Generał

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
danysatan
Wałkarz
Posty: 83

Generał

Post autor: danysatan »

Witam, dawno się nie malowało co niestety dość jest dość silne odczuwalne więc proszę o merytoryczną ocenę
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_Mihau
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 125

Post autor: _Mihau »

WoooW! zajebiste zdobienia na broni i shoulderze! i ogólnie super się prezentuje- choc za 40k nie przepadam ;))

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Świetne malowanie, podstawka fajna. Ogólnie robi bardzo dobre wrażenie. Chć myśle że przydało by mu się troche kurzu, strasznie czyściutki z niego chłopak :D
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Wisnia
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Battleground - Chodzież

Post autor: Wisnia »

danysatan pisze:Witam, dawno się nie malowało co niestety dość jest dość silne odczuwalne więc proszę o merytoryczną ocenę
:shock: :shock:

Malowanie ZAJEBISTEE ! Gratuluje talentu i wytrwałości =D>
Jest taki przekrzywiony na tej podstawce, ale nic mu to nie ujmuje, jest piękny.
Jedna z lepszych prac jakie widziałem :)

vanswirr
Chuck Norris
Posty: 368

Post autor: vanswirr »

Malowanie fajne, nawet bardzo, ładny freehand na naramienniku, ale mam wrażenie że on się zaraz z tym plecakiem obali.

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

zajebiozka naramienniki !!!!!

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Ekstra wyciągnięty biały z niebieskiego :D
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

dobry model, ciekawy i pomalowany z pomysłem, zielony fajnie gra z niebieskim chociaż na początku miałem zastrzeżenia co do tego, fh tez sa bardzo spoko, najbardziej podoba mi się chyba jego gun ;]. Mimo wszystko widzę parę rzeczy do których się przyczepie: przede wszystkim jest za bardzo przechylony na tej podstawce, odbicia światła(szczególnie na kulistych częściach pancerza) są jakieś takie dziwne, chyba mało naturalne, twarz mógłbyś jeszcze trochę wyciągnąć i przydałoby się żeby przejścia były bardziej płynne. szachownica na nodze imo nie pasuje w ogolę do reszty. i może jeszcze na tej szmatce na jajach przydałby się jakiś mały fh na przykład gdzieś w jednym z rogów, bo jest trochę nieciekawa w porównaniu do reszty modelu i rzuca się to w oczy. ;]

pozdro i gz modelu

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ogólnie nieźle pomalowane ale zupełnie nie w moim guście więc nie przejmuj się aż tak krytyką;]
więc: trochę za wiele kolorów moim zdaniem. czerwone szkiełko wymagałoby dopracowania żeby ciekawiej wyglądało. brakuje mi głównie cieni w tym modelu, bo rozjaśnień jest od groma;) podstawka po macoszemu pomalowana w porównaniu do reszty.
biały ładnie miękko wycieniowany. kratka na nodze jakaś taka na siłę wstawiona. no i nie jestem fanem przypadkowych rozbłysków na każdej powierzchni. ale co kto lubi..:) na zielonej taśmie do broni mogłyby się one (rozbłyski) układać czytelniej w jedną kreskę. twarzy brakuje trochę cieniowania.
na plus na pewno ciekawe kąty fotografowania:)

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

fajne te refleksy na zbroi skora tez
ale podstawka i te zwoje co zwisaja z niego sa niebyt udane w stosunku do reszty
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Khunag
Chuck Norris
Posty: 395
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Khunag »

Bardzo fajny, tylko z tym przekrzywieniem chybiony pomysł: po pierwsze musiałby inaczej przenieść ciężar ciała, żeby się nie wywalić przy takiej pozycji, po drugie - nieźle mu te szmaty wykrochmalili, że tak sterczą w bok :mrgreen:

Malowanie na póki co nieosiągalnym dla mnie poziomie :wink:
Dobór kolorów mnie nie przekonuje, ale technicznie rewelacja =D>

ODPOWIEDZ