TW 11 - Płock - 1555 BP+R

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Re: TW 11 - Płock - 1555 BP+R

Post autor: Gobo »

tak, co 150 ;)

cwartki, sztandary, generalowie po 100

Awatar użytkownika
ataman
Chuck Norris
Posty: 474

Post autor: ataman »

chcialem napisac, ze glupi ten format, ze WoCe nie chca mi sie nijak sensownie zmiescic w tej punktacji i ze jak mnie nie nawiedzi blyskotliwa idea, to bede demonami (ktore idealnie sie w punktacje mieszcza). Tyle malkontenctwa :P
.:prawdziwy mężczyzna nie je miodu tylko żuje pszczoły:.

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

ataman pisze:chcialem napisac, ze glupi ten format, ze WoCe nie chca mi sie nijak sensownie zmiescic w tej punktacji i ze jak mnie nie nawiedzi blyskotliwa idea, to bede demonami (ktore idealnie sie w punktacje mieszcza). Tyle malkontenctwa :P
Jak to nie chcą? Mi się mieści 2 siepaczy, caddy,2 regony knechtów, hellenka, 2 fasty na niezłym geście i 5 piątek psów :P Armia jak się patrzy. Prawda jest taka, że właśnie elegancko się mieści wszystko. No, chyba, że ktoś nie może grać bez demonicznych koleżków z AS 0+, wtedy rzeczywiście WoCh się nie mieści ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Gobo nigdzie nie widzę wiec zapytam ...3 bitwy ma się rozumieć?
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Gobo pisze:tak, co 150 ;)

cwartki, sztandary, generalowie po 100
mysle ze rozsądniej by bylo jakby sztandary i generał bylo po 75 pkt. na te punkty wydaje sie lepiej.

edit no i oczywiscie cwiartki ;]
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 16 lis 2009, o 13:28 przez Aldean, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ataman
Chuck Norris
Posty: 474

Post autor: ataman »

tomekjar pisze: Jak to nie chcą? Mi się mieści 2 siepaczy, caddy,2 regony knechtów, hellenka, 2 fasty na niezłym geście i 5 piątek psów :P Armia jak się patrzy. Prawda jest taka, że właśnie elegancko się mieści wszystko. No, chyba, że ktoś nie może grać bez demonicznych koleżków z AS 0+, wtedy rzeczywiście WoCh się nie mieści ;)
Twoja wizja rozpiski mnie nie przekonuje, ale pomogła mi wyklarowac moja wlasna :) thx
.:prawdziwy mężczyzna nie je miodu tylko żuje pszczoły:.

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

tak, 3 jak (prawie) zawsze :mrgreen:

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

ataman pisze:
tomekjar pisze: Jak to nie chcą? Mi się mieści 2 siepaczy, caddy,2 regony knechtów, hellenka, 2 fasty na niezłym geście i 5 piątek psów :P Armia jak się patrzy. Prawda jest taka, że właśnie elegancko się mieści wszystko. No, chyba, że ktoś nie może grać bez demonicznych koleżków z AS 0+, wtedy rzeczywiście WoCh się nie mieści ;)
Twoja wizja rozpiski mnie nie przekonuje, ale pomogła mi wyklarowac moja wlasna :) thx
Polecam się na przyszłość :P

I z ciekawości: jest możliwość przekonania się co to za wizja się u Ciebie wyklarowała, czy dopiero w Płocku się okaże? Jak coś to czekam z niecierpliwością na PMkę :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Siwek
Falubaz
Posty: 1276
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Siwek »

Dopisz mnie Gobo do listy. Tak wstępnie na 70% przyjadę do Was znowu, A że nowe skaveny dziurawy mają podręcznik to tym razem wezmę sobie klimatyczne demony :D
Naturalnym wrogiem skavenów są ludzie... i orki... i elfy... a także chaos... i oczywiście najgorszy wróg czyli inni skaveni.

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

już miałem nadzieję, że nie będę musiał Cię oglądać ;)

no ale mówi się trudno :twisted:

Awatar użytkownika
ataman
Chuck Norris
Posty: 474

Post autor: ataman »

tomekjar pisze: I z ciekawości: jest możliwość przekonania się co to za wizja się u Ciebie wyklarowała, czy dopiero w Płocku się okaże? Jak coś to czekam z niecierpliwością na PMkę :)
PMka poszla.
A Gobo pewnie teraz wymysli tajne rozpiski na turnieju :P
.:prawdziwy mężczyzna nie je miodu tylko żuje pszczoły:.

Awatar użytkownika
Orkgrinder
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Loch / Kutno

Post autor: Orkgrinder »

Flaszki nie wypaliły, ale przyjeżdżam :P

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Gnatozuj pisze:Dopisz mnie Gobo do listy. Tak wstępnie na 70% przyjadę do Was znowu, A że nowe skaveny dziurawy mają podręcznik to tym razem wezmę sobie klimatyczne demony :D
Nie rób tego Gnat!!! Będzie Abominacja??? TAK TAK?
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Nie będzie abominacji Wilqu, za to będzie herald z save 0+ i flamery :wink:
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Jacek_Azael pisze:Nie będzie abominacji Wilqu, za to będzie herald z save 0+ i flamery :wink:
i 20 fleshhoundow!
;]

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Dobrze, że rozpy nie wysłałem jeszcze, bo widzę, że trzeba zmiany jakieś podszykować, bo o ile wcześniej zgłoszeni byli gracze z lajtowymi armiami (no, były tam DE i Lizzie, ale bez DoC i VC) to teraz widzę, że jednak parę osób chce wygrać turniej na poziomie trudności Easy ;)
Także czuję iż Aethersword trzeba będzie zdjąć znad kominka i dać jakiemuś Egzaltedowi, żeby dziarsko nim machał...
Obrazek

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Ja nic nie zmieniam mało tego poszła Gobo rozpa przed czasem ...daj plusik i 3pkt Panu :twisted:
Bardzo wstępnie możesz dopisać Dzume VC Kutno jak bidze mial dzień wczesnej zaprawę z pól litra na bańkę to pojedzie....Bo po trzeźwemu nie gra;p
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Siwek
Falubaz
Posty: 1276
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Siwek »

Ja nie chcę wygrać na easy. Zabieram demony bo nie chcę być postrzegany przez pryzmat wypowiedzi moich skaveńskich braci.
"O zobacz go, zaraz mi będzie chciał uruchamiać stormbanner pięć razy, zrobi mi wężyk slavów i będzie zjadał co rundę tego samego tokena"
Atmosfera od razu nie teges.
A tak postawię demoniaki na stole i wszystko wiadomo.
Naturalnym wrogiem skavenów są ludzie... i orki... i elfy... a także chaos... i oczywiście najgorszy wróg czyli inni skaveni.

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

Ok ja też się zgłaszam ;) Trza ruszyc tyłek z Łodzi :) (mam przynajmniej nadzieje że wypali :P )(rozpa posłana na maila)

Awatar użytkownika
slonkutno
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 169
Lokalizacja: LOCH Kutno

Post autor: slonkutno »

Wilqu pisze: Bardzo wstępnie możesz dopisać Dzume VC Kutno jak bidze mial dzień wczesnej zaprawę z pól litra na bańkę to pojedzie....Bo po trzeźwemu nie gra;p
Nie bidze mial zaprawy i nie jedzie .
mamo, dostalem dzisiaj trzy szostki z religii ;]

Obrazek

ODPOWIEDZ