WE MOVE! 20/06/2009, WARSZAWA

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: WE MOVE! 20/06/2009, WARSZAWA

Post autor: Kalesoner »

Zielony, mała poprawka, Ja grałem TK, a Maciek Bogusławski HE. I to ja jestem 5 a on 6 bo mam więcej małych pkt.
Zobacz czy ID sie zgadzają. Moje 2072.

Zakrzewski TK
Bogusławski HE
Boniecki DE
Frankowski WE
Dmowski VC
Lipa EMP
Śmiechu TK
Racki na 90% grał EMP


Też to trzeba poprawić i chyba przejrzeć zgłoszenia, bo pewnie będzie więcej tego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zielony
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Zielony »

na głownej stronie arkusza wszytsko sie zgadzało a jak zmienialem na zakladke z wynikami to sie zasranstwo poprzestawialo:/
Obrazek

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Racki grał imperium na 100%

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Dastor pisze:To wkręta przecież;)

Manfred turniej wygrał... ale poziom w Wawie się obniżył:P
Ha ! Chciałbyś Ja porpostu jestem Mistrzem Gry :D

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Zielony pisze:Po turnieju został znaleziony polski podręcznik do HE w zielonej teczce. Kto zgubił??
Moje. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2243
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

To mój drugi turniej singlowy. Zaliczam go do udanych, gdyż w porównaniu z poprzednim turniejem wyniki są lepsze.
I bitwa z HE Szwentasa - 7:13 w plecy. Do 2 tury myślałem, że będzie maska dla HE. Szarża Star Dragona w bok oddziału NG z warbossem.. W konsekwencji klocek do piachu. Potem było już tylko lepiej. Ustrzeliłem lorda na smoku (dragon został na 1 ranie), hopki dopadły magiczkę, a trolle i oddział NG z szamanem pogoniły White Lionów.
II bitwa z DE Harrego - 0:20 w plecy. Co tu dużo mówić. Złe rozstawienie i brak pomysłu na grę. Nawet fatalne rzuty Harrego nie pomogły. Straty DE to 2x harpie, 2xdark ridersi, połowa assasyna i połowa hydry.
III bitwa ze szczurkami Michała Tybusia - 9:11. Rozegraliśmy tylko IV tury. Bitwa raczej wyrównana.

Dzięki wszystkim za grę, a szczególnie JH za zorganizowanie turnieju.

Nie ukrywałem radości po wynikach z I bitwy, kiedy to zieloni wlepili dwie maski :) Tak trzymać chłopaki :D

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

ja bym chciał jeszcze tylko podziękować wszystkim za liczne przybycie, cieszymy się, że tyle nowych twarzy pojawia się regularnie na turniejach w Warszawie i idzie im coraz lepiej

ocena malowania blessa jest ok, nawet ja mogłem ją przeprowadzić;]

po turnieju znalazłem:
- dwie farbki GW nowe
- miarkę GW czerwoną

do odbioru, proszę na priva

do zobaczenia na awangardzie
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jeżeli farbki był w czarnej reklamówce małej to są to farbki Kołaty.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Tak, to moje farbki, niebieska i pomarańczowa do pomalowania trolli.
Nie zużyj mi całych!

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Wielkie dzięki dla orgów za fajny turniej - tym razem nie było żadych spinek z karniakami :mrgreen: - tak trzymać Gratki :!:

Gdyby nie malowanie byłbym drugi - buuuuu malowanie jest dla słabych :wink:

pozdrawiam,
Żaba

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Kalesoner pisze:Zielony, mała poprawka, Ja grałem TK, a Maciek Bogusławski HE. I to ja jestem 5 a on 6 bo mam więcej małych pkt.
ale walujesz :P ty jestes 6 a on 5 bo na turniejach sie liczy suma -> duze pkt -> male pkt

masz mniej duzych pkt

;)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

No jak to, mam tyle samo dużych co on, po 48.
Shino pisze:
Kalesoner pisze:Zielony, mała poprawka, Ja grałem TK, a Maciek Bogusławski HE. I to ja jestem 5 a on 6 bo mam więcej małych pkt.
ale walujesz :P ty jestes 6 a on 5 bo na turniejach sie liczy suma -> duze pkt -> male pkt

masz mniej duzych pkt

;)
A czekaj chyba kumam. Tylko mi to się wcale nie uśmiecha. :D
A tak właściwie to czemu tak ma się liczyć? Jest to gdzieś zapisane? 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Zielony pisze:na głownej stronie arkusza wszytsko sie zgadzało a jak zmienialem na zakladke z wynikami to sie zasranstwo poprzestawialo:/
mowilem zebys nie wycinal i wklejal komorek w arkuszu glownyum bo sie popapra wszystko
A tak właściwie to czemu tak ma się liczyć? Jest to gdzieś zapisane?
w zasadzie nie ma... tak samo jak nigdzie nie ma zapisanego, ze punkty z hobby sumujesz a nie mnozysz ;) tak po prostu sie przyjelo

a czemu... przeciez sam mowiles, ze hobby nie powinno miec takiego wplywu na wyniki... wlasnie po to to jest ;)

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Widze, że Kondzio pocisnął ...
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

No to jak Panowie organizatorzy jestem 5-ty czy 6-ty?
http://manticblog.com/
KINGS OF WAR FULL BETA ARMY LISTS AND MAGIC ITEMS LIST: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... /htmlview#
KINGS OF WAR ARMY BUILDER BETA: http://kow2.easyarmy.com/

Awatar użytkownika
Zielony
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Zielony »

Wychodzi na to, że piąty.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Zielony pisze:Wychodzi na to, że piąty.
:(


No i proszę Shino nie musiał nawet grać na turnieju, żeby mnie przewałować na punktach. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Robson pisze:Widze, że Kondzio pocisnął ...
Tee weź się plewo odwal :) Dostałem maskę do orków za to :mrgreen:

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

było miło niestety mogłem tylko 2 bitwy rozegrać.

W pierwszej remis z Lizardmenami. Moje ogry się nawet sprawiły w głównej mierze dzięki przewspaniałemu hunterowi który w toku ustrzelił najpier lorda na carnosaurze ( jaszczurka potem pilnowała ciałą swego kochanego pana i miałem ją z głowy), skinka shamana z grzbietu engina i nabiła 5 ran samemu stedziowi dostrzelonego potem z hanguna przez tyranta.

W drugiej bitwie dark elfy dzięki swoim mobilnym jednostkom które nie raczyły się ze mną zmierzyć na pałki motodycznie likwidowały mnie z długiego dystansu. Smok stanowił problem z którym cięzko sobie poradzic ale postanowiłem ryzykować. Najpierw bulle o mało co nie zabiły dreadlorda na smoku wbijając 2 rany a potem w jednej turze Hunter( bohater bitwy ) wystrzelił ze swojej kuszy-bolca i zadał słodkie 6 ran potworowi. (3 rany bazowe*2 z beastkilera). Niestety nawet utrata smoka nie powtrzymał zagłady. Hydre często panikowałem moimi czarami lecz to też nic nie dało. Ostatni regiment maneterów do którego dołączył tyran potem dwóch butcherów z braku już innych odziałów był ostrzeliwany z 4 strony, bolce, 2x shadzi i dark riderzy parli do przodu dzielnie. Regeneracja nieco pomagałą z czaru ale na w 6 turze ostał sięsam tyran któremu udało się dojśc do walki wręcz w koncu efektownie rozsmarowywując black guard championa o podłoże)
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Kondziu nie byłeś ostatni, więc wstydu nie ma :mrgreen:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

ODPOWIEDZ