemówiłem.

Awatar użytkownika
Khunag
Chuck Norris
Posty: 395
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Khunag »

Taka drobna uwaga (i niech się tu nikt nie doszukuje żadnych złośliwości, bo jakaś nieciekawa atmosfera w tym temacie :mrgreen: ) - pisze się "sculpt" z "t" na końcu.

Pozdrawiam

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Kajthek pisze:I tak zaraz napisze, ze ma druga ukryta galerie ^^

A co do orka to zapowiadał się ciekawie, ale koncowy efekt do mnie nie trafia.

jak widać moje jak że to NIEUDANE prace mają po 8.5 a galeria firmowa to co innego.. tam najwyższa notę mam 9.4 a średnia jest nadal 9.1, to ze moja drugą galerie znaleźliście to strasznie dziwne haha jak mam to logiczne że da się znaleźć hehe
szukacie dziury w całym moi drodzy i brniecie coraz dalej w głupkowate tłumaczenie siebie , zacznijcie oceniać pracę a nie mnie to zaczniemy inaczej rozmawiać.

Ponieważ nic nie wnosicie do tematu typu rada jak poprawić - ulepszyć, myślę ze dalsze spekulacje kto ma racje zostawmy na czas jak troszeczkę się ogarniecie.


Aha i dziękuję wszystkim 15 czy 30 latkom którzy za cel wzięli sobie zaniżenie moich not które spadły już o 0.3 przy 80 głosach :) brawo choć mało skutecznie bo jak admin wstanie to noty wrócą do poprzednich form ...
i właśnie dlatego nie podaje firmowej galerii

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Powiedzialem juz koniec gadania na ten temat.
Czy ja mam temat zablokowac czy kasowac wszystkim, ktorzy nie potrafia sie dostosowac posty?

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Prosilem , nie dziala bede kasowac i edytowac posty , a jak nadal nie bedzie dzialalo zamkne temat.

P.S. Vega ogolnie zastanow sie nas swoim, podejsciem , krytykanctwem , samouwielbieniem , zarozumialstwem , wszystkowiedzostwem i kilkoma jeszcze innymi sprawami. JEstes ogolnie bardzo nie lubiana osoba na forum i dopoki nie zmienisz swojego podejscia to tak bedzie. Troche dystansu do siebie , innych , jak masz czasem komus cos napisac niemilego na temat jego pracy to po prostu odejdz od komputera. Ogolnie moderatorm i administratorom nie podoba sie Twoje zachowanie , wiec zmien to lepiej , albo bedzie ban na stale.


ZIEMKO

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Wow :shock: ...ale niezdrowa atmosfera się wytworzyła w tym wątku. Co do orka może trafiać w gusta bądź nie, ale trzeba uczciwie przyznać że z technicznego punktu widzenia został wykonany na wysokim poziomie.

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

wooow musieliście mi duuuzó 1 dać żeby zjechało z 8.6 na 8 , inne z 8 na 7.6 , inne z 8.7 na 8.2
brawo brawo normalnie jesteście mistrzami świata , szkoda ze nie wiedza czasem powoduje bana za celowe obniżanie prac :)
dziwie się że normalni ludzie oceniali normalnie a dopiero jak parówy z tego forum dostały linka mogły się wyżyć , nie ma co sami zajebiści ludzie na tym forum tylko ja jestem nienormalny ?... zal wam dupę ściska???
powodzenia

teraz wiem dlaczego praca np lolera nie osiągnęła 9 co mu się należy bo zapewne 10-15 osób(bo tyle głosów nagle się pojawiło na moich wszystkich pracach chocostatni prace ktoś oceniał 6 dni temu nagle 15 frajerów z 1 hah ) z tego forum z zazdrości obniżało mu oceny ....

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

wyszło szydło z worka... toż to na pewno zmowa

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Morrok pisze:wyszło szydło z worka... toż to na pewno zmowa
wątpię ze te osoby są na tyle myślące żeby się zmówić , po prostu każdy chciał dodać coś od siebie , (a co ja mam 5.8 bo tyle mi się należy to czemu ktoś ma mieć więcej) ? przy takim myśleniu 15 latków... porażka szkoda dyskutować to sobie darujcie

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Koniec świąt, koniec potrzeby ciszy. Temat otwarty, ale jeżeli znowu zrobi się bardacha, zamknę temat na miesiąc.

F.

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

down
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2009, o 02:03 przez VegaMStudio, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany