Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Skaven

Moderator: Hoax

Zablokowany
Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Re: Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Post autor: vocal »

nie wszystkie swarmy sa unbreakable i się sypią, mamy jeden wyjątek- snoty;) mają własnie stubborn więc jako osoba nie znająca nowego booka nie wykluczam takiej opcji jeśli już jakas armia ją ma:P

a misfire charty to najlepsza część:P:P:P

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Re vocal: True. Po prostu spojrzalem na to od strony myszolakow, a nie Battla jako takiego :)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

tak czy owak i tak chyba będą możliwe fajne spamy swarmów :) 5 baz za 125p, phi;]

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Szambonur Ponury pisze:
-Grey seer Ld 7
-Storm Banner remain.
-Clan Rats are 4pts. No more Mainstray
-Warp-lightning Cannon 90pts. Shoots like a cannon but the hits are with the 3" template. Still random str and they don't allow armour saves.
Jeśli Cosmo mówisz że te rzeczy są prawdą to szczurki będą uber przegięte. Mniej więcej to chciałem dostać w swoje łapy :D. Sztormówe, ld 10 przy dobrej magii, zasięgowego cannona i tańsze clany. Reszta sie nie liczy :D
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

moze sie okaze, ze scrolle beda po 30 pkt

;)

a tak serio to w tk tez sa na razie plotki, ze ikona zostaje. Ale dopuki nie bedziesz wiedzial jakie zmiany sa w przedmiotach tonie ciesz sie z sztormowki ;) (np. huanchi z lizi)

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Shino ma racje Mlody. Ujebali Storm Banner. WLC w zasadzie tez.. chociaz ten template jest spoko. Seer nie ma juz 4 tokenow z firmy, jest drozszy.. bla bla bla nie jest tak rozowo.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3158
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Cosmo, skoro stałeś się forumowym "tajemniczym informatorem" ;-), to pytanie do Ciebie: czy w booku jest dalej oddział globków o liczebności 2-10 w skirmiszu? Nie pytam o cenę ani o ich działanie, tak szczerze to mogliby zupełnie nic nie robić na polu bitwy, ale w braku zasady mainstay unit i globkach siedzących w core widzę ciekawy sposób na życie dla skavenów wobec braku night runners w skirmiszu ;-)

WLC... Już widzę minę dowolnego bretończyka jak mu objaśniam co robią moje dwie latarki :twisted: Zależy oczywiście czy zasada strzału będzie mówić, że wszystko co dotknięte jest ranione, czy też będzie trzeba rzucać jakieś 4+. No i czy maszynka zachowa strzelanie przez większość przeszkód terenowych ;-) Chociaż z drugiej strony... Wychodzi na to, że trzeba będzie 3 razy na strzał kulnąć kostką artyleryjską: na dorzut, na to ile terenu przeora promień i na siłę, ciekawe które kulnięcie/a będzie/dą się liczyć do misfire... Mam chociaż nadzieję, że nie wszystkie trzy.

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Re Myth: Obiecalem pewnej osobie i nie bede informatorem. Potwierdzilem tylko/zaprzeczylem kilku bardziej prawdopodobnym plotkom ktore juz sie pojawily.
Co do templaty, wszystkie obszarowe maszynki nowych myszolakow beda mialy efekt na 'touch'. O, tyle Ci moge powiedziec ;-) To akurat gniecie jajka ;-)

Edit: Na razie wystarczy moich wypowiedzi w tym temacie. Over and out.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3158
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Ok, to jak coś takiego komuś obiecałeś, to ja już nie ciągnę Cię za język, i tak sporo nam powiedziałeś i dzięki Ci za to :-)

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

ld 7 na seerze to sa wolne zarty i kpina.
ale armia swietnie sie zapowiada. super pomysl z tymi 13 czarami.

pozdro

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Widzę że sporo wizjonerów amatorów i wieszczy-proroków (bynajmniej nie tych zzarych) się pojawiło :badgrin: prawda jest taka że dopóki nie wyjdzie book, żadne informacje tak naprawdę nie są wiarygodne (poza paroma wyjątkami) dlatego nie emocjonujcie się tak panowie tylko czekajcie na booka...
Dokładnej daty ukazania się booka nie ma ludzie z gw mówią różne rzeczy, mam znajomego managera GW w Poole który jak inni dostaje booka wcześniej (kilka-kilkanaście dni przed premierą) więc jak go spije w trupa to może coś wyśpiewa :D i to jedynie będą w 100% wiarygodne informacje. (Oczywiście nie wykluczam że wcześniej bedą też jakieś pewne newsy)
a tak bardziej poważnie to trzeba czekać na potwierdzone newsy do listopada może GW poza kilkoma już wyjawionymi coś jeszcze nam sprzeda...

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

<usmiecha sie poblazliwie ale nic nie mowi>

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Kefas pisze:Widzę że sporo wizjonerów amatorów i wieszczy-proroków (bynajmniej nie tych zzarych) się pojawiło :badgrin: prawda jest taka że dopóki nie wyjdzie book, żadne informacje tak naprawdę nie są wiarygodne (poza paroma wyjątkami) dlatego nie emocjonujcie się tak panowie tylko czekajcie na booka...
Dokładnej daty ukazania się booka nie ma ludzie z gw mówią różne rzeczy, mam znajomego managera GW w Poole który jak inni dostaje booka wcześniej (kilka-kilkanaście dni przed premierą) więc jak go spije w trupa to może coś wyśpiewa :D i to jedynie będą w 100% wiarygodne informacje. (Oczywiście nie wykluczam że wcześniej bedą też jakieś pewne newsy)
a tak bardziej poważnie to trzeba czekać na potwierdzone newsy do listopada może GW poza kilkoma już wyjawionymi coś jeszcze nam sprzeda...
jakbym gral szczurami to bym wlazil Cosmowi w dupe na PMkach a nie pisal takie posty, bo z tego co go znam i widze co pisze to zapewne zna suche i twarde konkrety :mrgreen:

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

zresztą... z zasadami zawsze coś wykombinują, fotki modeli mnie teraz bardziej interesują:D szkoda że spearheady wycofali bo bym chętnie nabył:(

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3158
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Zawartość batalionu (mam nadzieję, że będzie nowy?) też byłoby miło znać jakoś na czasie :-)

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

10 ratogrów 16 plague monków i 3 giant raty.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Cosmo pisze:Ogry nie beda mialy stubborna. Ale bedzie pewna jednostka ze stubbornem.
KRETOZOOOOORD MADAFUCKA NISZCZYCIEL ODTYLCOWY :twisted:
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

cosmo pisze:Edit: Na razie wystarczy moich wypowiedzi w tym temacie. Over and out.
:^o
cosmo pisze:<usmiecha sie poblazliwie ale nic nie mowi>
\:D/
thurion pisze:jakbym gral szczurami to bym wlazil Cosmowi w dupe na PMkach a nie pisal takie posty, bo z tego co go znam i widze co pisze to zapewne zna suche i twarde konkrety :mrgreen:
:badgrin:

dobrze się bawię

MarsnTwix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148

Post autor: MarsnTwix »

jakbym gral szczurami to bym wlazil Cosmowi w dupe na PMkach a nie pisal takie posty, bo z tego co go znam i widze co pisze to zapewne zna suche i twarde konkrety :mrgreen:
Dzisiaj mu będę w dupę właził, a jutro wyjdzie WD, w którym napiszą wszystko to co Cosmo wiedział :P Poza tym po tym co napisał to chyba jednak nie chcę wiedzieć - wolę się oswajać i przygotowywać na najgorsze.

Na Podimperium piskają, że katapulta Skavenów będzie miała siłę 2, no armor save, powodować panikę, a template będzie pięciocalowy. Co Wy na to? Ja jestem raczej sceptyczny jeśli chodzi o wprowadzanie katapulty do armii podziemnych stworzeń #-o

Awatar użytkownika
Mr. J
Pseudoklimaciarz
Posty: 21
Lokalizacja: Z dalekiej północy

Post autor: Mr. J »

nocki faktycznie będą w klockach chodzić, nowe opakowanie do nich:

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Zablokowany