Pytania początkujących i niepewnych

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytania początkujących i niepewnych

Post autor: Andronicus »


Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Tularian pisze:odział 14 BG szarżuje na odział 16 nurgli z heraldem. Atakuje jako piewszy i napoczątku 3 BG atakuje heralda ( łoł mam 2 kilingblowy! a herald nie wytestował , czyli ginie ) Więc ,teraz 4 BG wali po reszcie odziału ale są bez regenki bo herald zginął. Czy jest coś takiego możliwe ,czy w tej samej turze oni mają jeszcze regenkę? P.S fajnie by było gdyby na to pytanie odpowiedziała osoba ,która 75% swojich postów nie nabiła na pisaniu ,że Exe to najlepsza jednostka.

IMHO nie bo ataki z tą samą incjatywą są wyprowadzane równocześnie,dopiero kolejne ataki z niższą I korzystają z braku regenki.

a tak BTW Exeki są dla prawdziwych PRO :wink:

miłego,
Ż.

Awatar użytkownika
Sar
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Sar »

Dość nietypowa prośba - mam podręcznik PL "DE" i w opisie Tome of Furion - jest tylko jedno zdanie - czy moglibyście napisać co daje ten przedmiot - może być pełny opis angielski jeśli mogę bardzo prosić.
Z góry dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Mag dostaje jedno dodatkowe zaklęcie

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

Czarodziej jest obdarzony jednym dodatkowym czarem.

Jeszce przy opisie ,,Pierścień Hoteka" powinno pisać:
Jeśli czarodziej LUB CEL ZAKLĘCIA jest w promieniu 12"...

Awatar użytkownika
Jerzu
Warzywo
Posty: 14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Jerzu »

Żaba pisze:
Tularian pisze:odział 14 BG szarżuje na odział 16 nurgli z heraldem. Atakuje jako piewszy i napoczątku 3 BG atakuje heralda ( łoł mam 2 kilingblowy! a herald nie wytestował , czyli ginie ) Więc ,teraz 4 BG wali po reszcie odziału ale są bez regenki bo herald zginął. Czy jest coś takiego możliwe ,czy w tej samej turze oni mają jeszcze regenkę? P.S fajnie by było gdyby na to pytanie odpowiedziała osoba ,która 75% swojich postów nie nabiła na pisaniu ,że Exe to najlepsza jednostka.

IMHO nie bo ataki z tą samą incjatywą są wyprowadzane równocześnie,dopiero kolejne ataki z niższą I korzystają z braku regenki.

a tak BTW Exeki są dla prawdziwych PRO :wink:

miłego,
Ż.

a nie przypadkiem BG są pierwsi? W końcu szarżują.
Każdy dobry uczynek zostanie kiedyś sprawiedliwie ukarany

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1225
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Jerzu pisze:
Żaba pisze:
Tularian pisze:odział 14 BG szarżuje na odział 16 nurgli z heraldem. Atakuje jako piewszy i napoczątku 3 BG atakuje heralda ( łoł mam 2 kilingblowy! a herald nie wytestował , czyli ginie ) Więc ,teraz 4 BG wali po reszcie odziału ale są bez regenki bo herald zginął. Czy jest coś takiego możliwe ,czy w tej samej turze oni mają jeszcze regenkę? P.S fajnie by było gdyby na to pytanie odpowiedziała osoba ,która 75% swojich postów nie nabiła na pisaniu ,że Exe to najlepsza jednostka.

IMHO nie bo ataki z tą samą incjatywą są wyprowadzane równocześnie,dopiero kolejne ataki z niższą I korzystają z braku regenki.

a tak BTW Exeki są dla prawdziwych PRO :wink:

miłego,
Ż.

a nie przypadkiem BG są pierwsi? W końcu szarżują.
No oczywiście, że są pierwsi, chyba że akurat Plagasy mają Heralda z giftem always strikes last dla wroga.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

A ja mam pytanie takie ot co :P
Wczoraj przeglądałem AB no i porównywałem Exe z BG. No i BG - wydają się być niezłą jednostką - którą już ustawiłem w kolejce do kupna. No ale exe - 6s, Zabójczy cios, no i wrzucenie Tullarisa daje nam naprawdę silną jednostkę, aczkolwiek w rozpiskach u nikogo ich nie widzę. Co o nich myślicie? Tylko jakąś pełną wypowiedź proszę :P

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1211
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Exe mają dwuraki więc atakują ostatni, nie mają możliwości wrzucenia na siebie sztandaru z ASF a jak przyjmą BSB z tym sztandarem, to muszą szarżować, bo atut który nabyli szybko zniknie. Dzięki temu łatwo ich wymanewrować. Spadają od strzelania jak kaczki. I dzięki tym wszystkim "zaletom" przegrywają konkurencję z BG.
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Dodaj do tego, że tylko Widźma może do nich dołączyć będąc BSB. A że una ma frenzy to też sie nieciekawie robi :?
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

tematy o execach jest - poczytaj sobie - a fakt że nie widuje się ich na stołach co nieco mówi o ich ocenie przez graczy :mrgreen: (inna sprawa czy taka postawa jest słuszna)

@ Jerzu - prawdę mówiąc nie rozumiem Twojego pytania - Tularian pytał czy może najpierw zwykłymi BG sciąć heralda a potem resztą BG z tego samego regonu bić po zwykłych nurglowcach ale już bez regenki (bo herald padł) - czy gdzieś napisałęm że BG biją ostatni #-o

:wink:

pzdr,
Ż.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Dark Knight pisze:Dodaj do tego, że tylko Widźma może do nich dołączyć będąc BSB. A że una ma frenzy to też sie nieciekawie robi :?
właśnie o tym napisał ukalez
a co do BG to mają jeszcze ITP i stubborna z jeden punkt więcej, więc exe wymiękają
Obrazek

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Ojj tam ojj tam. Nie czytałem dokładnie co pisał :P
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Rasti pisze:A ja mam pytanie takie ot co :P
Wczoraj przeglądałem AB no i porównywałem Exe z BG. No i BG - wydają się być niezłą jednostką - którą już ustawiłem w kolejce do kupna. No ale exe - 6s, Zabójczy cios, no i wrzucenie Tullarisa daje nam naprawdę silną jednostkę, aczkolwiek w rozpiskach u nikogo ich nie widzę. Co o nich myślicie? Tylko jakąś pełną wypowiedź proszę :P
Bierzesz donich sztandarowego + kocioł
I robisz tak jak ci napisali w opisie jednostki czyli pilnujesz kotla a w razie niebezpieczenstwa im dajesz ten +1 A
Sprawdza sie (wiem bo gralem) :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Ja ich wystawiłem 2 razy. Rozpiska z kotłem, assassin w środku, sztandar z ap i kupa pkt w plecy :wink: W tej konfiguracji sprawdzili się ale bez szału ( z assassinem w środku każdy oddział daje radę :wink: ). 2gi raz bez assassina, nie zdali feara, szczęśliwie zebrali się przed krawędzią stołu, generalnie nie zrobili kompletnie nic. Exe to jednostka fajna na towarzyskie gry w sobotnie deszczowe popołudnie. Prawda jest taka że z BG przegrywają na całej linii, nie zależnie od przeciwnika i okoliczności.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Sorcererka może wziąć magiczną broń?
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

A czemu nie?
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

OUI

pzdr,
Ż.

P.S. inaczej jest ze zbrojami

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Żaba pisze:P.S. inaczej jest ze zbrojami
Tzn.????? :?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Zablokowany