Krawędź stołu = impassable?

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Re: Krawędź stołu = impassable?

Post autor: Żaba »

dla mnie "rozbijanie się" o krawędź to czysty RAW-owy kretynizm, nie twierdzę że nie ma uzasadnienia w zasadach, ale się z tym nie zgadzam. Wszelkie regulacje należy interpretować zgodnie ze zdrowym rozsądkiem - czy też systemowo, celowościowo itd . :wink: Jak słusznie Charki zauważył niszczone na krawędzi są tylko regony które się nie zebrały :lol2: Nie stosujmy RAW do interpretacji jeśli efekt jest opłakany skoro sami twórcy wprost przyznają że piszą zasady dla "normalnych ludzi" :P
Krótko mówiąc Polhammer tak o ile dzięki temu gra się lepiej 8) a tak BTW to ciekawe czy w innych krajach mają z tym problem ? JJ wiesz coś o tym ?

Ż.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Żaba pisze: Jak słusznie Charki zauważył niszczone na krawędzi są tylko regony które się nie zebrały :lol2:
Tak jak i na innych impassable.
Tylko jednostki uciekające giną na nich.

Żaba pisze:
Krótko mówiąc Polhammer tak o ile dzięki temu gra się lepiej 8) a tak BTW to ciekawe czy w innych krajach mają z tym problem ? JJ wiesz coś o tym ?

Ż.
O dziwo nie mają i na to grają.
Dla mnie to rozbijanie się jest nie-intuicyjne i wkurzające jak gram jakimś gunlinem.
Ale na pewno nie jest jakimś dziwolągiem typu - "wciągamy smoki z powrotem na stół" - czy innym durnym wymysłem LS.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

@ JJ chyba nie załapałes ironii - pozwolisz że wytłumaczę :) w RAW mozna wyciągnąć wniosek że jeśli spanikujesz i wybiegasz za stół to nie wzbudzasz paniki, lecz jeśli to samo zrobisz po nieudanym rally tescie to już tak... mnie tam pasuje logika takiego rozwiązania :mrgreen:

pozdrówki,
Żaba

ODPOWIEDZ