Balancing Patch v 1.4

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Re: Balancing Patch v 1.4 a Tomg King

Post autor: thurion »

Raamiel pisze:Przecież TK nie mają prawie żadnego wyboru jeśli chodzi o osprzęt dla magów to po co to dodatkowe ograniczenie - może ktoś to uzasadnić ?
bo w TK i tak wchodzi dokladnie wszystko co powinno, to ograniczenie jest tylko dla picu zeby Shino nie czul sie zle ze nieograniczyl swojej armii :mrgreen:

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

thurion pisze:
Raamiel pisze:Przecież TK nie mają prawie żadnego wyboru jeśli chodzi o osprzęt dla magów to po co to dodatkowe ograniczenie - może ktoś to uzasadnić ?
bo w TK i tak wchodzi dokladnie wszystko co powinno, to ograniczenie jest tylko dla picu zeby Shino nie czul sie zle ze nieograniczyl swojej armii :mrgreen:
=D> =D> =D> =D> =D> =D>

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Ile razy shino musi jeszcze napisać , iż nie współtworzył BP poza akapitem o dow ?
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Oskar pisze:Ile razy shino musi jeszcze napisać , iż nie współtworzył BP poza akapitem o dow ?
1000000,
ale pewnie i tak wszyscy mu nie uwierzą :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

po całodniowych przemyśleniach i sutym obiadku :P chciałbym dorzucić iż do zaakceptowania przeze mnie jest sytuacja w której po "udanym rzuceniu" czaru, znacznik kładziony jest w zasięgu Hoteka co skutkuje ostatecznie porażką - nie chcę Was zanudzać lista przedmiotów które sukces w rzuceniu czaru przekuwają w porażkę 8)

pozdrówki,
Ż.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Ja od siebie wspomne tylko że rzucając kometę nie znamy jej zasięgu, tak więc nawet jak położy się znacznik na kolesiu co trzyma hoteka, to w następnej turze on może sobie z tamtąd np. odlecieć, a kometka spadnie dwie tury później ;p

To samo z obszarówkami - przed rzuceniem czaru nie wiadomo kto nimi dostanie ;p
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

nie mieszajmy pojęć - cel czaru to jedno - marker kładziony na stole, obszar działania drugie.

Ż.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Czy nie uważacie, że dobrym pomysłem byłoby dodanie do BP zapisu, że nie informujemy przeciwnika o tym w jakich oddziałach trzymamy asasynów/fanoli a jedynie informujemy go o ich ilości i ewentualnie w przypadku asasynów mówimy jakie mają przedmioty?
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

nie

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Shino jak zwykle twórczo...

BO?
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

bo można oszukiwać :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Dark Knight pisze:Shino jak zwykle twórczo...

BO?
ok to moze inaczej.

ja ci nie bede mowil kto ma jakie przedmioty w armii tylko podawal jakie sa ich rodzaje na koncu rozpy?

levele magow tez kolektywnie ci podam na samym dole.

i jeszcze kilka innych tajnych-jawnych rzeczy

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

a jakaś merytoryczna dyskusja :?: bo gdy różnoracy urzytkownicy prawą różnorakie herezje to sypie się post za postem, ja podałem cytaty i cisza... :| rozumiem że wszyscy już w drodze na PGA :mrgreen:

Ż.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Shino pisze:
Dark Knight pisze:Shino jak zwykle twórczo...

BO?
ok to moze inaczej.

ja ci nie bede mowil kto ma jakie przedmioty w armii tylko podawal jakie sa ich rodzaje na koncu rozpy?

levele magow tez kolektywnie ci podam na samym dole.

i jeszcze kilka innych tajnych-jawnych rzeczy

Jak dla mnie to możemy i na tajne rozpy zagrać. Tak czy siak od Ciebie dostane Maske. Ale moim zdaniem mówienie, że tu i tu siedzi asasyn to jest lekkie przegięcie.

Kosa to po co grać jeżeli sie oszukuje? (pytanie retoryczne)

Uważam, że jeżeli nie będziemy wiedzieć gdzie są asasyni/fanole to z gry będzie więcej zabawy.


P.S. Dzięki Żabciu! Ja od dawna wiedziałem, że coś ze mną nie tak. Taki aspołeczny zawsze byłem. A to po prostu dlatego, że jestem HERETYKIEM :lol2:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Uscislenia i BP są zrobione pod potrzeby turnieji (glownie masterow) gdzie gra ok setka osob, wiele z nich z parciem na wynik, więc trzeba dbac o to aby utrudnic oszukiwanie :)

W domu (albo na Litwie ;p) mozesz sobie grac na tajne :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Chyba nie zrozumiałeś co miałem na myśli. Nie chce, żeby wszystkie rozpy na BP były tajne tylko, żeby asasyni/fanole byli utajnieni. Bo to jednak jest spora ingerencja w AB.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

A jawne rozpiski to ingerencja w zasady RB. Gramy na jawne bo Imperium ma przegiety przedmiot - Crystal Ball :)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Dark Knight pisze:Chyba nie zrozumiałeś co miałem na myśli. Nie chce, żeby wszystkie rozpy na BP były tajne tylko, żeby asasyni/fanole byli utajnieni. Bo to jednak jest spora ingerencja w AB.

ależ nikt Ci tego nie zabrania. W domu, przy browarku tak sobie graj. Ogólnie jak napisal Karlee.

p.s. lama ze mnie, że tu siedze na forum :cry:
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Jak grochem o ściane. Nie bo nie i już...
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Zrozum. Ludzie pisza "nie bo nie" z pewnych wzgledow. W RB masz zasade, ze ekwipunek jest tajny. AB od orkow i elfow pisze, ze fanatycy/zabojcy sa ukryci i nalezy ich traktowac wg zasady z RB. Chcesz wprowadzic kilka wyjatkow, Twoje argumenty sa jasne i dobre, ale... Ttrzeba by wtedy szukac wiecej takich rzeczy (np. przedmioty, ktorych jawnosc ulatwia niejako rozgrywke).
Polskie zasady turniejowe omijaja "zasade tajnosci" z RB, wyjatkow nie bedzie. Organizuje sie turnieje na tajne rozpiski, wtedy jest to sprawiedliwe dla wszystkich, a nie tylko, tak jak Ty chcesz, dla poszczegolnych jednostek.

ODPOWIEDZ