Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Re: Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Post autor: gervaz »

A o jakim sklepie jest konkretnie mowa??? Gdzie mają bataliony za 180??? Zapodajcie linka please... (no i pytanie - w jakim mieście jest ten sklep?).

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

http://www.gamesrus.com.pl/
wrocław
narazie nie polecam bo za tanio ale jak sklep się uczyma jeszcze ze 3miechy to też coś tam kupię :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

A mi się nie podoba. Bo klikamy na:
1) "Sposoby płatności i koszty dostawy",
2) "Czas realizacji zamówienia"
3) "Regulamin"
i za każdym razem wyświetla się "[404] File Not Found : Plik nie istnieje".

Dla mnie to nie jest budowanie pozytywnego wizerunku sklepu godnego zaufania. [-X
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

jak mówię też zabardzo nie ufam ale kolesie kturzy polecają ten sklep mają dopiero kilka postów więc istnieje możliwość że w nim pracują i chcą nas wszystkich w ch*ja zroić :twisted:

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

takie teorie spiskowe to możesz razem z Wołoszańskim snuć :P ja w tym sklepie nie pracuję. Tak właściwie to ten sklep nawet nie ma jeszcze siedziby, adres ze strony to adres domowy kolesia, który to sprzedaje.

edit:
poza tym z tego co widziałem jeszcze nie ma innej możliwości odbioru niż osobiście, więc nie wiem czemu się tak boisz.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

ciekawe...
skąd mam wiedzieć że nie chcesz mnie zrobić w balona
skoro jesteś z wrocka i jesteś zwykłym graczem udowodnij :!:

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

marcinmysz pisze:ciekawe...
skąd mam wiedzieć że nie chcesz mnie zrobić w balona
skoro jesteś z wrocka i jesteś zwykłym graczem udowodnij :!:
lol, ciekaw jestem co mialby napisac bys mu uwierzyl na slowo?
nie rozumiem twojego podejscia marcinmysz. skoro jestes sceptycznie nastawionty do sklepu to jest proste rozwiazanie, nie kupuj u nich.
a jesli jestes z wroclawia to przeciez niz nie stracisz jesli cos zamowisz i zaplacisz podczas odbioru osobistego.

sam nic u nich nie kupowalem ale znajomi polecaja sklep.
a co do kontaktu.
nie jest znow tak bardzo dobry bo, np: na gg i maile mi typ nie odpisywal ale telefon odbiera od razu.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Vredetta
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: Vredetta »

marcinmysz pisze:jak mówię też zabardzo nie ufam ale kolesie kturzy polecają ten sklep mają dopiero kilka postów więc istnieje możliwość że w nim pracują i chcą nas wszystkich w ch*ja zroić :twisted:
Jeśli nie wierzysz temu sklepowi to tam nie kupuj, a nie oskarżasz (w dodatku bez podstawnie) mnie i Afro o jakies przekręty!
Tiger Brown pisze:A mi się nie podoba. Bo klikamy na:
1) "Sposoby płatności i koszty dostawy",
2) "Czas realizacji zamówienia"
3) "Regulamin"
i za każdym razem wyświetla się "[404] File Not Found : Plik nie istnieje".

Dla mnie to nie jest budowanie pozytywnego wizerunku sklepu godnego zaufania. [-X


Tak jest jeśli nie jestes zalogowany.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

dziwne jest to że wy macie też po 20 postów i reklamujecie sklep
coś tu jest nie tak :idea:

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

pewno to ta sama osoba, proste. Dajcie sobie spokój, gówno a nie sklep.

Awatar użytkownika
Vredetta
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: Vredetta »

ehh myślcie sobie co chcecie ja nie reklamuje niczego poprostu uważam że ten sklep jest dobry, inni podali inne sklepy czy to znaczy że je reklamują.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

o to chodzi w tym temacie aby reklamować sklepy
ale bez przesady sklep w którym batalion jest po 180zł to jeden wielki wał :!:
najpierw zareklamował''wedge''[doączył we wrześniu]
potem afro[listopad]
na końcu poleca pan/pani vredetta[listopad]


dziwne... :roll:
to było tak...
reklama-kolo zobaczył krytyke moją i janiszka-zrobil jedno konto żeby wzbudzić zaufanie-nie podziałało więc zrobił drugie-i szuka frajerów żeby ich zrobić w ch*ja

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

bez urazy, ale jesteście debilami... nikt wam nie każe kupować w tym sklepie, my wypowiedzieliśmy swoje opinie, a wy próbujecie nam wmówić, że jesteśmy właścicielami sklepu... Jak wolisz wydawać 250 zamiast 180, bo myślisz, że jak więcej zapłacisz to dostaniesz lepszy towar to Twoja sprawa. Prawdę mówiąc mnie nie obchodzi skąd oni biorą towar (może napadają na pancerne transporty z GW), jak mają taniej, to po co mam iść do Barda czy innego Sfanu. Wypowiadasz się na temat sklepu, w którym nic nie kupiłeś. Inna sprawa to od kiedy ilość postów świadczy o uczciwości?
/eot z mojej strony, bo nie chcę żeby to przerodziło się w jakiś flamewar
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Rion »

Wiecie, ja na przykład kupiłem swój batalion za 199zł na http://www.bitewne.eu i jakoś wszystko było ok.
Uważam że wasza wymiana zdań (jeśli mogę to tak nazwać) była niepotrzebna.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

marcinmysz pisze:o to chodzi w tym temacie aby reklamować sklepy
ale bez przesady sklep w którym batalion jest po 180zł to jeden wielki wał :!:
najpierw zareklamował''wedge''[doączył we wrześniu]
potem afro[listopad]
na końcu poleca pan/pani vredetta[listopad]


dziwne... :roll:
to było tak...
reklama-kolo zobaczył krytyke moją i janiszka-zrobil jedno konto żeby wzbudzić zaufanie-nie podziałało więc zrobił drugie-i szuka frajerów żeby ich zrobić w ch*ja
Weź przestań się wykłócać, zachowujesz się jak dziecko neostrady - pomyśl zanim naciśniesz "Wyślij".
Jeśli tak bardzo ważna dla Ciebie jest liczba postów to popatrz na swoja... marne 300.. :P

Jak ja bym napisał że ten sklep jest super to byś wtedy uwierzył? :roll:

Na razie nie ma jeszcze ani jednego niezadowolonego klienta, a Ty ich wszystkich już oskarżasz (i sklep i klientów).

pozdrawiam
Obrazek

G'N'R
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Łódź

Post autor: G'N'R »

Osobiście to ja polecam Barda, jak ktoś będzie robił zamówienie powyżej 250 zł, to ma przesyłkę gratis - kurier + pobranie, i nie tylko.
A co do masowych :wink:, to Mgła. Po iluś tam zamówieniach rośnie nam procent zniżek. Aktualnie u nas w łodzi, mamy z 7% :mrgreen:
Gime more Guns! Guns'N'Roses

(...)now holidays come,and then they go,nothin new to gain,collect another memory..when I come home, late at night, don't ask me where I've been, just count your stars I'm home again..you could be mine, you could be mine,you could be mine, mine, mine(...)

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Czy ktoś orientuje się czy w ktorymś z polskich sklepów internetowych dostanę tę figurkę licha
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod1130339
Czy pozostaje mi mail order np w bardzie :?:
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

widze, ze to jest w collectorsach wiec na 99% nie kupisz tej figurki w zadnym sklepie.
pozostaje ci mail order.
ale z tego co sie orientuje sklep typu bard nie zalatwia takich figurek. musisz sam stworzyc sobie konto na stronie G-W, kupic i dostaniesz figsa prosto do domu.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
wedge
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wedge »

jak mówię też zabardzo nie ufam ale kolesie kturzy polecają ten sklep mają dopiero kilka postów więc istnieje możliwość że w nim pracują i chcą nas wszystkich w ch*ja zroić :twisted:
Marcin mogę Ci tylko powiedzieć, że jesteś żałosny. Obsmarowujesz błotem ludzi tylko dlatego, że mają kilka postów i dołączyli do forum niedawno? Śmieszne po prostu...
Tak samo na jakiej podstawie oceniasz sklep jeśli w nim nie kupowałeś? Z tego co widzę jesteś z Wrocławia. Sklep oferuje odbiór osobisty w trakcie którego płacisz za figurki. Czym więc takim ryzykujesz składając zamówienie i na jakiej podstawie od razu stwierdzasz, że to wszystko to jeden wielki wał?

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

mówię że...istnieje możliwość ...
a sklep oceniam po tym że figurki są praktycznie darmowe :evil:

ODPOWIEDZ