DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Post autor: Kalesoner »

Ja będę w Łodzi już w piątek od rana, jak w piątek wieczorem Lublin i Białystok idą na jakieś picie to chętnie się do was dołączę chłopaki. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

b_sk pisze:Jak będę wiedział na 100% to dam znać. Na razie jest taka szansa. Ja blatów odpowiednią ilość skołuję, ale potrzebuję jeszcze ławki i miejsce, a to ode mnie nie zależy.
Ale jest szansa, że dowiemy się tego przed piątkiem? Bo jak już ruszymy na DMP to głupio będzie się dowiedzieć na miejscu, że dupa...
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

piatek swiatek czy niedziela, na impreze wschod sie zbiera :twisted:
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

bigpasiak pisze:pytanie:
mamy zamiar zladowac w piatek.
jest opcja zajecia miejsc w akademiku?
na piatek i sobote?

prosze o odpowiedz.
Jest szansa chyba. Uderz na tego maila z akredytację to Ci dokładnie powiedzą co i jak.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

karlee pisze: Więc jedziemy na pałę... jakby co to przenocujecie nas chłopaki ? B_sk? Jardzioch ? Reyki ? :D
Jakby coś mogę was przenocować, ale ja na drugim końcu Łodzi mieszkam. Lepiej dajcie mi swoje dane i napiszcie kiedy przyjeżdżacie to załatwię żeby was do tej 24 wpuścili.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Hrabia pisze:
b_sk pisze:Jak będę wiedział na 100% to dam znać. Na razie jest taka szansa. Ja blatów odpowiednią ilość skołuję, ale potrzebuję jeszcze ławki i miejsce, a to ode mnie nie zależy.
Ale jest szansa, że dowiemy się tego przed piątkiem? Bo jak już ruszymy na DMP to głupio będzie się dowiedzieć na miejscu, że dupa...
Tak, dowiecie się. Sorry chłopaki, ale to jest największy turniej ever i ze stołami, terenami i ławkami jest autentyczny problem bo my z całej centralnej Polski stoły i tereny zwozimy, żeby dla tylu osób zrobić miejsce.

No i jeszcze jedno:
Wyślijcie mi rozpiski i pełne zgłoszenie przed terminem bo muszę dokupić trochę stołów i jak do czasu kiedy mają spłynąć rozpiski będę miał tylko lakoniczne info o tym, że jakaś drużyna przyjedzie i brak rozpisek to zakładam, że oni nie przyjeżdżają, nie będę dokupywał dla nich stołów, a na ich miejsce wpada drużyna, która rozpiski przysłała. Nie będę wydawał kasy, z którą ciężko stoimy w takiej sytuacji bez sensu.

Dzisiaj uaktualnię listę zaznaczając, które drużyny rozpy przesłały.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

W czwartek ok 23-24 budziet nas trzech:
- Karol Wyszkowski
- Kamil Pocałujko
- Grzegorz Bondaruk

Jerzyn, koma masz tego samego ciągle co przed wyjazdem do Danii ? Jeśli tak to bedziemy dzwonić w czwartek wieczorem - się ustawimy na jakieś konkretne imprezowanie, dawno się nie widzieliśmy zwierzaku :D

Kalesoner - you're more than welcome :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Jako że Trikk się wysypał mamy jeszcze kasę i wejściówkę dla jednego sędziego. Ktoś chętny?
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

W razie w pozostali sędziowie podzielą sie jego kasą i będą pracować jeszcze ciężej!
O mam pomysł :) - premia za użyteczność.

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

b_sk pisze:Jako że Trikk się wysypał mamy jeszcze kasę i wejściówkę dla jednego sędziego. Ktoś chętny?
Myślę, że jest tylko jeden godny tego honoru kandydat, koszący wszelką konkurencję w abcugach. Znawca zasad, krynica łagodności, chodząca empatia...

nasz nieoceniony/-a...

DwarfSlayer alias Patrycja alias Fatynak alias Vegavega etc !!! :badgrin:

Ach, to byłyby niezapomniane mistrzostwa. :lol2:
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

BSK jedno małe pytanie - rozumiem że ustawienia terenów będą podobne do mapek z Euro + nie będzie ponadnormatywnych terenów np. lasków na pół stołu ani ustawień "tematycznych" :roll: morskich/leśnych itd. - kwestia udanych terenów jest BARDZO WAŻNA - wiec jeśli jeszcze brakuje jakiś terenów pisz na forum po pomoc !!! :D

pzdr,
Ż.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Żaba ja słyszałem, że mają być same patelnie, więc bierz falbaniarzy, a gejowisko zostaw w domu.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Żaba pisze:BSK jedno małe pytanie - rozumiem że ustawienia terenów będą podobne do mapek z Euro + nie będzie ponadnormatywnych terenów np. lasków na pół stołu ani ustawień "tematycznych" :roll: morskich/leśnych itd. - kwestia udanych terenów jest BARDZO WAŻNA - wiec jeśli jeszcze brakuje jakiś terenów pisz na forum po pomoc !!! :D

pzdr,
Ż.
Będzie raczej wszystko podobne do tego na Euro. Wielkie górki i rzeczki zostawimy w domu. Natomiast niestety tego jest za dużo i to wszystko jest za bardzo kombinowane żeby zapewnić takie same mapki na każdym komplecie stołów i w ogóle żeby jakiekolwiek mapki zapewnić bo na tą chwilę musimy być gotowi żeby zastawić terenami 170 stołów, a to jest jakiś zupełny kosmos. Po rozstawieniu przejdę się jeszcze i skontroluję wszystko żeby nie dopuścić do patelni, albo stołów gdzie przy dodatkowym lesie armie hordowe nie mają jak przejść na drugą stronę stołu. W tym temacie powinno być OK, a przynajmniej postaram się żeby tak było. Mam nadzieję, że taka odpowiedź jest zadowalająca.

No i poza tym mamy ławki pod 170 stołów, więc o ile nic się nie rypnie ze stołami to powinniśmy mieć miejsce dla 340 osób. :shock:
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

Jak mają być stoły ETC to niech chociaż będzie stosowana zasada, że górki sięgają do nieba bo w przeciwnym wypadku robią się naprawdę puste pola bitew. Np. taki stół nr 7 ma sens tylko na zasady terenów ETC.
http://manticblog.com/
KINGS OF WAR FULL BETA ARMY LISTS AND MAGIC ITEMS LIST: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... /htmlview#
KINGS OF WAR ARMY BUILDER BETA: http://kow2.easyarmy.com/

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2632
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

jaja sobie robisz? Gramy na polskie uściślenia człowieku....

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

tez tak uwazam, mapki euro na polskie zasady sa troszke za patelniowe (mowie to po graniu pre dmpowych testow) albo zmiana zasad gorek na do nieba albo mimo wszystko, co wydaje sie duzo bardziej sensowne i zgodnie z uscisleniami, lekkie przestawienie lasow i obeliskow kierunku srodka stolu
IMO oczywiscie

btw, beda mapki? jesli nie to rozumiem ze sedziowie beda w miare ogarnieci z rozstawieniem terenow i jak sie ich poprosi o kontrole beda w stanie przywrocic stan pierwotny?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Embir pisze:Jak mają być stoły ETC to niech chociaż będzie stosowana zasada, że górki sięgają do nieba bo w przeciwnym wypadku robią się naprawdę puste pola bitew. Np. taki stół nr 7 ma sens tylko na zasady terenów ETC.
Takie posty jak ten, na parę dni przed turniejem robią tylko niepotrzebne zamieszanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

dzięki - więc pytanie pomocnicze - chcecie żeby dowieść tereny ? jeśli tak to jakie ?

Ż.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Zgadzam się z Kalesonem. Post iście od czapy.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Embir pisze:Jak mają być stoły ETC to niech chociaż będzie stosowana zasada, że górki sięgają do nieba bo w przeciwnym wypadku robią się naprawdę puste pola bitew. Np. taki stół nr 7 ma sens tylko na zasady terenów ETC.
zasady terenow etc maja sens tylko przy zasadach wystawiania i uscisleniach etc wiec raczej to powinno odpadac


;)

ODPOWIEDZ