Czym grać, przeciw komu?

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Re: Czym grać, przeciw komu?

Post autor: Szrederator »

20 harpii i tak nie starczy na ich łuczników, a potem siatkują ci kuszników itp.. Bo, ty ich nie wystrzelasz, bo są w lesie i masz jeszcze mniejszy zasięg, a jak jakiś fast ew. harpie zaszarżują to od s&s padnie większość, a w kombacie garstką ich nie złamiesz.

Awatar użytkownika
Timon
Doozer
Posty: 264
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Timon »

łucznicy są mocni i harpie mogą nie dolecieć...

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

to zależy od ilości harpii, tego jak jest są ustawione tereny oraz jak są łucznicy wystawieni. :roll:

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

ahh.. i zapomniał bym Weyów tez sie bój bo bardzo ładnie ściągają chłopaczków z Pendantem.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

i ochronę pancerza też potrafią skosić jak dobrze pamiętam. Odział 5x zimni + bsb ze sztandarem hydry ściągnął mi jede wood elfi dupek , który strzelał do mnie 5x strzał na turę bez ochrony pancerza.turę później zarżnął go smok :twisted:
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

jak strzelał 5 x na turę to raczej wałował :P - a lord WE z Bow of Loren i Strzałami bez sv, generalnie ssie - chyba że masz dużo jazdy z T3 - ale na turnieju nie nastawiałbym się na takich przeciwników :P

miłego,
Ż.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

miał 4 ataki + jeszcze jeden bo przynależał do jakieś wspólnoty zmienno-kształtnych!?
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

był biegaczem :)
Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Dla uściślenia. Należał do "rodziny" mniej zdrewniałych czyli Alterów ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

właśnie tak =D> ! niezły był ... wtedy miałem z nim remis :cry:
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

spox :D - myslałem że grałeś z gościem co używa helm of the hunt co by podbić ilośc ataków przy łuku :wink:
w każdym razie taki lord nie jest IMHO najlepszą opcją.

miłego,
Ż.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

w tym hełmie to chyba tylko przy szarży , o ile dobrze pamiętam
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

a jak się sprawa tyczy jeśli chodzi o skaveny???
jeśli się nie mylę to na małe punkty hydra i coki to mus, do tego harpie na jezaile i działo i jakaś magiczka ze scrollami, na większe pkt. dorzucamy smoka, ew. kociołek i np. BG z hotekiem oraz kolejny dopalacz cok/shade-zi/bolce...
mylę się???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Wszystko co ma terror/fear kroi bardzo ładnie skaveny. Musowe to jest strzelanie na ratlingi.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Attilla
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37

Post autor: Attilla »

Trochę było tutaj już powiedziane na temat WE ale mimo wszystko mam pytanie dotyczące tej właśnie armii. Mój kolega gra WE bez żadnej walki wręcz tylko i wyłącznie skauci i WW a bohaterowie 2 magiczki z DS i bohater WW i nie mam bladego pojęcia jak z tym grać czym nie podejdę to mnie wymanewruje kiedy jestem obok niego to podbiega kilka cali za mnie i strzela nie jestem wstanie go niczym zaszarżować czy ktoś miał by jakiś pomysł. Kilka osób pisało że dobrym pomysłem na WE była by hydra jak ją wykorzystać.

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Nawet jeśli nie zaszarżujesz to przynajmniej podgrzejesz atmosferę dzięki zionięciu hydry.
Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Duza czarka z Ring of darkness i Black Staff + jedna czarodziejka z DS i Cloackiem a druga z ToF i lifetakerem dotego jakies śmieci w postaci DR i Harpii do zapchania corów, 10-15 manflayerów, 2x10 shade, 2 hydry i powinno starczyc.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Dark elfy tailorujące w ten sposób rozpiskę do leśnych to żal.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Dobra to teraz przeciwnik z innej beczki, z którym nie za bardzo miałem do czynienia. Tak więc czym można pocisnąć Tomb Kingów (jakie jednostki się przeciw nim sprawdają jaka taktyka) i czego należy się obawiać.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Gwardia z ASF(dobre na wszystko poza rydwanami) + Assasin (to na wykopki), Koniecznie perła (ze względeu na katapultę), wykorzystaj fakt że poza wykopkami TK za bardzo nie mają jak wyłuskać chowającego się przeciwnika, dobrze jest w HTH zniszczyć katapulty, wystrzelanie do zera jest baaardzo trudne a jesli nie dasz rady w 1 turę to klopa wstanie,
DE dla TK to raczej duża promocja :cry:

pzdr,
Ż.

ODPOWIEDZ