BITWA O BIAŁYSTOK 2009, 5.12.2009, Białystok, Master WFB

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Re: BITWA O BIAŁYSTOK 2009, 5.12.2009, Białystok, Master WFB

Post autor: Smiechu »

O właśnie.
Przecie Karabin ma kamerke :)

którą napewno pożyczy bo będzie chciał być Redtyube.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Duuzy update listy zgloszen i regulaminu odnosnie wysiwygu.

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Odnośnie malowania , konwersji i unikatowości armii. Może po prostu zróbcie w tym kierunku osobny konkurs z nagrodami, bez dodawania punktów do ogólnego rankingu.
Osoby które lubią konwertować i zbierać stare modele, nie mówiąc już o malowaniu będą mogli być w ten sposób wyróżnieni. Nie będą zaś poszkodowani gracze, którzy zbierają armię stosunkowo krótko, nie bawią się w konwersje i nie mają talentu do malowania, czy też dość kasy, by za fachowe pomalowanie czy konwersje zapłacić. Moglibyście zapożyczyć sposób z EUGT , tak by gracze wybrali najładniejszą armię. Ludzie w środowisku się znają i wiedzą kto co od kogo pożyczył, albo kto płacił za malowanie czy konwersję. W ten sposób wyróżnieni zostaną prawdziwi artyści a nie kupcy.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Paweł, nam właśnie o to chodzi, zeby hobbysta uhonorowany został w oddzielnym konkursie, ale do generalki muszą zostać zaliczone punkty z hobbystyki w taki sposób, aby uniknąć wypaczenia wyniku całego turnieju. Z doświadczenia wiemy, że system się sprawdza. Nie ma sensu kombinować w inną stronę. :wink:
Pozdro.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

I kolejny update, 56 graczy, a jeszcze zostaly az 3 dni do zgarniecia punktow za rozpy :).

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Zgłoszenie poszło wraz z rozpą.

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Poszło
Obrazek

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Kolejny update - jesli ktos nie jest pogrubiony na liscie, a doslal rozpiske, to sie nie bojcie, Karol sprawdzi w nastepnym rzucie :).

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

Czarny, jak robisz update'a to wpisuj od razu nazwe armii, bedzie mi później łatwiej liczyć ile testów wiedzy mam dokserować :wink:
No i można zobaczyć w jakiej liczbie jakie armijki się stawią :D




hm, na razie tylko jedne ogry :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Pytanie do testów wiedzy.
Czy pytanie dostyczące armii jaką gramy będą z jej:
a) Historii
b) Statystyk, przedmiotów itd.
c) Sytuacji wynikających z grania tą armią :D

Prosze o dokładną odpowiedź, gdyż nie wiem czy mam przewertować kodeks ponownie od deski do deski :D

pozdro.

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

Zasady armii, historii, statystyk bohaterow specjalnych etc, ogolnie przeczytaj caly swoj AB i bd loozik =)

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Antonio uklada test wiedzy, niech on sie wypowiada :P

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

Matura z podręcznika swojej armii dobre :D :D :D

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

Exacta, uchylając rąbka tajemnicy możecie się spodziewać pytania o zasady, statystyki, przedmioty, działania czarów z lorów armijnych, ogólnie pojęta historia armii i ta mniej pojęta oraz ciekawostki na temat mitologii czy zwyczajów panujacych w danych rasach... czyli jednym słowem wszystkiego :twisted:


Aha, pewnie ku niezadowoleniu niektórych pytań o ilość kolorowych stron w armybooku, imion wszystkich kucharzy imperatorów, o ilość chłopów o nazwisku Lee i Chang w Cathaju czy o daty imienin bohaterów specjalnych z 4 edycji wg kalendarza Lizardmenów nie będzie :wink:
.
.
.
.
.
.
.
no, chyba że chcecie :twisted:


@Śmiechu: wertuj, wertuj :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Zapodajcie linga do polskiego kodeksy TK, bo moj Inglish nie jest na tyle zajebisty by ogarnąć historie tych latwopalnych mumi. :p

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

Dla Śmiecha zróbcie test po angielsku, skoro nie ma polskiego booka, będzie mu łatwiej ściągać :D :twisted: :D

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

RAFIX pisze:Dla Śmiecha zróbcie test po angielsku, skoro nie ma polskiego booka, będzie mu łatwiej ściągać :D :twisted: :D
+1 :mrgreen:


Śmiechu, booka do TK po polsku nie ma.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Wiem, dlatego liczyłem że może ktoś ma linka do polskiego .pdf-a

A jeśli chodzi o angielska wersje b ym mial latwiej sciagac to generalnie nie bylby to glupi patent zebym pamietam jak to sie robilo :p

Awatar użytkownika
GrzesiU^^
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: GrzesiU^^ »

Właśnie ;] Antonio, co do testów wiedzy, prosiłbym by wszelkie nazwy czarów, i inne rarytasy typu nazwy oddziałów, bohaterów itp. Były w języku polskim/angielskim. Wiem, że niektórzy nie znają angielskich booków [Siweusz 8) ], ale ja np. za cholerę nie znam polskich nazw. Więc jeśli trafie pytanie Jak działa "wijąca śmierć, czy szeleszczący w zbożu :D" czar z domeny ziwerząt, życia czy śmierci ;P to się załamie...

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

GrzesiU^^ pisze: Więc jeśli trafie pytanie Jak działa "wijąca śmierć, czy szeleszczący w zbożu :D" czar z domeny ziwerząt, życia czy śmierci ;P to się załamie...
Polska język trudna a Grzesia kiepska uczennica. 8)

Nie wiem jak można nie kumać po polsku i wciskać innym, że kuma się po angielsku. :lol2:

ODPOWIEDZ