MASTER PGA - Lord of the Green! 17/18.X.09

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
blady da'Rasta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149

Re: MASTER PGA - Lord of the Green! 17/18.X.09

Post autor: blady da'Rasta »

jak juz wspomnial gobos noclegow na sali na pga nie bylo nigdy; jesli ktos byl na jakimkolwiek pga to chyba nie trzeba mu tlumaczyc dlaczego;
staramy sie od lat by pga mialo mocna marke i bylo jak najbardziej profesjonalnie zorganizowane; oczywiscie nikt nikomu nie zabrania twierdzic ze kazdy inny master jest lepszy od naszego - de gustibus non est disputandum!- jedni wola nasza impreze, inni wola jak ktos im do butow naszcza; zapraszamy do nas wszystkich, ale przymusu przyjazdu nie ma;
co do noclegow to nauczeni nienajlepszymi doswiadczeniami lat poprzednich (co powoduje ze do pewnych miejsc nie mamy nawet po co dzwonic :( bo na haslo "nocleg batlowcow" rzucaja sluchawka) postanowilismy rozegrac to w ten sposob. wierzymy ze tak jak dajecie rade skladac rozpiski tak dacie rade zadzwonic i zamowic sobie nocleg - tam gdzie i jak wam pasuje; w razie problemow oczywiscie sluzymy pomoca

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Dokładnie! raz się narzeka ze nie ma wspólnej sali, a raz sie narzeka dlaczego mam kurcze spać z bandą wieśmaków która o 3 w nocy włączy światło i będzie się chichrać po pijaku... No łej.
Mamlal pamiętasz jak raz na turniej uw Zielonej podeszła jakaś babka do ciebie z larpa i zaczęła budzic bo ma misję? hłe hłe?:P Teraz to ja bym jej pokazał misję :P Misję SSSijjjjj.
No ale wracając do tematu.
Wydaje mi się, że nikt nie chce brać odpowiedzialności za kogoś kto sie napije itd. Pamiętacie gadki o wyrzucaniu z turniejów, policji itd? Po co mam się męczyć i psuć sobie opinie. Zarzygasz pokój - twoja sprawa...

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Gobos pisze:
noclegow na sali na PGA nie bylo nigdy.
blady da'Rasta pisze:... noclegow na sali na pga nie bylo nigdy; jesli ktos byl na jakimkolwiek pga to chyba nie trzeba mu tlumaczyc dlaczego;
Młodziście, to i nie pamiętacie jak było.
Ja byłem i pamiętam. Nie mówię, że beton zimą był fajny – ale nie musicie od razu zawzięcie i powtarzalnie mijać się z prawdą.
Wiele ośrodków jakoś sobie z bydłem battlowym radzi, nie koniecznie nocując je w szkole. Wy nie umiecie – trudno. Wasza sprawa

Idźcie szukać noclegu sami. - ozwał się pan Jedy - Młodziście i macie dobre nogi, a jam się już dosyć nadreptał. Idźcie, idźcie, ja tu w Gołkowie ostanę.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

blady da'Rasta pisze:jak juz wspomnial gobos noclegow na sali na pga nie bylo nigdy
Na pierwszym PGA, bodajże w 2004 był nocleg na sali. :P
Obrazek

blady da'Rasta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149

Post autor: blady da'Rasta »

sypie glowe popiolem - wylecialo mi...
potraktujcie ta wypowiedz jako "od wielu lat noclego na sali na pga nie ma";
i prosze nie pisac ze noclegow gracze maja szukac sami - ladnie i czytelnie podalismy namiary na noclegi; nie wierze ze gracze sobie z obsluga telefonu nie poradza;
argumentu o batlowym bydle nie skomentuje - nie odwazylbym sie nazywac tak moich wspolhobbystow

Awatar użytkownika
KOOBA.84
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 166
Lokalizacja: Poznan,Strefa Zero

Post autor: KOOBA.84 »

To było 5 lat temu i było jednorazową historią nie-do-powtórzenia. Kto pamieta tamto - pierwsze ever z resztą - PGA, ten wie jak bardzo różniło się od ostatnich imprez. Na tamtej PGA tak naprawde wszyscy sie uczyli z czym jesc takie targi, co mozna zrobic itd...
bo tak. :lol:

Koszo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 111
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Koszo »

Yudokuno pisze:nie ma po co jechać do Poznania. Każdy inny master lepszy.
Bez przesady, moim zdaniem PGA to i tak rewelacja, a konieczność załatwienia noclegów przeboleje.

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1557
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Ale wy sracie niemożebnie, w zeszłym tygodniu zaklepałem sobie osobisty pokój na 2 osoby w hotelu 1min. od PGA i zapłaciłem 55/os. w tym samym hotelu były pokoje 4 os. za chyba 170zł ... :roll:
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2009, o 16:52 przez Rzymek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

problem jest taki ze niektorzy moga nie wiedziec juz na 1,5 miecha przed turniejem ze na nim beda :) ja np mam teraz mocno hotlinowy okres w sensie obronowo - szukaniowo pracowy i bede wiedial czy jade pewnie gora 1,5 tyg przed turniejem, a 1,5 tyg przed turniejem moze byc juz za pozno na rezerwacje... bo PGA to mimo wszystko sporo osob do zakwaterowania

i raczej tutaj bym sie dopatrywal podstaw narzekania a nie w ogolnym zalozeniu nie posiadania jakiejs obskurnej sali gimnastycznej do spania

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1557
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

no ale nie przesadzaj. To nie 80% graczy ma takie zagwozdki :roll: generalnie wiesz czy jedzesz duzo wczesniej.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Rzymek pisze:no ale nie przesadzaj. To nie 80% graczy ma takie zagwozdki :roll: generalnie wiesz czy jedzesz duzo wczesniej.
no racja racja, wiekszosc standardowo narzeka zeby ponarzekac :) mam nadzieje ze te narzekania nie wplyna na frekwencje...

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Rzymek daj link do hotelu z czwórką
bo znalazłem z trójką ale kielon sie zdecydował żeby jechać i szukamy czegoś większego :P

thurion pisze:
Rzymek pisze:no ale nie przesadzaj. To nie 80% graczy ma takie zagwozdki :roll: generalnie wiesz czy jedzesz duzo wczesniej.
no racja racja, wiekszosc standardowo narzeka zeby ponarzekac :) mam nadzieje ze te narzekania nie wplyna na frekwencje...
ja również :)

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1557
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

http://www.slowackiego.hostelpoznan.pl/cennik.html

w zeszłym tygodniu były 2 czwórki jeszcze

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

kiedy wrzucicie scenariusze?

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Hmmm, pamiętam pga z przed 2 albo 3 lat, jak zaprowadzono nas do schroniska w którym biło kimanie za 15 zł/ os i nie trzeba było się tym martwić. Teraz jest lekka komplikacja bo pewnie duzo ludzi juz dosyc wcześnie zarezerwuje sobie miejsca i zostana jakieś cieżkie opcję.

Ja w październiku bede studentem już wiec musze zacząć wypowiedź od "jako biedny student" :D

A wiec jako biedny student jezeli musze wydac na dojazd 60/70zł i do tego nocleg w piatek i w sobote po 35/40zł a do tego wejściówka 30 zł to juz wychodzi 160/180zł a to same sprawy organizacyje a trzeba wliczy jeszcze koszty imprezowania i szame.

Wychodzi to dość duzo jak dla "biednego studenta" :D :wink:

Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, bo chciałbym bardzo się u was zjawić bo mam miłe wspomnienia z pga takie jak duzo miejsca, miła atmosfera, herbatka, ciasto i ogólny chill :)

Zobaczymy jak Kraków się zorganizuje

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Shino pisze:kiedy wrzucicie scenariusze?

Też bym chciał mieć świadomość, gdyż przydało by sie posprawdzać rospy.

A tak przy okazji:

Mogli byście wypisać kryteria do Hobby: ile za co.
Bo nie ukrywam to też jest ważne zarówno dla mnie jak i innych battlowców.

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1557
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Uwielbiam ten sposob argumentacji : Ten Turniej jest za drogi bo jak sie doda koszty napierdolenia, biby, 2 noclegów to strasznie duzo....".
Kto by sie spodziewał...

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Rzymek pisze:Uwielbiam ten sposob argumentacji : Ten Turniej jest za drogi bo jak sie doda koszty napierdolenia, biby, 2 noclegów to strasznie duzo....".
Kto by sie spodziewał...
eeeej Rzymek, nie psuj nam jeszcze bardziej renomy ;) i tak juz cala Polska sie z nas smieje, ze jezdzimy na turnieje w Warhammera zeby grac w Warhammera, a nie najebac sie ze znajomymi i zarzygac podloge w kiblu :(

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

thurion pisze:
Rzymek pisze:Uwielbiam ten sposob argumentacji : Ten Turniej jest za drogi bo jak sie doda koszty napierdolenia, biby, 2 noclegów to strasznie duzo....".
Kto by sie spodziewał...
eeeej Rzymek, nie psuj nam jeszcze bardziej renomy ;) i tak juz cala Polska sie z nas smieje, ze jezdzimy na turnieje w Warhammera zeby grac w Warhammera, a nie najebac sie ze znajomymi i zarzygac podloge w kiblu :(
:)


Najlepsze z tego wszyskiego jest to że graczom zależy bardziej na wtuleniu dupy w jakiś kąt aniżeli sam turniej.
Jak już turniej nie ma noclegu to już lipa i wogóle ch... z takim Masterem.
Owszem powinien być to jakiś argument, ale nie przewodni.
Poznań jest duży i zarówno akademików, hoteli, hosteli i domów opieki (dla starców i bezdomnych) napewno ma pod dostatkiem.

Zresztą chyba każdy battlowiec powinien sie liczyć z tym że wypad na Mastera do innego miasta to koszt conajmniej 200zł.
Ale jeżeli już ktoś skneruje na maxa to na myśl włazi pytanko:
Czemu wybrał właśnie taką forme spędzania wolnego czasu, zamiast siedzieć w domu przed ...??

Poza tym najlepiej nie marudzcie tylko piszcie z sensem.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

biorę namiot ;)

rozkujemy gdzies beton i tyle ;p

ODPOWIEDZ