Najbardziej ZŁA armia w WFB

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Re: Najbardziej ZŁA armia w WFB

Post autor: warkseer »

DE to są złośliwe małe dzieci, które dostały kiedyś klapsa. Nie mylcie ZŁY, a ZŁOŚLIWY.

Uważam, że każdy chce dobrze dla siebie.

A wszystkie elfy to takie mocno zniewieściałe są... :P
Obrazek

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

na nazistowskie Niemcy, Gestapo etc. padło VC
Rosja Radziecka, wiadomo skavy na slavach, clanratach etc.
USA to wysokie elfy na piechocie morskiej (lotherni)
Francja to breta na chłopach
a Polska to bestie chaosu? :P

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Niko pisze:Skaveny oprucz tego ze rzeczywiscie sa lekko nazi :P to jest to jedyna naprawde zal armia ktora dazy do dominacji nad swiatem, cala reszta "zlych" jest poprostu brutalna, sadystyczna lub pomylona... szczury sa zle! i zdradzieckie :twisted:
jedyna naprawde zal armia ktora
Może i masz racje :D

MarsnTwix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148

Post autor: MarsnTwix »

ANtY pisze:
na nazistowskie Niemcy, Gestapo etc. padło VC
Rosja Radziecka, wiadomo skavy na slavach, clanratach etc.
USA to wysokie elfy na piechocie morskiej (lotherni)
Francja to breta na chłopach
a Polska to bestie chaosu? :P

Skaveni pasują bradziej do Trzeciej Rzeszy, bo mają ciągoty nazistowskie, a poza tym korzystają z uzbrojenia podobnego do słynnych niemieckich tajnych broni II Wojny Światowej (nie mówiąc już o tym, że ciężki karabin maszynowy, jak Ratling Gun u szczurków, i miotacz ognia, jak Warpfire Thrower u ratów, należały do ulubionych broni niemieckiej piechoty).

Rosja Radziecka przypomina mi raczej Vampire Counts - masówka słabo wyszkolonych i wyposażonych żołnierzy, bez wahania rzucana na pożarcie innym armiom, z olbrzymimi rezerwami i jednym, niekwestionowanym komisarzem sprawującym władzę.

Francuzi - to oni brali udział w tej wojnie? :P

Polacy to partyzantka, AK, ZWZ i podobne klimaty dlatego pewnie WE pasowaliby idealnie :D Chociaż lepiej WE pasowaliby do finów.

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Mi nazistów najbardziej przypominają Krasnale Chaosu :lol2:

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Rainhold pisze:Mi nazistów najbardziej przypominają Krasnale Chaosu :lol2:
A mi imperium Manfreda na SSmanach i Tygrysach Królewskch. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Poprzeczytaniu tych wszystkich głupot które tu piszecie..... :wink:
Moje zdanie zostaje nie zachwiane...
DE sa najbardziej zli bo..
Jesli chodzilo by im tylko o HE to caly swiat by ich sie nie bal
warkseer pisze:DE to są złośliwe małe dzieci, które dostały kiedyś klapsa. Nie mylcie ZŁY, a ZŁOŚLIWY.

No własnie nie mylcie :D
DE sa złe a skaveny zlosliwe :twisted:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

MarsnTwix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148

Post autor: MarsnTwix »

Jesli chodzilo by im tylko o HE to caly swiat by ich sie nie bal
Normalnie mistrz suspensu...

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Chaos bezapelacyjnie wygrywa ten wyścig w byciu złym :twisted: DE mają drugie miejsce. Uzasadnienia są w waszych postach więc nie bedę ich powtarzał. :wink:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Najbardziej złą armią są moim zdaniem DE, a to nie z racji, ż nimi gram, a temu, iż po poznaniu ich historii(gdyż do tej pory wiedziałem mniej) widać jak na dłoni, że oni mordują i przelewają krew świadomie, a nie dla tego, że zostali stworzeni przez bogów i są jedynie lalkami. Takie jest moje zdanie ;)

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 700
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

a ja myślę, że najbardziej złą i wkurzoną armią w całym świecie Warhammera byłaby armia krasnoludów, którym ukradziono wozy z prowiantem i piwem. Wtedy DE mogłyby się schowac z tym całym swoim przereklamowanym Khainem :twisted:
putoa alasti avantoon! :wink:

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

najbardziej ZŁA ARMIA? Zdecydowanie krasnoludy....popatrzcie na te zapijaczone .....
A tak na serio.
Darki ...cały problem z nimi polega na tym,iż żyją w przekonaniu,iż to ONI SĄ SKRZYWDZONYM ludem.Ich zaślepienie i zgubna nienawiść jest dość tępa ....ale nie czysto ZUA.
Stawiałbym na WoCh. Kwintesencja brutalności,podporządkowania się Mhrocznym Bóstwom,braku higieny osobistej..... :twisted:

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

WoCH, Demony, Bestie to wszystko jest chaosem. Coś co jest chaotyczne nie oznacza tego co wielki czerwony napis: ZŁO. Chaos rządzi się własnymi prawami, zupełnie innymi dla tych z zewnątrz, zupełnie wytłumaczalnymi dla tych którzy mu służą.

Trudno jednak pokusić się o ocenianie jaka armia jest tak naprawdę zła, dopóki nie wiemy co to jest zło w świecie Warhammera. Czy jest to wiara w boga, podążanie według jego woli, wysławianie jego imienia? Bo tacy są wyznawcy i służący chaosu ... a nie przypomina to wam jeszcze kogoś? Kapłani Sigmara, Łowcy Czarownic i inni bogobojni wyznawcy Sigmara ... Czyli co historia Starego Świata to krwawa historia dwóch złych charakterów, którzy nie mogą dojść do porozumienia kto ma rządzić światem? Pod zabijanie dla wiary można podciągnąć również Bretonnię, Lizardmenów itp. armie

Czy w takim razie można nazwać złymi armie, które żywią chęć zemsty wobec reszty - jak Tomb Kingowie i Dark Elfy - nie sądzę, gdyż zemsta jest powodowana sprawiedliwością. Jest to krok ostateczny w dążeniu do sprawiedliwości, ale wciąż sprawiedliwości, kierowanej desperacją ...

Czy w takim razie można nazwać złymi armię, które mają za nic innych, dążą do dominacja, posługują się okrucieństwem i czysta przemoc z której czerpią tylko przyjemność? No i tu już się zgodzę że i owszem. Bezsensowne okrucieństwo, niekierowane niczym poza czerpaniem z niego przyjemności, jest przejawem totalnej anarchii - wielkiej nie konstruktywności, braku pomysłu na życie lub jakąkolwiek egzystencje. To bardziej niż inne niszczy świat, pochłania jak nicość i to właśnie można nazwać złem ... a pod tą kategorię podchodzą Dark Elfy, Orki&Gobliny, Chaos Dwarfy, Vampire Counts.

Ja bym dodał jeszcze wredotę, arogancję i dziwne upodobania High Elfów ... ale to dlatego że jestem krasnoludem :P
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

Awatar użytkownika
Shyym
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 175
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Shyym »

Zło? Necrarchy zdecydowanie :] Nie dość, że z natury złe to na dodatek wyglądają jak doktory zło :D

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

VC nie są gorsze od przeciętnego władcy pańszczyźnianego : )
tak naprawdę nie ma żadnej rasy w warhammerze którą zdefiniować można jako ZŁĄ może poza tymi które trudnią się handlem niewolnikami wtedy to : Arabusy yehbanne, Skaveny , Dark Elfy , Chaos Dwarfy

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Ponieważ już we wcześniejszych postach wiele napisano o złych (albo nie-złych :wink: ) armiach z WFB, nie będe tutaj orginalny i powiem, że Ogry to samo zło wcielone :twisted: , które żyje tylko po to aby jeść. W tych ich ciągotach kulinarnych są znacznie lepsi od zielonoskórych i ręce podać sobie mogą tylko z trolami, które jak wiemy trawią wszystko. A co do Darków, to tylko biedne dzieci skrzywdzone przez wrednego Króla Fenixa...

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

zwierzęta nie są złe - one są głodne

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Jasiuuu pisze:zwierzęta nie są złe - one są głodne
Ktoś kiedyś mówił parafrazując Małego Księcia, Dlaczego jesteś zły? Bo jestem głodny. Dlaczego jesteś głodny? Bo jestem zły (cytat z jednej mojej studenckiej imprezy z dawnych czasów :lol2: )/i], zatem głód może być również wykładnikiem dobra i zła. A ogóry są przecież takimi samymi dziećmi pradawnych jak naprzykład halfingi, zatem trudno nasywać je zwierzakami :wink:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

zgoda ale zaspokajają głód - pewną potrzebę naturalną . że tak powiem żarłocznymi istotkami je bozia zrobiła to i żarłoczne są.
to nie jest takie złe jak zaspokojanie potrzeby 'czystego sadyzmu' i 'potrzeby zadawnia bólu i cierpienia innym istotom

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Rzeźnicy to raczej torturują swoję ofiary przed ich spożyciem, może nie dla zaspokojenia swoich sadystycznych żądz, lecz po to, żeby ich mięso było smaczniejsze (mniam). Biorąc po uwagę jednak, kryteria sadyzmu, to fakt rzeczywiście DE i Chadecja, wyjątkowo dobrze zasługują na miano złych :wink:

ODPOWIEDZ