Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

Re: Figurki Ignis & Rakso - 28.06.09 Caladryan

Post autor: Fojtu »

zloty troszke za malo kontrastowy a poza tym super.
PS:Caradryan

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

ups... poprawione ;)

Awatar użytkownika
lewy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 117
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: lewy »

świetnie zrobiony metalik na broni, jak tego dokonales w sensie jakie kolory użyłeś do stworzenia takiego wyśmienitego efektu

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Bardzo ładne =D>

Awatar użytkownika
Phoenix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 166
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Post autor: Phoenix »

Złoty NMM raczej słaby, ostrze halabardy jest krzywe, i troche płaska skóra. Poza tym jest ok

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

zlotemu nmm brak glebi a srebrnemu mocniejszego rozjasnienia. Ale metaliki daja rade - przynajmniej jakos sie swieca i widac ze to metalik ;). Troche prowadzenie pedzla musisz poprawic albo zamalowywac pewne "babole" bo tak jak phoenix zauwazyl jest troche krzywe. Ogolem ladny model do drobnych poprawek ale rozumiem ze i tak te poprawki nie "nastapia" :P
dead is dead

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Dzięki wszystkim za komentarze.
lewy pisze:świetnie zrobiony metalik na broni, jak tego dokonal w sensie jakie kolory użył do stworzenia takiego wyśmienitego efektu
Tak dla ścisłości ;) :p Ale dziękuje :) Co do kolorów: czarny, biały i sapphire blue (RMS)
Phoenix pisze:ostrze halabardy jest krzywe
Nie zauważyłam w trakcie malowania, spróbujemy jakoś to poprawic ;)
dead pisze:zlotemu nmm brak glebi a srebrnemu mocniejszego rozjasnienia. Ale metaliki daja rade - przynajmniej jakos sie swieca i widac ze to metalik ;). Troche prowadzenie pedzla musisz poprawic albo zamalowywac pewne "babole" bo tak jak phoenix zauwazyl jest troche krzywe. Ogolem ladny model do drobnych poprawek ale rozumiem ze i tak te poprawki nie "nastapia" :P
Zawsze jak robiłam NMM zostawiałam nieco za dużo ciemnego, tym razem chciałam tego uniknąc i chyba przesadziłam w druga strone. Musze jeszcze znaleźc złoty środek ;)

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Ja mam tak samo :P ze zawsze albo za mdle albo za malo plynne albo cos ... ;) niestety trzeba cwiczyc :D
dead is dead

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

dodane freehandy. W sumie już taki zostanie, jedynie podstawka bedzie zmieniona.

Obrazek

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Bardzo fajny, te płomienie nadały jeszcze lepszego wyglądu. =D> =D> =D> =D> =D>
,,Cynikiem jest być łatwo... ale nie każdy się na to odważy.''

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Racja! =D>

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Na tym modelu najbardziej podoba mi się płaszcz i gemy (których chyba nigdy nie nauczę się malować) =D> Natomiast zbroja i ostrze wyszło mało 'metalicznie'.

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1264
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

Super praca, przedmówcy się już przyczepili do konkretnych elementów więc się nie będę powtarzał
od siebie dodam ze kawał dobrej roboty.
Te płomienie można było zrobić trochę większe tak do połowy płaszcza i bardziej pokombinować z tym malutkim znaczkiem aby był taki bardziej złożony.

Co on ma na czole bo kiepsko widać??

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Dzięki:)

Rafix - na czole ma ta samą runę co na wewnętrznej stronie płaszcza. To jest częśc figurki, a nie moja inwencja ;)

Awatar użytkownika
Dispell
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 139
Lokalizacja: Lbn- MORIA

Post autor: Dispell »

Ładny elfik =D>

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1264
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

Ignis pisze:Dzięki:)

Rafix - na czole ma ta samą runę co na wewnętrznej stronie płaszcza. To jest częśc figurki, a nie moja inwencja ;)
nie czepiam się tylko tego modelu nigdy nie widziałem w realu

mart2in
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35
Lokalizacja: Katowice - Centrum

Post autor: mart2in »

Rakso - pytanie do ciebie - powiedz mi jak malujesz brody i irokezy zabójców - chodzi mi od jakiego koloru wychodzisz itd. - bardzo mi sie podobaja i chciałbym to u swoich zabójców uskutecznic...;)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

mart2in pisze:Rakso - pytanie do ciebie - powiedz mi jak malujesz brody i irokezy zabójców - chodzi mi od jakiego koloru wychodzisz itd. - bardzo mi sie podobaja i chciałbym to u swoich zabójców uskutecznic...;)
Zaczynam od czerwonego (Blood Red) i stopniowo rozjaśniam żółtym (Sun Yellow, w obu przypadkach RMSy).
Obrazek

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Alarielle The Everqueen

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

=D> =D> =D>
Figurka jest tak dobrze pomalowana, że trzeba się szczegółów czepiać :mrgreen: Kolor włosów zlewa się ze złotym NMM :)

ODPOWIEDZ