Balancing Patch v 1.4

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Re: Balancing Patch v 1.4

Post autor: Mhroczny Rycerz »

No dobra. Rozpy są jawne, żeby utrudnić wałowanie. Rozumiem. Ale mam nadzieje, że jeżeli w CK zorganizuje turniej z zasadą, że fanole/asasyni są ukryci to moge liczyć, że ktoś z was wpadnie zobaczyć jak to wygląda albo chociaż przeczyta relacje. I nie chodzi mi Lidder, że ja mam takie widzimisie tylko uważam, że to dodałoby sporo smaczku na masterach. POZDRO
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Dark Knight pisze:I nie chodzi mi Lidder, że ja mam takie widzimisie tylko uważam, że to dodałoby sporo smaczku
Grales kiedys na tajne rozpy? To dopiero jest rozkmina. Assassin i Fanatic to male piwo.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

No właśnie wiem. I daje dużo lepszą zabawe. Boh klepacz na juggu rzuca challenga saurusowi i dupa. Bo sie okazuje, że saurus lepszy za mniejsze pkt :lol2:

No nic. Rozwine DE. Pomaluje i pogadam z kumplem, żebyśmy zrobili tura w CK na BP z tą różnicą, że asasyni/fanole ukryci i może coś jeszcze? Pokminimy zobaczymy :D
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

BP nie jest od regulowania tajności rosp- od tego są organizatorzy.

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Jasiuuu pisze:BP nie jest od regulowania tajności rosp- od tego są organizatorzy.
Dokładnie z tym, że pewne kombinacje na bohaterach jak i w oddziałach nie przynoszą takiego efektu jaki chcielibyśmy osiągnąć.
Zresztą nawet przy rozpiskach tajnych, po pierwszej turze, większość osób wie co ma jego przeciwnik ;) co nie zmienia faktu, że tajność rozpisek to fajna sprawa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1448
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

ja mam pytanie, czy wampir z moca master of the black arts zzera 1 PD czy 3 PD? bo ta moc daje +2 PD

Awatar użytkownika
MichaLZgierz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 103
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: MichaLZgierz »

Wampir zwykly w sumie 3 (1 swoja plus 2 za mastera), plus ewentualnie inne dodatki.
Wampir lord w sumie 5 (2 swoje, 2 za mastera, 1 za kare, ze masz mastera i jestes przegietym wampirem :wink: ), plus ewentuale dodatki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Aro pisze:
Jasiuuu pisze:BP nie jest od regulowania tajności rosp- od tego są organizatorzy.
Dokładnie z tym, że pewne kombinacje na bohaterach jak i w oddziałach nie przynoszą takiego efektu jaki chcielibyśmy osiągnąć.
Zresztą nawet przy rozpiskach tajnych, po pierwszej turze, większość osób wie co ma jego przeciwnik ;) co nie zmienia faktu, że tajność rozpisek to fajna sprawa.


a wiesz kto najwięcej traci przy tajnych rospach? słabi i początkujący gracze którzy nie znają jeszcze większości podręczników i przedmiotów/combosów w nich.

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1448
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

MichaLZgierz pisze:Wampir zwykly w sumie 3 (1 swoja plus 2 za mastera), plus ewentualnie inne dodatki.
Wampir lord w sumie 5 (2 swoje, 2 za mastera, 1 za kare, ze masz mastera i jestes przegietym wampirem :wink: ), plus ewentuale dodatki.

ok, dzieki. To, że wampir generuje też swoje kości to nie musiałeś się tak rozpisywać, chodziło mi tylko o master of the black arts :wink:

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Jasiuuu pisze:
Aro pisze:
Jasiuuu pisze:BP nie jest od regulowania tajności rosp- od tego są organizatorzy.
Dokładnie z tym, że pewne kombinacje na bohaterach jak i w oddziałach nie przynoszą takiego efektu jaki chcielibyśmy osiągnąć.
Zresztą nawet przy rozpiskach tajnych, po pierwszej turze, większość osób wie co ma jego przeciwnik ;) co nie zmienia faktu, że tajność rozpisek to fajna sprawa.


a wiesz kto najwięcej traci przy tajnych rospach? słabi i początkujący gracze którzy nie znają jeszcze większości podręczników i przedmiotów/combosów w nich.

Jak nie dostaniesz pare razy wpierdolu to sie nigdy nie nauczysz, że morda nie szklanka i sie nie stłucze... :roll:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

to są tylko figurki :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

To była przenośnia. Wiem, że nieco wulgarna ale wyszło osiedlowe wychowanie. Przepraszam.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

to teraz po polsku : ) twój kontr argument to to że po pewnym czasie nauczą się grać na tajne si ?
ja na to Ci powiem że na naprawdę dobrych graczy tajne rospy nie działają... więc jaki jest sens robienia czegoś co tylko dokopie mało doświadczonym ?

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Nie do końca. Miałem na myśli, że im mocniej dostaniesz tym większą motywacje będziesz miał. Przynajmniej w moim przypadku to działa :D
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Jasiuuu pisze:to teraz po polsku : ) twój kontr argument to to że po pewnym czasie nauczą się grać na tajne si ?
ja na to Ci powiem że na naprawdę dobrych graczy tajne rospy nie działają... więc jaki jest sens robienia czegoś co tylko dokopie mało doświadczonym ?
Heh a element zaskoczenia :>
Taki bardzo dobry gracz myśli, ze jego przeciwnik ma na bohaterze komplet A a tu zonk ma komplet B
Zresztą nawet najlepszych graczy tajne rozpiski ruszają i nie powiesz mi, że tak nie jest.
Ja grając z dobrymi graczami wolałem rozpiski nie pokazywać, po czym taki gracz mówił, że jednak woli wiedzieć kto ma sztandar X lub kto ma amulet Y ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Na turniejach tajnych rozp nie ma bo:

- utrudnia to wałowanie,
- po pierwszej turze rospiski nie są już tajne - no chyba że nie masz kumpli #-o

to tyle :wink:
pzdr,
Ż.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Bo niektórzy wolą grać na jawne :mrgreen:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

No i po turnieju z wykorzystaniem eksperymentalnych zasad dla orków w postaci wykorzystania slotów jak w HE. NA 31 zawodników zielonoskrózy zajęli miejsca 5,7,11. Czyli systemu nie zniszczyli ale nagle okazali sie godnymi przeiwnikami dla wielu armii. Nasz turniej byl na duze pkt bo 2550, co sprzyjalo optymalnemu wykorzystaniu dodatkowych slotów, przy mniejszych punktach pewnie byloby troche ciezej.

Mimo to, uwazam ze test sie powiódł - w zgodnej opinii grajacych zielonymi i naszych przeciwników, ta lekka zmiana w BP moglaby przywrocic orków do życia turniejowego.

Mam nadzieje, ze LS bedzie uprzejma wizac to pod uwage przy opracowywaniu kolejnego BP.
Obrazek

symek
Chuck Norris
Posty: 523

Post autor: symek »

a potem zrobią to samo z ogrami i bestiami 8)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Blessie imo same suche miejsca to za mało żeby ocenić czy test się powiódł czy nie przydałby się raport każdej z armii lub chociaż skrócone raporty- przeciwnik, rospa przeciwnika - wynik. tak jak również więcej testów (na małe pkt również) , co więcej nie było żadnej armii demonów na turnieju a wypadałoby z nimi też takie testy przeprowadzić , innymi słowy za wcześnie na formułowanie ostatecznych wniosków poza takim że kierunek wydaję się słuszny

ofc imo

Symek: nie bój się o to , wszyscy (99%) mają w dupie ogry i bestie - nie mają silnego lobby nie forum ; )

ODPOWIEDZ