Bestie Chaosu czy Skaveni

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

Czy ja wiem, jakieś skavy dosiadające Giant Raty. To by była jednostka, która ugrywalniłaby może trochę Klan Moulder. Teraz właściwie nikt nie bierze klanu bestii do rozpisek, chyba że takich for fun.

Awatar użytkownika
minosso
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: minosso »

CO do dragon ogrow zgodze sie w zupelnosci... Uzywlaem ich w 5 edycji sporo ;] I najczesciej uciekaly majac LD od gen. i sztandar zeby przezucic ale 2x pod rzad rzucac 12 zdarza sie nawet najlepszym :P

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

... A minosy to dziwne jest jak w ogóle zdają liderkę, bo dla mnie minosy bez mazunku khorna na sobie to jak kaczka w sosie z jabłkami bez sosu i jabłek.
OJ a marka Slanessha ?? Frenzy jest klimatyczne ale odginanie ich przez jakieś plewy mnie wykąncza nerwowo czasem i puxnijesze szarże od boku czy tyłu już takie klimatyczne nie są ;'(
Ba, moze zdarzy się tak, że swoimi bestiami spotkam inne bestie na turnieju! To bedzie dopiero extraordynarne przeżycie.
Oj TAK !!

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Slanesh dla minosów jest imo bezsensowny. ITP u nich opłaca się kiedy mają jednocześnie +1 atak, bez tego tylko uniemożliwia ucieczkę, która w niektórych wypadkach bardzo się przydaje i konsternuje wroga. Dlatego imo - undiv/khorne i nic więcej.
Uerph.

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Dibo pisze:za to Beste są ładniejsze i bardziej klimatyczne i jeśli to ważne dużo mnije popularne ;]
Nie zgodzę się. Skaveny mają bardzo rozbudowany fullf, a bestie mniej. Zresztą co może być klimatyczniejszego, od milionów morderców, szkodników czających się w cieniu? Kozami dzieci w imperium się straszy( skavami też). Tylko że nie znajdziesz kozy w mieście. Za pod miastem spotkasz 200tysięcy skavenów.

ODPOWIEDZ