KOHORTEX 9-10.01.10 Bydgoszcz 1350pkt Master WFB

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Re: KOHORTEX 9-10.01.10 Bydgoszcz 1350pkt Master WFB

Post autor: Ziemko »

Wrzuc do bestii wiecej rydwanow i bedzie po problemie. Nijlor wyslij mi ta rozpe na maila i najlepiej z krotkim wyjasnieniem przedmiotow i zasad. Nie chce mi sie calego podrecznika wertowac.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Właśnie nie bo ja mam zupełnie inną koncepcje niż wszyscy... :? Gdybym mogł wziąść 3 bohaterów byłbym happy i tylko tyle jest mi potrzebne.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Własnie próbuje sklecić jakieś sensowne orkasy i szczerze powiem że strasznie słabo to wypada na takich ograniczeniach...
Widzę że sie szykuje kolejny monotonny turniej pod względem rodzajów armii...

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

No niestety, na zasady Kohortexu O&G są najgorszą armią ever, bo muszą się wystawiać na corach.. Dlatego rok temu grałem Bretką, której te zasady tylko pomagają :P
Ciekawe czy znajdzie się jakiś orkowy samobójca :?:

EDIT: Rok temu przynajmniej można było władować Mengili i dopchać orkami, a teraz to już totalna kaplica :D

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

No w sumie troszkę słabo przemyślane ograiczenia dla niektórych armii...no ale mówi sie trudno...monotonia pełną gębą..;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

SauruS PoweR pisze:No w sumie troszkę słabo przemyślane ograiczenia dla niektórych armii...no ale mówi sie trudno...monotonia pełną gębą..;]

przyjedziesz jesli beda inne zasady? nie?? to po co nabijasz posty?

w zasadach mozliwe sa jakies zmiany, ostateczna wersje w 1 poscie napiszemy niebawem.

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

Kołata pisze:No niestety, na zasady Kohortexu O&G są najgorszą armią ever, bo muszą się wystawiać na corach..
e tam, rok temu Wojtasu zmaskowal orkami szczury Mlodego :wink:
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Gajowy pisze:
SauruS PoweR pisze:No w sumie troszkę słabo przemyślane ograiczenia dla niektórych armii...no ale mówi sie trudno...monotonia pełną gębą..;]

przyjedziesz jesli beda inne zasady? nie?? to po co nabijasz posty?

w zasadach mozliwe sa jakies zmiany, ostateczna wersje w 1 poscie napiszemy niebawem.
Ty ale co ty się czepiasz??...to chyba nie jest dziwne że ktos narzeka jak coś mu nie pasuje...i co znaczy nabijasz posty??...jak ma ochotę to będzie pisał bo po to jest forum...
Notabene ma sporo racji w tym co napisał bo taka jest prawda...sam sie zastanów czy robiąc turniej chcesz mieć same jednolite i monotonne armie u siebie czy jednak chcesz aby było kolorowo i wszyscy byli zadowoleni...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gajowy pisze:
SauruS PoweR pisze:No w sumie troszkę słabo przemyślane ograiczenia dla niektórych armii...no ale mówi sie trudno...monotonia pełną gębą..;]

przyjedziesz jesli beda inne zasady? nie?? to po co nabijasz posty?

w zasadach mozliwe sa jakies zmiany, ostateczna wersje w 1 poscie napiszemy niebawem.
Gajowy zloozuj , jakis ostatnio jestes nabuzowany.
Marudzenie odnosnie zasad, bylo jest i bedzie nieodlaczna czescia turniejow.
Nie ma co sie tym przejmowac - organizator ustala zasady , jesli dla gracza sa takie drazniace najwyzej nie przyjezdza. Proste.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

w sumie ziemo masz racje ale przez marudzenie jednych inni moga tez nie przyjechac...

zreszta ja tez chce bonus :P
WE sa teraz armia niszowa i prosze u full sloty!

Kołata pisze: EDIT: Rok temu przynajmniej można było władować Mengili i dopchać orkami, a teraz to już totalna kaplica :D
naturalnie uwazasz ze to jest odpowiedni stan rzeczy?
wlasnie dlatego zakazujemy RoR i DoW w innych armiach niz maciezysta DoW.
chcielismy tez zrobic cos z demonami zeby ich tyle nie bylo ale nie wyszlo...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

zróbcie psy 0-1, flamery maks 4 w oddziale. i jeden herald khorne'a i po sprawie

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dokładnie, psy 0-1 i już nie jest tak strasznie.
Obrazek

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Mnie się te ograniczenia wydają całkiem sensowne, ale to i tak nie usprawiedliwia takich napadów agresji, jak Twój panie sędzio :wink: Szczególnie, że Raptor chyba wybiera się i tak czy siak :D
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

EDIT
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009, o 23:49 przez Morrok, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

To Gajowy się na niego wkurzył Morroku, nie Ty - sorki za nie dość czytelne określenie adresata :D
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

ksch pisze:Mnie się te ograniczenia wydają całkiem sensowne,
Tak jak najbardziej sensowne...zgadzam sie ale sensowne one przestają być dla kilku armii...(mam tu na mysli moje Orkasy bo w sumie o to głownie walcze)...Oczywiście nie mam na mysli ograniczeń DoW bo ja tam i tak tymi mengilami grac nie lubie...ale te sloty i bohaterowie mnie troszke bola...;]

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Czekaj, czekaj niech pomyślę nad rozwiązaniem #-o #-o #-o mam - jedź DE i nie zawracaj głowy :wink:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

ksch pisze:Czekaj, czekaj niech pomyślę nad rozwiązaniem #-o #-o #-o mam - jedź DE i nie zawracaj głowy :wink:
Taa... Ja sie zgadzam z Undedem bo jak ja wezne DE to znow będe mieć parcie na wynik... A to chyba nie o to chodzi prawda? ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Ależ skąd [-X Tylko fluff :!:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

bigpasiak pisze:w sumie ziemo masz racje ale przez marudzenie jednych inni moga tez nie przyjechac...

zreszta ja tez chce bonus :P
WE sa teraz armia niszowa i prosze u full sloty!

Kołata pisze: EDIT: Rok temu przynajmniej można było władować Mengili i dopchać orkami, a teraz to już totalna kaplica :D
naturalnie uwazasz ze to jest odpowiedni stan rzeczy?
wlasnie dlatego zakazujemy RoR i DoW w innych armiach niz maciezysta DoW.
chcielismy tez zrobic cos z demonami zeby ich tyle nie bylo ale nie wyszlo...
Absolutnie tak nie uważam (to był taki smutny żarcik), stąd moje próby forsowania dodatkowych slotów dla O&G. Na Kohortexie jest wręcz przeciwnie. Sloty specjal i hero są ścięte, co oznacza że armia O&G jest już totalnym dnem i jeśli ktoś się z nią pojawi to jest masochistą lub noobem lub ma wynik w dupie. Jeszcze 2 lata temu grałem O&G na Kohortexie i było całkiem ok (nawet wygrywałem po 1szym dniu, ale potem dostałem Crusa :P), ale teraz to już się po prostu nie da przy tych chorych armiach jakie wypuścili.

Z tego co napisałeś wychodzi jasno - udało się uwalić O&G przez ścięcie slotów i DoW, ale niestety ścięcie demonów nie wyszło :lol2: :lol2: :lol2: Good job! Tylko pożyczać demony! Na małe punkty nie będzie z tym problemu :mrgreen:

ODPOWIEDZ