A skąd wziąć taki ładny modeeeel?

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1551
Lokalizacja: Gdansk

Re: A skąd wziąć taki ładny modeeeel?

Post autor: Rzymek »

a musi być "siedzący"?

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Hardcorowo bylo by tak nastojaco !!
Smok leci 300 metrów nad ziemia a koleś se stoi :D
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1551
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Obrazek
Obrazek
np tak

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Niema to jak miec harcorowe figurki :D
Gratuluje wykonania i pomysłu =D>
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1551
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

dzieki ale chodziło mi raczej ze mozna zrobic to w takiej konwencji :) w koncu to elf ... oni dają rade...a mroczni dają rade zawsze;)

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

@Rzymek
Osobiście wyobrażam sobie swojego lorda raczej na siedząco, niemniej jednak ten Twój smoczek wyszedł bardzo fajnie, dużo bardziej mi się podoba niż oryginalny forest dragon :)

@GarG
Babka od rydwanu... Nawet spodobał mi się ten pomysł i na pewno rozważę tą opcję. Tylko trochę przy tym roboty bo trzeba by ją przeciąć elegancko w pasie i skombinować jakieś odpowiednie nogi. Zastanawiam się też z czego zrobić lejce, za które by trzymała.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Przyszlifuj siodło albo sklej rycerza inaczej.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Rzymek, smok naprawde zajebisy, kurde fajnie by było malnąć go na czarno i posadzić na nim posadzić Lorda DE.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

a musi być "siedzący"?
Ja mam swojego smoka na skale. Lord stoi obok ze smyczą (łańcuchem) ;)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Pewnie zawsze chcial miec zwierzatko :cry: (Lord)
To sie mama zlitowala i mu kupiła smoka
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Voihiern
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Voihiern »

Ja Dreadlorda na smoka HE zrobiłem z CoKa, tyle tylko, że wziąłem nogi HE lorda z pudełka. Sądzę, że się komponuje :) proszę:

Obrazek

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Ok, fajnie, ale nie lepiej sfotografować go od przodu, lub z boku będzie więcej widać :wink: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Pojawuły się informacje, że wychodzi nowa kampania do WH i dostaniemy nowego smoka :twisted: oraz kilka nowych modeli :) . Ciekawe jak wyglądac będzie nowy czarny smoczek.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Ja bym nie był takim strasznym optymistą, jak GW nie zwali modelu to się zastanowię nad kupnem.
Bardziej przydałyby się nowe harpie i może DR w plastiku :D

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Przepraszam za offtopa, ale bardzo mnie to zaciekawiło. Kiedy maja wyjść nowe modele, w przybliżeniu?
No i mnie interesowałyby modele, których jeszcze w 7 edycji nie ma(DR chyba są stare, Malekith no i rydwan, który w ogóle mi sie nie podoba z tymi staroedycyjnymi zimnymi), a co do DR, to super byłyby plastiki, bo ot przecież podstawa armii, a metalowe są drogie jak cholera ;/
Lecz są pewne nadzieje:
DE plastic Dark Riders and chariot.
:))

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Skąd ten cytat? Z działu o konwersjach :lol2: ?
Do końca 7 edycji nic więcej do DE ma nie dojść(a przynajmniej tak twierdzi GW).
Co do DR nie byłbym optymistą, GW tłucze na tym za dużą kasę, aby tak nagle wydać ich plastikowe modele.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

.......
Jak oni mnie denerwuja ... :evil:
Jak dla mnie to przedewszystkim musi wyjsc orginalny smok DE ze by to gracze He konwertowali swoje smoki z naszych smokow a nie na odwrót -.-
Z DR sumie tez nie mial bym wielkich nadzieji ale..taki rydwan bardzo mozliwe ze wjdzie szczególnie że tych starych raczej nikt nie kupuje :?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Cytat z linku, który wyżej został podany przez Tullarisa. Co do rydwanu - nawet sprzedawca mi radził, abym go kupił, z racji dobrej jednostki - lecz sam model jest do kitu.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Rasti pisze:Cytat z linku, który wyżej został podany przez Tullarisa. Co do rydwanu - nawet sprzedawca mi radził, abym go kupił, z racji dobrej jednostki - lecz sam model jest do kitu.

Coż za bezinteresowny sprzedawca :lol2:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Rydwany się wogłóle opłaca wystawiać?
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

ODPOWIEDZ