Pure Slaanesh - zero psów, czy flamerów - 1650p

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Pure Slaanesh - zero psów, czy flamerów - 1650p

Post autor: Crane »

Nie mam przy sobie ksiazki wiec moglem cos pokrecic punktowo,jak tak to mnie poprawcie.

Herald Slaanesha, level, allure of slaanesh, enrapturing gaze

Herald Slaanesha, level, miecz dajacy +2 ataki ,bądz Etherblade

Herald Slaanesha, level, bsb Great Icon of Despair, Steed of Slaanesh

5 Furii
5 Furii
5 Furii

10 Demonetek
10 Demonetek

5 Seekerek

15 Mengili / albo 4 Maneaters ze strzelbami

Ogólnie partyzantka i próba zabawy na psychologii, niby 5 PD to nie dużo, ale na 1 ze Slaanesha powinno wystarczyć. Zastanawiam sie czy by jeszcze jakos z 5 Seekerek nie wcisnąć.

Awatar użytkownika
Shyym
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 175
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Shyym »

Lepiej Mengile. Nawet klimatem bardziej do slaanesha pasują :P Co do seekerek - na pierwszych wciśnij siren standard moze?

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Siren Standard....być może to niegłupi pomysł, ale chyba punktowo nie bardzo wyjdzie...

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

odgrac heraldow z niepotrzebnych giftow i punkty sie znajda :D
fajny pomysl, lepiej mengile pasuja :P

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

No jak na pure slaanesh :wink: to całkiem faja rozpa. Rozumiem, że Mengile też wyznają slaanesha :D
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

thurion pisze: lepiej mengile pasuja :P
przedewszystkim do slotow ;) bo maneaterzy zupelnie do nich na mniej niz 2k nie pasuja ;)

choc moim zdaniem granie na 5d z samymi modelami t3 to samobojstwo ;) i raczej przyjemnosci z takiej gry nie ma

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Będziemy kombinować żeby przetrwali.... w końcu mają tego badziewnego warda na 5+, nie? 8)

Co do Mengili to jak najbardziej wyznają Slaanesha, wcześniej wyznawali mi go w Kulcie Slaanesha teraz robią to tutaj 8)

Co do giftów na Heraldach, no może i niepotrzebne , nie wiem , jutro sprawdzę w testowej bitwie :lol2:

No i po bitwie. Zagralem z Ogrami złożonymi następująco : Jeden Łowca, Jeden Kucharz i jeden Bruiser
Pancerne Bulle których byly dwa oddzialy, Irony z przerzutem psychologii, dwie Smieciary, 3 Ołowiomiotaczy i 3 Maneaterow.

Ja wybralem wariant rowniez z Maneaterami

Kolega zagrał troche zachowawczo więc do walk doszly tak naprawde jedne Bulle tylko po czym sie odbily od demonetek z heraldem. Inna sprawa ze drugi oddzial demonetek z heraldem z +2 atakami przegral starcie z drugim oddzialem Bulli, była to jednak ostatnia tura więc większych konsekwencji z tego nie było.
Fakt że był tylko jeden kucharz spowodował że udawało mi się z sukcesem rzucać stupidity i powiekszać liczbe "ogłupionych" magia Slaanesha oddziałow u przeciwnika,czym rowniez udawalo sie skutecznie blokowac.
Olowiomiotacze spolowily Seekerki po czym polegly od furii ( oczywiscie wczesniej przetrzebione misfireami i ostrzalem z maneaterow a nawet wlasnej smieciary 8) )Smieciary niewiele zdziałały, jedna wkrotce postanowila czmychnac z pola bitwy.Ogólnie remis, stracilem jeden oddzial furii, spolowiono mi Maneaterow i Seekerki oraz Heralda Bsb.
Przeciwnik stracil jedne Bulle, Olowiomiotaczy, spolowil sobie Kucharza oraz Smieciare.

Przy najblizszej okazji przetestuje wariant z Mengilami

ODPOWIEDZ