Różne różności by Niko (PMotM Ogrowy BSB - więcej fotek)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Różne różności by Niko (PMotM Ogrowy BSB - więcej fotek)

Post autor: Niko »

Witam.
Od dawien dawna zagladam tu i ogladam Wasze prace... az w koncu postanowilem pokazac cos swojego. Niestety z konwertowaniem i malowanie figurek jakos tam daje rede ale obsluga aparatu fotograficznego to dla mnie czarna magia. Staralem sie ale lepszych zdjec chyba nie umiem robic :| Mam nadzieje ze mimo marnych fotek komus sie spodoba... a oto i ON :twisted: moj hero na palanquinie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 cze 2012, o 22:08 przez Niko, łącznie zmieniany 15 razy.

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Moim zdaniem konwersja super, malowanie trochę odstaje. Chciało by się przyjrzeć rozkładającemu się gnojowi pod spodem, ale niesetety zasłania je trawka. Zrób zdjęcia z innej perspektywy, to będzie można lepiej ocenić

Awatar użytkownika
Teofil
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Teofil »

fajna konwersja tylko do dwóch spraw się przyczepie trawa nie pasuje no i topór trochę ubogi ( mało zgnilizny wrzodów itp)

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

Nom powtórzę się... trawka nie pasuje :? i ten kolor zieleni mógłby być bardziej zgniły... ale konwersja Ci wyszła =D>
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

z toporem ogolnie mialem spore problemy ale on z zalozenia mial byc "normalny" a trawka no coz rzecz gustu fakt ze nie wyglada to zbyt naturalnie ale czesc wariorow z ktorymi ten pan zwykl wystepowac tez ma takie kepki i calosc wyglada calkiem ok (przynajmniej jak dla mnie)

Ghost_Master1
Mudżahedin
Posty: 292

Post autor: Ghost_Master1 »

elo poprosze jeśli to nieproblem przepis na zielony i na ten kolor ciała :D

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

toporek pewnie dopiero wytarty o wnętrzności jakiegoś elfika... ;) konwersja bardzo udana!

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

konwersja fajna ale mogles ten tron odpitolic bo dziwacznie to wyglada
malowanie juz gorzej ale i tak na stol jest bardzo dobrze
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Unicorn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Unicorn »

fajne :D
myślę że malowanie wyglądałoby lepiej, gdyby były lepiej zrobione zdjęcie :D

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

Ghost_Master1 pisze:elo poprosze jeśli to nieproblem przepis na zielony i na ten kolor ciała :D
hmmm pewnie jest to problem bo nie do konca pamietam :P zielony to zasadniczo Dark Angels Green rozjasniany jakims zoltym pewnie Bad Moon'em a te brazowe elementy na pancerzu to rozwodnion Bestial Brown. Z cialem jest znacznie gorzej bo to byl jakis mix na bazie Elf flesh'a z dodatkiem jakiegos szarego i Liche Purple ktory na koniec byl tam jeszcze wpuszczany... ale dokladnie nie pamietam jak to bylo malowane...

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jedyne co bym zmienil t z tylu za nurglingami bym zrobil jakis slad slusu lub czegos takiego zamiast trawy :)

Awatar użytkownika
Tyko
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171
Lokalizacja: syreni gród

Post autor: Tyko »

Przykurzony juz troche :wink:
Powinienes dac zdjecie jak stoi w oddziale - duzo lepiej wtedy sie calosc prezentuje 8)
Obrazek

ZZZ
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Puławy

Post autor: ZZZ »

Na toporze podobają mi się te wyszczerbienia. Fajnie, że pociągnąłeś je rdzą. Zupełnie nie wiem jak można by to zmienić, ale palankin wygląda trochę za statycznie - tak jakby nurglingi wcale go nie poruszały...

Konwersja świetna!

Awatar użytkownika
MARDUK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Cz-Wa

Post autor: MARDUK »

Wygląd pracy bardzo dobry. Nieźle pomyślana konwersja trzeba przyznać. Fajnie wyszła przeróbka czempiona khorna na nurgla. Lubię takie herezje =D>

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

Zdjecia marne bo tylko takie umiem... wiem ze nie sa rewelacyjni ale ja jestem z nich naprawde zadowolony :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


no dobra jak tak patrze to zdjecia sa gorsze niz mi sie wydawalo ale juz trudno takie musza byc :?

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4462
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Fajne modele :) Ale zdjęcia zbyt kiepskie by oceniać [-X

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

modele super fajne... ten trzeci od lewej wygląda jakby się czegoś mocno przestraszył.. :> tylko czego?

Mściwoj
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Mściwoj »

IMO bardzo fajne i klimatyczne, dynamiczne i w ogóle wypaś. Najbardziej podoba mi się ten na beczce skaczący. Duży klimat zrobiły podstawki.

Mort
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Mort »

Rób zdjecia bez lampy tylko ze swiatlem z lampki itp. bo teraz nic nie widac :x

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

zdjęcia były robione bez lampy... w świetle słonecznym... następnym razem spróbuje przy sztucznym świetle, ale coś czuje że to nie pomoże :|

a ten "ten trzeci od lewej" który może też być trzecim od prawej lub środkowym jest zupełnie goły i wystraszył się gościa z aparatem.... :P

ODPOWIEDZ