DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Re: DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Post autor: thurion »

Reyki pisze:
thurion pisze: bo to juz troszke nieprofesjonalizmem, jesli nie powiedziec wioską, zalatuje :mrgreen:
Mógłbyś sobie darować takie teksty. Nie wiem jak u Ciebie ale u nas wioską na pewno nie zalatuje.

DMP zostało narzucone Łodzi i nikt nie miał ochoty tego organizować.
Bartek jest zapracowanym człowiekiem i jak sam napisał ma do nadgonienia zaległości na studiach.
Nie dziwie mu się że nie wklepał wyników za turniej którego nie chciał ogranizować a do czego został zmuszony.

Taki mój mały komentaż.

Obserwator :twisted:
to trzeba bylo z jajem powiedziec ze nie chcecie i wolicie po prostu robic Macki, ktos by DMP napewno scisnal :) a ze komus sie ubzduralo ze ma byc z Polconem to juz niczyja wina...
Jerzyn pisze:jak ci tak to potrzebne, to sam wklep te wyniki :P
jak do marca nie wysla to sie poswiece :P
Robson pisze:Nic się nikomu nie stanie jak DMP nie będzie zaliczone do ligi :D
ktos by pewnie powiedzial ze nie po to jedzie 350 km zeby nie miec zaliczonego turnieju a w nagrode dostac jakis kubek... ja powiem ze mi to zwisa czy bedzie zaliczone czy nie, po prostu starczyloby troche wiecej zaangazowania w chocby znalezienie kogos do wklepania i juz wszystko byloby wporzadku, sam sie doslownie 2 tyg temu obronilem, praca w zasadzie juz tez na glowie do tego trylion innych zajec i obowiazkow ale jakbym sie podjal organizacji takiego turnieju to poswiecilbym jeden wieczor i zmeczyl te wyniki... rozumiem ze nie od razu, dlatego przez w zasadzie miesaic siedzialem cicho, ale mamy juz prawie 2 miechy od turnieju a to juz zaczyna byc powoli dokladnie takie jak napisalem w pierwszym swoim dzisiejszym poscie w tym temacie...

pzdr i no offence :) bo to nie po to zeby po was pojechac tylko zeby was zmotywowac :mrgreen:

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Robson pisze:Nic się nikomu nie stanie jak DMP nie będzie zaliczone do ligi :D
rofl :D

TajemniczyWarboss
Plewa
Posty: 6

Post autor: TajemniczyWarboss »

thurion pisze: to trzeba bylo z jajem powiedziec ze nie chcecie i wolicie po prostu robic Macki, ktos by DMP napewno scisnal :) a ze komus sie ubzduralo ze ma byc z Polconem to juz niczyja wina...
a nie jest to czasem wina tej osoby, ktorej sie to ubzduralo? i to chyba z premedytacja sie ubzduralo, sadzac po obsuwach wywolanych przez domoroslych kupcow i ich cenne stragany, wiec nie ma co wybielac na sile.

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Reyki pisze:
DMP zostało narzucone Łodzi i nikt nie miał ochoty tego organizować.
Bartek jest zapracowanym człowiekiem i jak sam napisał ma do nadgonienia zaległości na studiach.
Nie dziwie mu się że nie wklepał wyników za turniej którego nie chciał ogranizować a do czego został zmuszony.

Taki mój mały komentaż.

Obserwator :twisted:
Jak pisał JJ - trzeba było od razu powiedzieć, że nie chcecie tego robić. Znalzłby się inny ośrodek na pewno, albo ludzie, którzy by zorganizowali DMP na miejscu. Swoją drogą prezentowanie takiego nastawienia jest trochę przykre, przede wszystkim dla graczy, którzy na turniej przyjechali...

Kiedy się okazało, że możemy robić DMP na Polconie w Zielonej Górze to było to dla nas wielkie wyróżnienie i cały klub stanął na głowie, żeby turniej wypadł jak najlepiej (wpadki były, ale ogólnie chyba wyszło nieźle), dziwię się, że podjęliście się organizacji DMP niejako "za karę". A nawet jeśli tak to odczuwacie, to moglibyście to chować dla siebie.
TajemniczyWarboss pisze: a nie jest to czasem wina tej osoby, ktorej sie to ubzduralo? i to chyba z premedytacja sie ubzduralo, sadzac po obsuwach wywolanych przez domoroslych kupcow i ich cenne stragany, wiec nie ma co wybielac na sile.
Jezu... #-o
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Reyki pisze:DMP zostało narzucone Łodzi i nikt nie miał ochoty tego organizować.
Wiesz to wygląda jak płacz małego dziecka.
Jak nie było osób do organizacji to trzeba było pisać, że turnieju nie chcecie.
b_sk jak dominator (pudzian) wziął to na siebie i chwała mu za to.
Szkoda tylko, że teraz winą za swoje problemy na studiach obarcza DMP - bo jakby nie patrzeć pomoc od Łodzian miał ;)... chyba
Obrazek

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Co do pomocy od Łodzian... miał ale niewielką. Łódź wystawiła 2 składy i to po ciężkiej nagonce w całym środowisku łódzkim. Nie dziwie się więc że nikt nie pomagał skoro nawet na turniej nikt nie chciał iść.

Na szczęście inne kluby się wykazały i pomogły Bartkowi. Ja od początku mówiłem że nie pomogę bo nie miałem na to czasu. Poza tym wizja płacenia 70 złotych (bo tak to wyglądało) za możliwość organizacji i sprzątania dodatkowo mnie odstraszyła.

Postaram się zmobilizować Bartka. Albo niech mi wyśle pliki to sam je wklepie w arkusz.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Dobra. dostalem dane do wklepania. trzymajcie kciuki bo nie robiłem tego ze 2 lata.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

wiem, że temat już jakiegoś czasu "nieczynny", ale nie chciałem zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj
czy wiadomo już gdzie odbędzie się DMP w 2010 i może w 2011 roku???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

jak się zacznie nowy sezon i mastery zostaną przyznane ośrodką to będzie wiadomo

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

Reyq nie wypowiadaj się za cała Łódź ok ?? bo kto nie pomagał przy DMP ten nie pomagał to że nie zagrałem to inna bajka. I chcieliśmy zrobić to DMP (troche ilość osob nas zaskoczyła ;) ).

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Rydlu. Akurat wiem jak OŁ chciała organizować DMP. Na początku wszyscy byli za tym by organizować ale jak przyszło co do czego to już nikomu się dupska nie chciało ruszyć.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Pierzcie swoje brudy prywatnie. Wyniki zgloszone?

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Kacper sam pisałeś regulami, ile czasu jest na zgłoszenie wyników?
Moze brakuje zapisku, ze klub ponosi jakąś karę, np. traci mastera w przyszłym roku?
Mozemy oczywiscie zrobic wyjątek dla DMP, ale to będzie idealny argument dla przyszłych spóźnialskich, że można olewać terminowość, czyli zgłaszać wyniki lokali.masterów miech? może dwa miechy po fakcie, a może i zgłaszać sam turniej na mniej dni przed niż to wymagane ;]
No i brak jakichkolwiek konsekwencji jest mocno demotywujący.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Nie wyobrażam sobie, żeby DMP nie było zaliczone. Uszanujcie wydaną kasę, poświecony czas na przygotowania, całą wyprawę i grę 330 ludzi.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Robson pisze:Kacper sam pisałeś regulami, ile czasu jest na zgłoszenie wyników?
Moze brakuje zapisku, ze klub ponosi jakąś karę, np. traci mastera w przyszłym roku?
Mozemy oczywiscie zrobic wyjątek dla DMP, ale to będzie idealny argument dla przyszłych spóźnialskich, że można olewać terminowość, czyli zgłaszać wyniki lokali.masterów miech? może dwa miechy po fakcie, a może i zgłaszać sam turniej na mniej dni przed niż to wymagane ;]
No i brak jakichkolwiek konsekwencji jest mocno demotywujący.
dosc kolace w oczy jest to ze o niezaliczeniu turnieju wspominaja osoby ktorych albo nie bylo albo zajely odlegle miejsca :mrgreen:
oczywiscie zakladam ze jest to tylko i wylacznie nieszczesliwy zbieg okolicznosci i w pelni zgadzam sie z tym ze jakas kara dla organizatorow za takie opoznienia powinna byc, ale nie kara dla graczy [-X

pzdr !!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Robercik tylko prowokuje. Czil. Juz widze wziac i nie zaliczyc deempe.
Kacper sam pisałeś regulami, ile czasu jest na zgłoszenie wyników?
2 tygodnie
Przy czym o ile w przypadku kazdego lokala lub mastera, jesli wyniki bylyby nie zgloszone, pierwszy rzucilbym kamieniem i nie pozwolil na zaliczenie do ligi, o tyle w przypadku deempe, ktore jest wspolnym dobrem wszystkich polskich lorhamerowcow, wiele sie wybacza i patrzy sie przez palce. Wystarczajaca kara dla Bartka bedzie, ze juz nikt nie pozwoli mu w przyszlosci organizowac tego prestizowego turnieju, co przeciez tez nie bedzie problemem, bo organizatorzy na wyprzodki wyrywaja sie w walce o ten przywilej.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

swieta_barbara pisze:bo organizatorzy na wyprzodki wyrywaja sie w walce o ten przywilej.
ale zgrywasz sie, prawda ;)?

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

mysle ze gorzów z chęcią a nie pod przymusem zorganizuje przyszłe DMP :)

ja nie mowie o nie zaliczaniu :) bo wiem ze to nie przejdzie :D
ale załóżmy że wynikow nie będzie do końca ligi i co wtedy? :P
lub gdyby takie coś zdarzyło się ostatniemu masterowi w lidze?
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Robson ostatnio masz serię bardzo radykalnych pomysłów ;)

Najpierw ban Włochów na ETC.
Teraz niezaliczenie wyników na DMP.

Z trwogą patrzę co przyniesie jutro :P :)

no offence ;) pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Po 2 dniach walki ze zgoszeniami i sprawdzaniem wyników, kilka informacji i pytań:

Uwaga do zgłaszających:
Takiego pierdolnika jaki był w mailach od drużyn dawno nie widziałem.
Prawie 150 maili w których brakowało podstawowych danych tj.Imiona i nazwiska graczy.

Teraz do pytań przejdę.
Czy mogę dostać dane graczy z zespołów:
Inkwizytor (mam same ksywki)
Córy górników(mam same ksywki)
Kretozordy (jw.)
Black Ork Team (nie mam żadnych informacji o nich)
Miscast (jw.)
Legion Kraków (brak jednego gracza)
Team Chodzież (kto to jest Pikuś?)
Womenosity (Nazwiska proszę)

Kulty proszę o dane i o to który jest który bo w zgłoszeniach mam taki syf z tym klubem że już nie wiem kto jest kto.

Dodatkowo mam w zgłoszeniach takie ekipy jak G Team i Czerstwe śledzie ale w wynikach takich drużyn nie widzę.

Jak dostanę dane z drużyn które wymieniłem to będę dalej walczył z wklepaniem wyników.


P.S NIGDY KUR$%^$ WIĘCEJ!!
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

ODPOWIEDZ