Ile lat mają gracze warhammera

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Re: Ile lat mają gracze warhammera

Post autor: Wilqu »

29 lat, bitewniaki od 2004 , WFB od 3 lat...i jeszcze spokojnie do 2012 dociągnę..potem wiadomo 21.12.2012 i sajonara :wink:
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
jackert
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 115

Post autor: jackert »

... 39.. a gram z różnymi przerwami... od 1985 roku... podręczniki do drugiej edycji... 8) a miałem dostać jakieś albumy o Władcy ... 8)

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

chyba 37 (normalnie o tym nie pamiętam) - jestem dumny z tego, że bawię się żołnierzykami :twisted:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rizzen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146
Lokalizacja: Har Ganeth

Post autor: Rizzen »

Heh, 31, ale nie jest źle, są jak widzę starsi ode mnie. Cieszy mnie to, bo po przejrzeniu pierwszych stron tego tematu myślałem, że będę najstarszy :P
Co do czasu gry to w RPG siedzę z 14 - 15 lat. Bitewniakami interesuję się od gdzieś 12 - 13 (z przerwami), ale WFB dopiero z 6. Maluję bardzo mało z wielkimi przerwami - w sumie na poważnie zacząłem malować dopiero w tym roku, nie gram prawie wcale, bo nie mam czasu. Trudno też znaleźć wielbicieli hobby w podobnym mi wieku (szczególnie w małym mieście). Nie wiem jak u starszych graczy, ale ja miałem fajną ekipę do grania, z tym, że dzieci, żony... i w sumie zostałem sam :(
Szkoda, że nie wszystkie kobiety są tak tolerancyjne jak moje kochanie...
Moja obecnie już żona na początku patrzyła podobnie jak większość naszych partnerek, z odrobiną litości. Później jednak widząc ile mi to sprawia radości zmieniła nastawienie. Dzielnie mnie dopinguje, czasem pomaga w aukcjach, lub maluje podkładem. Grać w RPG i malować nie chce, mówi, że to nie dla niej :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Post autor: Piotr »

30. Żona narzeka sporadycznie (głównie przed turniejami) a syn już wkrótce będzie się nadawał do hobby... :D

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1211
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

26
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Pitas
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Pitas »

21, od 8 lat w wfb, z niewielkimi przerwami, cały czas dwarfy :D
As I walk through the valley of the shadow of death I am not afraid 'cause I'm the BIGGEST MOTHERFUCKER in the whole valley!
Gen. George S. Patton

Yuby
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: MSWiA
Kontakt:

Post autor: Yuby »

22 lata :p Zaczynałem jak była V edycja, ale miałem sporą przerwę. O&G 4ever
" Niech wygra ten, kto ma więcej szczęścia w kościach!!! "

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

jackert pisze:... 39.. a gram z różnymi przerwami... od 1985 roku... podręczniki do drugiej edycji... 8) a miałem dostać jakieś albumy o Władcy ... 8)
łaa.. to znasz sie z battlem dłużej niż ja żyje :D Szacun :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

31, 37, 36, 26, 39, 27, 24 no widzę że i najstarsi odważyli się przyznać do wieku :> W klubie do którego chodzę tu w uxbridge przychodzą kolesie po 50! ale towarzystwo jest w różnym wieku. W Polsce nie słyszałem o przypadkach przekraczających 40-45 lat. Tutaj to narmaka! Rzekłbym że w tym kraju w batla grają bardzo nietuzinkowe persony, i z wyglądu i z zachowania ale też wiekowo pokombinowani :D Kobity też się widuje!
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2009, o 14:57 przez Kefas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

widzisz, w WFB grają nie tylko młokosy :D

kolego z jeleniej, zapraszamy do Legnicy :D :D

Awatar użytkownika
Kallessin
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Kallessin »

24, gram od emm .... 8 lat. Cholercia jak ten czas leci.

Awatar użytkownika
Asterix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Post autor: Asterix »

30 lat a Warhammera gram od 1996 roku.

Najpierw grałem DE (nawet mi się raz turniej udało w Częstochowie zając 1-sze miejsce i wygrać figurkę "Great Unclean One" hehe - tak pozatym to wszędzie dostawałem wklepane). Potem miałem długą przerwę i teraz sobie zbieram O&G i robię dla nich makietę.

Narazie mam 2 miesięczną córkę i już widzę że powoli łapie klimat bo mocno boi się smoka i płakała jak go zobaczyła (wzbudza terror) - mógł to być oczywiście zbieg okoliczności bo generalnie dużo płacze ale ja się trzymam wersji że zasadę strachu i terroru już opanowała.

Awatar użytkownika
Franciskus
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: Będzin

Post autor: Franciskus »

mam 13 i gram od 2 lat :)

Awatar użytkownika
Elros
Wałkarz
Posty: 90
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Elros »

Rok urodzenia: 1990
Fantastyka: 1998
WFB (pierwsza styczność) 1999-2002
WFB wielki powrót 2009

I to wszystko.
For the Witch King!

DE ('10) W/D/L Razem
9/4/7 20

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Asterix pisze:
Narazie mam 2 miesięczną córkę i już widzę że powoli łapie klimat bo mocno boi się smoka i płakała jak go zobaczyła (wzbudza terror) - mógł to być oczywiście zbieg okoliczności bo generalnie dużo płacze ale ja się trzymam wersji że zasadę strachu i terroru już opanowała.
nie rób tego więcej, bo jeszcze się mała będzie chciała zemścić.

18, female, 3 bitwy za mną :D
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

bem pisze: female
nice

Mój synek (4,5 m), póki co bez zainteresowania słuchał długiego wykładu na temat każdej z ras i nie dał znać w żaden sposób, która mu się bardziej podoba.
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

A wyłożyłeś mu tylko fluff czy zasady specjalne armii też? :D Poczytaj mu demony i ogry. Zobacz czy jest PG czy klimaciarzem :P
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Dasieq
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Dasieq »

18 lat. w grudniu 19.
Zbieram chyba od podstawówki bo dostałem w prezencie regiment gobosów. I tak to poooowoli idzie bo z kasą krucho przez zamiłowanie do muzyki: koncerty itp. Ostatni rok to wielki powrót do battla xD
"Kobieta powinna być na tyle wykształcona, żeby przyciągnąć głupich mężczyzn i na tyle wulgarna, by kusić inteligentnych"

dideroo
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43
Lokalizacja: warszawa

Post autor: dideroo »

Od miesiąca gram a mam lat 15 (w dodatku dziś był pirewszy próbny humanistyczny)

ODPOWIEDZ