Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Skaven

Moderator: Hoax

Zablokowany
Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Re: Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Post autor: archeolog »

ktoś wie czy zasada vermin lorda - rat daemon to tylko "daemonic" czy cos wiecej? 8)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Nie może być generałem, nie może dołączać do unitów i jest Daemonkind na potrzeby czarów,przedmiotów, itd.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

@Kefas, bardzo ciekawa konwersja :-D Podoba mi się ten pomysł. Jedyne co, to ta tarcza na klacie ogra mi nie pasuje, ale to oczywiście kwestia gustu. Jak dla mnie tam by się bardziej przydała jakaś płyta czy inne żelastwo. Albo może po prostu inna tarcza? Ten warlord siedzi bezpośrednio na plecach, czy zrobiłeś mu jakieś "siodło"/uprząż/coś a'la pomost? :-)
to z GW 8) mi się w ogóle nie podoba, bo inaczej sobie wyobrażam takiego ratogrzego wierzchowca więc postanowiłem swojego ulepić z gs... ale wróćmy do tematu... mocno się zastanawiam nad HA z czego to sklecić... i czy będą figurki nowych weapon teamów czy będzie trzeba konwertować?

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Abominacja ma 50x50. Proste wnioski z sekcji zasad gdzie ma napisane unit type monster, a te mają własnie podstawki 2 cale na 2 cale ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Młody pisze:Abominacja ma 50x50. Proste wnioski z sekcji zasad gdzie ma napisane unit type monster, a te mają własnie podstawki 2 cale na 2 cale ;)
coooo? takie małe by to było?

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Takie pytanie, czy inżyniera można przyłączać do maszyn? Taki elektryk za 35pkt z goglami który widzi przez lasy itp to ciekawa opcja np. dla latary

Awatar użytkownika
rychu022
Chuck Norris
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rychu022 »

jesli bedzie mozna dac to wymysliles bardzo dobra opcje aby ugrywalnic dzialko :D

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Matusz pisze:Takie pytanie, czy inżyniera można przyłączać do maszyn? Taki elektryk za 35pkt z goglami który widzi przez lasy itp to ciekawa opcja np. dla latary

to jest niestety dyskusyjna kwestia czy widzi przez tereny czy obstacle po prostu

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

Młody pisze:Abominacja ma 50x50. Proste wnioski z sekcji zasad gdzie ma napisane unit type monster, a te mają własnie podstawki 2 cale na 2 cale ;)
Hydra to też monster i ma 100x50 :x
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Matusz pisze:Takie pytanie, czy inżyniera można przyłączać do maszyn? Taki elektryk za 35pkt z goglami który widzi przez lasy itp to ciekawa opcja np. dla latary
Jakie widzenie przez lasy? Nie ma minusow za strzelanie do targetów w coverze/lesie i +1 BS.

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

w opisie tych gogli jest napisane
"Additionally, a model so equipped can see through objets"

ja tam nie napinam bo angielski średnio znam, po prostu jak przeczytałem to sie rzuciło w oczy i taki kmin przyszedł do głowy

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

O strzelaniu przez lasy mozecie zapomnieć, elektryk ma jedna opcje na złozenie, plecak scroll, 2 lvl i mamy podobnego elektryka co na stara edycje ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

szkoda,a byłoby tak fajnie :cry:

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Ja bym jednak dla funu dał mu rakietę, przy odrobinie szczęścia ściąga prawie cały oddział. :)
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
voltar
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Łódź / Zgierz

Post autor: voltar »

Młody pisze:O strzelaniu przez lasy mozecie zapomnieć, elektryk ma jedna opcje na złozenie, plecak scroll, 2 lvl i mamy podobnego elektryka co na stara edycje ;)
Tia.. ale na wylosowanie Warplightninga mamy raptem 1/3 prawdopodobieństwa przy 2-gim poziomie.
Hobbit pisze:Ja bym jednak dla funu dał mu rakietę, przy odrobinie szczęścia ściąga prawie cały oddział. :)
Małe obliczenie probabilistyczne coby pokazać Ci, że będziesz potrzebował więcej, niż "odrobinę szczęścia":
nD6....exp(*)......misfire
3D6....10,5 cala....7,4%
4D6....14 cali......13,2%
5D6....17,5 cala....19,6%
6D6....21 cali.......22%

gdzie
(*)exp - wartość oczekiwana sumy oczek kości, czyli wartość o największym prawdopodobieństwie, będąca środkiem rozkładu funkcji gęstości prawdopodobieństwa

Innymi słowy - jeżeli chcesz walnąć przeciętnie 18 cali tą rakietą, licz się, że prawdopodobieństwo misfire będzie ok. 1/5.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

voltar pisze:
Młody pisze:O strzelaniu przez lasy mozecie zapomnieć, elektryk ma jedna opcje na złozenie, plecak scroll, 2 lvl i mamy podobnego elektryka co na stara edycje ;)
Tia.. ale na wylosowanie Warplightninga mamy raptem 1/3 prawdopodobieństwa przy 2-gim poziomie.
Masz 100% na piorun ;). Kazdy elektryk moze jeden czar wymienić na WL ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

voltar pisze:
Młody pisze:O strzelaniu przez lasy mozecie zapomnieć, elektryk ma jedna opcje na złozenie, plecak scroll, 2 lvl i mamy podobnego elektryka co na stara edycje ;)
Tia.. ale na wylosowanie Warplightninga mamy raptem 1/3 prawdopodobieństwa przy 2-gim poziomie.
ogolnie z matematyka u ciebie niby nienajgorzej a jednak udalo ci sie jakos pomylic 33% z 100% :shock:

Czytaj posty nad tobą
M ;)

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Inżynier może wymienić dowolny wylosowany czar na lightinga, a ratietą nie musisz trafić idealnie, w końcu liczą się dotknięte modele.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Mlody pisze:
Czytaj posty nad tobą
M ;)
a ty ogarniaj czas w jakim kto pisze ;)

swoja droga w ab jest kilka niescislosci sdtraszliwych Oo Jak myslicie ten banner z pestilencu ktokolwiek moze nosic? bo nie ma oddzialu/charactera z dostepem do mag sztandaru ktory moglby nosic pestilencowe rzeczy :d (to tak na poczatek ;) )

Awatar użytkownika
Burgund
Chuck Norris
Posty: 376
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Burgund »

to chyba logiczne ze moga go nosic monki.

Zablokowany