DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Re: DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Post autor: trikk »

Zginal mi kodeks do WoChu, pudelko otwarte z plastikowymi psami i marauderami i pale pudelko z 2 różowo-fioletowymi CoKami. Znalazce proszę o kontakt.
1398760 GG lub Priv
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Cóż, internetowy PR nigdy nie był moją dobrą stroną. Nie ukrywam iż mam w planach poprawę ;-) ale sprowadzanie naszego zwycięstwa do czystego farta to dość rażące uogólnienie; zwłaszcza że co niektórzy włożyli w przygotowania bardzo dużo czasu, sił i pracy. EOT w tym temacie ode mnie.

karlee pisze: Powiedz mi tylko Furion czemu taka dziwna rozpa wampirków u Ciebie ? Jaki był zamysł?
Ja wiem czy dziwna? Bardzo podobną wygrałem Master Blaster. Nie miałem wraithów, za szkielety weszły grave guardy i varghoulf.

Tutaj musiałem dać wraithy, co by mnie trudniej sparować było, więc... wywaliłem GG i varghoulfa, wrzuciłem tańsze szkieleciki i wraithy. Tyle z teorii ;)

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Lucas
Chuck Norris
Posty: 385
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Lucas »

Furion pisze:Cóż, internetowy PR nigdy nie był moją dobrą stroną. Nie ukrywam iż mam w planach poprawę ;-) ale sprowadzanie naszego zwycięstwa do czystego farta to dość rażące uogólnienie; zwłaszcza że co niektórzy włożyli w przygotowania bardzo dużo czasu, sił i pracy. EOT w tym temacie ode mnie.
3x true...

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

W imieniu BWT chciałbym podziękować za turniej;-) naprawdę miło się grało, to jest pierwszy turniej na którym nie musiałem wołać do żadnej bitwy sędziego! czyli imho duch gry idzie w górę.

co do organizacji to było już sporo napisane, więc pominę to milczeniem przyczepiając się tylko do stołów- mam prawie dwa metry wzrostu, a musiałem czasem stawać na krześle, żeby posprawdzać niektóre rzeczy :roll:

nasze wyniki:

Rogaty Szczur Youngbloods- 62-38
Moria Green Team- 77-23
Animosity Alfa- 42-58
Córy Górników- 45-55
Pavulon Team- 87-13

dziękujemy przeciwnikom za grę i gratulujemy Animosity zwycięstwa;-)

ogólnie udało nam się wyciągnąć 8 miejsce:-D czyli poprawa o 3 miejsca względem poprzedniego DMP :D
no i z bitew pocisnęliśmy czwarty wynik :wink:

dziękujemy jeszcze Morrokowi, że zagrał z nami w teamie i że przeżył nocleg :wink:

graliśmy w składzie:

Mati - Kapitan - Demony
Pająk - Lizaki
Michał - HE
Kreol - DE
Morrok - Skaveny

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

JaceK pisze:Fischer - Perła jest obowiązkowa i tak nigdy Mengile nie robią flee.
Dają i to bardzo często 8)

Natomiast co wyniku JH to splewiliśmy bitwy z Ordinem i Inkwizytorami jednak zabierając im trochę punktów, przez co turniej wygrali Szczecinanie.

5 bitew to niestety za mało, żeby wyłonić najlepszy team przy takiej frekwencji na DMP.

Dzieki dla przeciwników i dla moich ziomków, dzięki którym spędziłem sympatyczny weekend

Podziekowania należą się w końcu Skalakom =D> , którzy we dwoje ogarneli imprezę na 350 osób.

Do zobaczenia za rok!
Obrazek

Awatar użytkownika
ScorpiusX
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: ScorpiusX »

Podziekowania należą się w końcu Skalakom , którzy we dwoje ogarneli imprezę na 350 osób.
a to z jakiej racji umniejszacie roli Boginsa - dzielnego sędziego drugiej sali ;P

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

Fisch pisze: Natomiast co wyniku JH to splewiliśmy bitwy z Ordinem i Inkwizytorami jednak zabierając im trochę punktów, przez co turniej wygrali Szczecinanie.
ej, to tak jak my!
i skonczylismy rownie zalosnie... :lol2:
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Mobi
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Warszawa Bastion

Post autor: Mobi »

najlepsze w calej tej imprezie bylo to, ze Łódź to chyba jedyne miasto, gdzie o godzinie 22-2 w nocy nie kreci sie policja po miescie i kazdy (prawie) legalnie sobie pije piwo i bawi sie na miescie (nie licze oczywiscie tego incydentu z policja i sala wspolna...).

a co do reszty to nie liczac game-room'u to reszta polconu zawsze ssala. dzx dla B_SK za organizacje i przeciwnikom za gry - hehe z pkt z bitew bylibysmy 5ci :/
Czasami mysle ze Ewa w raju opieprzyla nie tylko jablko ale i weza.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

mobi nie zgodze się z tobą co do tej policji

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Co do samej organizacji to zdanie mam takie samo jak wszyscy: Zdecydowane nie dla turów przy polkonach, srolkonach i innych konach. Chyba ze org zapewni równe traktowanie dla battlowców jak i innych uczestników.
Co do samych bitew to tak jak się spodziewałem, były mega miłe. Ludzi pieprzących o ciśnieniowcach na turniejach powinno się wyrzucać przez okno. Wielkie dzięki dla wszystkich drużyn. To jaką szkołę pokory dostałem od mistrza kości "Siostry bez osierdzia" będę pamiętał długo :D
I na koniec wielkie dzięki dla mojego teamu. Maniek, Kotlet, Kalafior, Harry byliście zajebiści. Gra z wami w ekipie to naprawdę szaleństwo i miejsce też godne :D

P.S. Poważnie rozważę założenie wrocławskiej odnogi klubu Nemezis :D

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2009, o 16:58 przez Morrok, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dziekuje wszystkim za turniej. Bawilem sie bardzo dobrze, szkoda ze wyniki nienajlepsze.

Szacunek dla Bartka za Organizacje. Ja sam nigdy bym sie podobnej imprezy nie podjal.

Gratulacje dla Animosity.

Ale przed wszystkim chcialem podziekowac Jezdzcom za zajebista imprezke i swietna atmosfere.

Awatar użytkownika
marcus_cheater
Oszukista
Posty: 838
Lokalizacja: Karak Drazh

Post autor: marcus_cheater »

Malin pisze:- Siostra b_sk - po porstu BoSKa :D
Ma ktoś jakieś foty?? :P Bo niestety nie byłem i nie mogłem zobaczyć. :D
"Chcecie ustrzelić na milę goblina, poproście inżyniera o muszkiet, a zapyta, w które oko chcecie trafić."
Kadrin Redmane

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Ja chciałem podziękować Barbarze za identyfikator i mietowi za transport i dobre towarzystwo .
Nie pamietam kiedy ostatnio tak zwarzywiłem bitwe jak z dukiem .
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2009, o 16:24 przez Furion, łącznie zmieniany 1 raz.

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Jej, zostawcie biedną dziewczynę. Wystarczająco traumatyczne jest samo bycie niegrającą kobietą na turnieju, nie musi jeszcze zostawać gwiazdą tego forum. ;)
Co do turnieju, to wszyscy moi przeciwnicy byli mega spoko, pozdro dla nich. JBC grałem VC w Kulcie I.
Spotkanie jeźdzców na 13 stole w piątej bitwie i same bitwy z nimi - bezcenne ;)

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Furion pisze: Oczywiście w całej tej sytuacji to ja jestem burakiem i wygrywam przez dobre rzuty i wały; bo było 5 bitew, 355 osób, łatwe pairingi, zupa była za słona, drużyna w składzie ze mną wygrała a na domiar złego napisałem anty-PR posta w ciągu ostatnich 2 godzin.
na prawdę masz kiepski PR.

zamiast łagodzić flamy jedynie je zaogniasz - na serio jest Ci to potrzebne?

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Asassello pisze: na prawdę masz kiepski PR.

zamiast łagodzić flamy jedynie je zaogniasz - na serio jest Ci to potrzebne?

pozdrawiam
W sumie masz rację. Post usuwam i wysyłam na PMkę.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2009, o 16:29 przez Furion, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

dobra reakcja furion.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Ogólnie wszystko już zostało napisane. Od siebie tylko dodam (tak, kolejny raz, wiem, ale musze), że jedyna rzecz, która mnie powaliła na wejściu to wysokość stołu. Mając 180 cm wzrostu sięgałem trochę za połowe, a jak chciałem wykonać jakikolwiek manewr scoutami to musiałem iść dookoła. To plus brak krzeseł spowodowały niezbyt miłe przeżycia :P

Ale ogólnie Bsk na prawdę dałeś radę! Dziękować sędzią, Boginsowi (który dzielnie towarzyszył nam na tej lepszej sali, bo z krzesłami :D). W sumie, zrobić taki turniej to szacunek. Wiele niedociągnięć i tak dalej, ale nikt nie będzie za to wrzucał, bo i tak wiemy, że daliście z siebie wszystko. :)

Dziękujemy drużyną za wszelką grę, Zielony Smok splewił jak nigdy wcześniej. :P
Pozdrawiam wszystkich przeciwników! :)

ODPOWIEDZ