Anty Vampirze DE (DMP)

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Re: Anty Vampirze DE (DMP)

Post autor: Kosa »

no, da się. BSB z AoC, gemem, bądz magicznymi atakami jest ok, tylko po co? To bitwy ne wygra, a może często przegrać...
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Loremaster pisze:Co ? HE core piechota jest dużo gorsza - kosztuje więcej - nie ma kotła - akurat bohaterowie HE do walki to padaka , nawet jako wsparcie nie da się sensownego bohatera włożyć, DE mają więcej ciekawych opcji.
Wszystko się zgadza.

Ale tak czy siak jest lepsza do teh dark elfickiej.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

@ Furion to lepsza jest piechota DE czy HE :?: bo napisałeś niejednoznacznie :wink:

w kwestii ogólnej na format drużynowy (czyli np. DMP) każdy ogarnienty gracz robi armie pod konkretnych przeciwników, w zależności jaką ma rolę w drużynie, ma to sens, uwierzcie :D

ja osobiście wywaliłbym wiedźmy i wrzucił harpie + jakiś smieć (może na VC nie są najlepsze ale nie zawsze będziesz dostawiony do tego czego chcesz)

lordowi na koniku koniecznie crismona - S6 robi różnicę.

pzdr,
Ż.

P.S. jak poszło ?

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Lord na tym złożeniu ma być straszakiem na wright'y. 5-7 ataków raniących na 3+ (potencjalnie z killingblowem z kotła) w bitwach które zagrałem sprawdzało się bardzo dobrze. Zadawał średnio 4-5 ran, reszta się praktycznie dosypywała.
Za mało tym jednak grałem i doszliśmy do wniosku, że DE na smoku i tak mają wystarczająco duży potencjał do nabijania punktów (niż liczenie na to, że zawsze będę dostawiany tylko do VC). Ale kto wie, może jeszcze kiedyś czymś takim, bądź podobnym pojadę (po kilku zmianach i większej ilości playtestów).
Pozdro.

ODPOWIEDZ