MASTER BLASTER 30-31.05.2009 Gorzów Wlkp.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pamela
Wodzirej
Posty: 719
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Dębno

Re: MASTER BLASTER 30-31.05.2009 Gorzów Wlkp.

Post autor: Pamela »

A ja, jak co roku rzucam wyzwanie na nocną bitwę, gram krasiami lub czymś innym jeśli ktoś mi porzyczy figurki ;)
Jeśli będzie więcej chętnych można zagrać jakiegoś parówko-hotdoga czycóś.

Pozdro Pamelson ;D
HD pisze:
FemmeFatale pisze:CHCIAŁAM TYLKO WYSTAWIĆ MOJE USŁUGI
Połykasz? :D
Kocham to forum ;)

KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Chlopcy teraz juz na powaznie. Do wyjazdu 5 dni. Co z ta lista?

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Chłopaku :D Jutro postaram sie wrzucic.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

wrzućcie tą mapke z dojazdem co zawsze ;) droge znam juz prawie na pamiec, ale to zawsze prawie ;)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

bedzie ktos miał dużo shadów pożyczyć? chetnie sie jakąs buteleczką dobra odwdziecze
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Grzelak
Wodzirej
Posty: 727
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Grzelak »


Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Wrzuccie liste zgloszonych plz bo nie wiem kto z W-wa jedzie i kogo o miejsca w aucie pytac albo brac jezeli auto wezme.

Ktos chetny z Warszawy do auta? pewnie 3 miesjca mam bo prawdopodobnie Shino pojedzie ze mną

pozdro

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Mam pytanko:

Czy są osoby ze Szczecina, ktore wybierają sie turniej i mogły mi doręczyć pewną przesyłke??
Chętnych do pomocy prosze na PM.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Ja mam pytanie czy w piatek jest opcja jakaś noclegu bo Kraków w 3 osoby o 23:00 bedzie na miejscu poziagiem?

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Skaven pisze:Ja mam pytanie czy w piatek jest opcja jakaś noclegu bo Kraków w 3 osoby o 23:00 bedzie na miejscu poziagiem?

postaramy sie cos znalezc :D przypomnij sie w czwartek..


BTW zaraz wkleje liste osob ktore przyslaly rozpy + RS, reszte wkleje jak dosla rozpiski.
o frekwencje bym sie nie martwil.

Wazna wiadomosc.. sklepik bedzie napewno otwarty... rok temu wlasciciele walneli focha ze na ETC zrobilismy im konkurencje firma kateringowa (grill)... ale nie wiem jak oni chcieli obsluzyc tam 300 osob.. no ale po problemie.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Szmajson pisze: BTW zaraz wkleje liste osob ktore przyslaly rozpy + RS, reszte wkleje jak dosla rozpiski.
o frekwencje bym sie nie martwil.

Troszke mało słowny jesteś, albo ja jestem ślepy :)

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Smiechu pisze:
Szmajson pisze: BTW zaraz wkleje liste osob ktore przyslaly rozpy + RS, reszte wkleje jak dosla rozpiski.
o frekwencje bym sie nie martwil.

Troszke mało słowny jesteś, albo ja jestem ślepy :)

raczej zapracowany i zakrecony.... zrobilem liste i jej nie wkleilem.. jak wroce z pracy wrzuce.
Obecnie 35 osob przyslalo rozpiski, zgloszonych jest wiecej. Standardowo w srode o 23-24 skrzynka exploduje od rozpisek.


Chcialbym przeprosic wszystkich ze w tym roku to wszystko idzie jak krew z nosa z Mojej strony...
ale sa pewnie powody... i trzeba bedzie to opic na MB..
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

Rogaty Szczur pomyślał tez o brzuszkach swoich gości ;)

Pizzeria LONG PLAY specjalnie dla nas przygotowała menu promocyjne składające się z ok. 8 rodzaji pizzy.
Promocja wygląda tak:
Jeżeli z jednego telefonu zamówione zostaną 3+ pizze zamawiający może wybrać dodatek(będą na ulotce) za friko, będą to np. podwójne panini czy też sałatki. Ułatwimy w ten sposób pizzerii dowóz, a my się napchamy różnymi dodatkami :D



****************Szmaja wrzuć to w 1 post********************

Awatar użytkownika
krecik_77
Mudżahedin
Posty: 234

Post autor: krecik_77 »

Chyba ktoś z Rogatego Szczura robi badanie socjologiczne p.t. : "Jak brak zgłoszeniowej wpływa na frekwencje mastera" ;)

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

krecik_77 pisze:Chyba ktoś z Rogatego Szczura robi badanie socjologiczne p.t. : "Jak brak zgłoszeniowej wpływa na frekwencje mastera" ;)

dobre :D.. a zgłosiłeś sie sam? :P

Wstępna lista jak dobrze licze 53 osoby... jeszcze krak, szcz,bydgoszcz, zielona i inne miasta :P
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

@ Turion plewo - mapka w erze GPS-ów :lol2:
jamochłony z inkwizytora nauczyły się jeździć z nawigacją jak pomimo moich sugesti nie zdecydowali się wziąść GPS-a w podróż do Wejcherowa - potem musiałem kireowac ich na telefon :wink:

Ż.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Żaba pisze:@ Turion plewo - mapka w erze GPS-ów :lol2:
jamochłony z inkwizytora nauczyły się jeździć z nawigacją jak pomimo moich sugesti nie zdecydowali się wziąść GPS-a w podróż do Wejcherowa - potem musiałem kireowac ich na telefon :wink:

Ż.
oni mieli plan... wtedy we 3 jechali demonami i chcieli sie spoznic zeby trafic na moje biedne mumie ;)

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Hmm. Czy ktos jeszcze oprucz Crusa, Shina, Dalmara, Zaby i Młodego wybiera sie z Wawy??

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Smiechu pisze:Hmm. Czy ktos jeszcze oprucz Crusa, Shina, Dalmara, Zaby i Młodego wybiera sie z Wawy??
napewno robosn i raczej barba
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Nie wiem jak Robson, ale Barb jedzie już w Piątek.

A ja zostałem na lodzie - ehh.

ODPOWIEDZ