Pytania początkujących i niepewnych

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Re: Pytania początkujących i niepewnych

Post autor: Zbyslaw »

Chyba, że Khornowa Kawaleria z bannerem stubbourn (o ile takowy istnieje)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

I tak padają jak muchy... zaduzo KB i zaduza siła+ap + ASF.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Jest jeszcze opcja 2 smoki z dwóch boków zioną sobie na zdrowie :wink:

Ale to się właściwie nie zdarza

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

myslałem ze mówimy o tym jak cos wjezdza w ten klocek ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Wtedy mamy mega-giga-super-ultra-hiper prześwietny oddział :P

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Którego kazdy omija z daleka i stara sie wystrzelać :D Ponadto jest piekielnie drogi :mrgreen:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Ew. można jeszcze zrobić 20 Exeków z FCG, AP, ASF, Hagiem wypakowanym, BSBkiem i Kociołkiem

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Do tych BG wpakowac mozna jeszcze Kourana
Ale moim zdaniem najlepsi do blokowania sa CoKi pozatym nie az tak drodzy
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

CoKi łatwo schodzą od wszystkiego co ma siłę wyższą iż 4, a w ostatnich siódmoedycyjnych czasach się tego narobiło. BG z ASFem wytłuką pierwszy szereg prawie zawsze :wink:

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

hm hm... to daje mi dużo do myslenia :?
A podsumowujac DE nie maja jednostek do blokowania tylko do zjechania od dzialu w pierszej turze walki :D
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Dokładnie, jedynie BG coś tam strzymają, ale ze względu na nikłego sv w końcu ich wytłuką :P

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

ja w takie BG to bym se rydwanami wjechał, a sam grałem na 20 z BSB assasinem tak jak pisał garg tylko jeszcze z dreadlordem exe axe i kociołkiem. dostałem 20 tg z proncem od przodu, 10 bowmenow z boku i jeszcze skorpa z boku i wszystko się sypnęło. Kourana raczej nie wstawiać, bo do jednostki z unbrakeable nie wbijać postacie :?
Obrazek

Awatar użytkownika
Stix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Stix »

Dwa pytania: Czy KB z kociołka daje tę zasadę impactom z rydwanu (bo CO nie)?
Jeśli walczy dwójka dreadlordów z BA i jeden odbije wounda to drugi ma warda i czy może też odbić ( tzn mogą tak odbijać do usranej śmierci?)?
A, jeszcze trzecie, tak trzy pytania:
Jeśli czarodziejka stoi poza zasięgiem RoH a jej familiar stoi w zasięgu to czy na dublecie jest miscast(i odwrotnie)??

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

2. tak

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

kiedy Bloodzio ma tę zbroję co daje ,iż wszystkie magiczne bronie tracą swoje zdolności , a ja mam CD to czy trace S^ chociaż jest napisane ,że nie da się tego zmodyfikować?
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Stix pisze:Dwa pytania: Czy KB z kociołka daje tę zasadę impactom z rydwanu (bo CO nie)?
Jeśli walczy dwójka dreadlordów z BA i jeden odbije wounda to drugi ma warda i czy może też odbić ( tzn mogą tak odbijać do usranej śmierci?)?
Masz KB od kotła na Impacty

Warda zdajesz tylko raz na daną rane, czyli jak 1 zda warda i drugi zda to ten wound jest wywardowany.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

GarG pisze:Masz KB od kotła na Impacty
:shock: serio??
nigdy tego wyprubowywałem, ale w takim razie rydwan z KB wbijający się w nightów przy średnim fuksie robi z nich sieke... :) o ile będzie się trafiać i wyrzuci się nie mniej niż 3(+1) impactów :P
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

rana jest wyłordowana, ale ponownie odbita chyba. a zbroja bloodthirstera neguje CD. gdyby to była zbroja -1 do S np. to by nie działała.
Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Pitagoras pisze:rana jest wyłordowana, ale ponownie odbita chyba. a zbroja bloodthirstera neguje CD. gdyby to była zbroja -1 do S np. to by nie działała.
Masz dopisek przy CD ze nie mozesz go zmienić działaniem magicznych przedmiotów.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Drako
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Drako »

GarG pisze:
Pitagoras pisze:rana jest wyłordowana, ale ponownie odbita chyba. a zbroja bloodthirstera neguje CD. gdyby to była zbroja -1 do S np. to by nie działała.
Masz dopisek przy CD ze nie mozesz go zmienić działaniem magicznych przedmiotów.
Ale on go nie zmienia, on go wyłącza.... chcesz powiedzieć że talizmanik HE który wyłącza magiczną broń w styku też nie działa ??

Zablokowany