Jest sens?

Zgubiłeś coś na turnieju? A może znalazłeś? Ogłoś to tutaj.
ODPOWIEDZ
Misza
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Stare Babice

Re: Jest sens?

Post autor: Misza »

a ja mam swoisty anty napad na figurkach, są tak brzydko pomalowane że były by chyba ostatnim celem kradzieży^^ no i nigdy zadna nie zgineła, jest więc jakiś plus brzydkiego malowania ;)

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

żeby ktoś coś ukradł na turnieju to jeszcze nie widzialem, ale sam jestem ofiara kradzieży na allegro.

szanowany i znany gracz, niejaki GAJOWY zwinął sobie moje 4dychy za bolta krasnoludzkiego i w koncu po wymianie wielu maili, PMek, wiadomości na gg postanowił przestać się odzywać i figurki nie przysłać ani kasy nie oddać.

Uwajżajcie na tego oszusta!

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

r0m pisze:żeby ktoś coś ukradł na turnieju to jeszcze nie widzialem, ale sam jestem ofiara kradzieży na allegro.

szanowany i znany gracz, niejaki GAJOWY zwinął sobie moje 4dychy za bolta krasnoludzkiego i w koncu po wymianie wielu maili, PMek, wiadomości na gg postanowił przestać się odzywać i figurki nie przysłać ani kasy nie oddać.

Uwajżajcie na tego oszusta!
z tego co wiem to chyba wyjechal za granice..
ale zeby uciekac z kraju przez glupie 40 zł. :roll: ;-)

odezwij sie ludzi z Bydgoszczy (np Ziemko) - oni pewnie będą mieli kontakt do Gajowego - pewnie odzyskasz kasa/bolce :)

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

sprawa ciagnie sie od grudnia wiec juz dawno stracilem nadzieje na uczciwosc tego pana...


ale zeby od razu za granice...?! :mrgreen:

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

r0m pisze:sprawa ciagnie sie od grudnia wiec juz dawno stracilem nadzieje na uczciwosc tego pana...


ale zeby od razu za granice...?! :mrgreen:

aktualnie Gajowy przebywa gdzieś przy granicy Holendersko-Niemieckiej i tam pracuję ma zjechać na weekand w czerwcu/lipcu to odbierze PM XP

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kolego r0m zanim zaczniesz szargac czyjes dobre imie, to przemysl to dziesieciokrotnie i popytaj o danego czlowieka zamiast pisac bzdury na forum publicznym. Gajowy dal dupy pewnie , bo zapomnial , ale oszustem i zlodziejem na pewno on nie jest. (chocby z takiego wzgledu , ze w XIII Kohorcie takie zachowania nie sa absolutnie tolerowane) Gajowy dal ciala i na pewno , gdy wroci do kraju zalatwi z Toba ta sprawe , jesli nie to ja oddam Ci te pieniadze ok?

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Skoro zapomniał, to nie można mieć pretensji że go wyzywają. Nie każdy z forumowiczów zna się osobiście i wie, że Gajowy jest wporzo.

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

też zawsze robiąc interesy z ludzi od młotka nie byłem upierdliwy, jak ktoś sie spóźniał troche to przymykałem na to oko, często wymieniałem się figurkami po prostu wysyłając figurki, bez zadnego zabezpieczenia ufajac ze druga strona nie zawiedzie.

ale jesli sprawa ciagnie sie od 10 grudnia i przynajmniej miesiac pozniej dostawalem jeszcze wiadomosci a figurki/kasy nie to cos jest nie tak... wiec nie wiem o co sie plujesz Ziemko. Mnie nie poinformował że gdzieś wyjeżdża więc w moich oczach jest zwykłym oszustem.

wydaje mi sie ze granica niemiec i holandi to nie jest jakas puszcza amazonska i chociaż maila wyjaśniającego mógł wysłać.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kolego , ale z haslami "plujesz" to moze nie do mnie ? Gajowy zachowal sie bardzo niedopowiedzialnie (no coz w historii klubu zdarzyly mu sie rozne ciekawe akcje) , ale na pewno nie jest oszustem. Sam dopilnuje , zeby cala ta sytuacja miala szczesliwe zakonczenie...

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

Ziemko pisze: Sam dopilnuje , zeby cala ta sytuacja miala szczesliwe zakonczenie...
i z to wielkie dzieki

i z hasłami że piszę "bzdury na forum publicznym" to tez nie do mnie.

Awatar użytkownika
Oni No Maćko
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: XIII Kohorta, Bydgoszcz

Post autor: Oni No Maćko »

r0m - prześlij mi proszę swój numer konta na priva - zwrócimy Ci kasę.

Awatar użytkownika
Oni No Maćko
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: XIII Kohorta, Bydgoszcz

Post autor: Oni No Maćko »

r0m - środki będą zaksięgowane na Twoim koncie w poniedziałek. Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację.

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

dobra pewnie cos polrecilem ale ta paczka poszla na bank w listopadzie grudniiu./ macko dostanie w tym tygodniu kase z powrotem bo bede na kilka dni w kraju

Awatar użytkownika
Mr. Hyde
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Koszalin Zad Trolla
Kontakt:

Post autor: Mr. Hyde »

Aż boje się wychodzić z domu po przeczytaniu tych postów.

ODPOWIEDZ