Niepoprawne Rozluźnianie Pośladów

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
sebol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 110
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Niepoprawne Rozluźnianie Pośladów

Post autor: sebol »


Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

FUCK...

Awatar użytkownika
Kotar
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kotar »

To bardziej przerażające niż śmieszne :wink:

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

to z robakami takie sobie- ani obrzydliwe ani smieszne...

babka z fujara-koszmar każdego faceta :D

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

I teraz poderwij taką, weź do siebie, a potem...
ZONK! :shock:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Obrazek czy Wam też grozi śnieg? :>

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Supełku, ale przecież nazwa tego tematu i treści wcześniej w nim zamieszczane powinny wystarczyć Ci za ostrzeżenie przed wchodzeniem na niego w ogóle. Jeśli masz za słabe nerwy, to uderzaj na zwykłe rozluźnianie, a ten temat zostaw hardkorowcom. :wink:
do tej pory niepoprawność tego rozluźniania rozumiałem raczej jako naśmiewanie się z polityków, religii i głupoty wszelakiej, no i od czasu do czasu jakieś cycki :twisted:
i temat był fajny,
może niech hardkorowcy będą mieli jeszcze jeden oddzielny temat - z robakami i samookaleczeniami?

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

true, true

Podczas pochłaniania obiadu zobaczyłem te robale w nosie, na resztę dnia odebrało mi apetyt. Co do chlastania się to tego nie widziałem (tylko czytałem), boję się cofnąć o jedną stronę.
Ludzie przecież to nie jest ani ciekawe, ani jakieś śmieszne. Takie rzeczy są chore i zastanawiam się czy nie potrzebne niktórym są porady przynajmniej psychologa (o ile nie psychiatry i mocnych leków), jeśli ich takie rzeczy jarają. Wiecie niektórym staje na widok małych dzieci...
Obrazek

Awatar użytkownika
Hanabishi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164

Post autor: Hanabishi »

warkseer pisze:true, true

Podczas pochłaniania obiadu zobaczyłem te robale w nosie, na resztę dnia odebrało mi apetyt. Co do chlastania się to tego nie widziałem (tylko czytałem), boję się cofnąć o jedną stronę.
Ludzie przecież to nie jest ani ciekawe, ani jakieś śmieszne. Takie rzeczy są chore i zastanawiam się czy nie potrzebne niktórym są porady przynajmniej psychologa (o ile nie psychiatry i mocnych leków), jeśli ich takie rzeczy jarają. Wiecie niektórym staje na widok małych dzieci...
A kogo to tu jara? To bardziej bylo lekkie trollowanie co wrazliwszych :)
Obrazek

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

No w sumie ja bym nawet na coś takiego nie zwrócił uwagi, ba nie wpadłoby mi do głowy, żeby czegoś takiego szukać w sieci. Skoro zapodałeś ten syf to znaczy, że po pierwsze przykuł twoją uwagę, po drugie postanowiłeś to tu zamieścić, a po trzecie musiałeś włożyć nieco wysiłku w znlezienie tego... ergo albo cię to jara, albo w nieudolny sposób postanowiłeś nabić sobie licznik postów.


Ps. jest jeszcze trzecia opcja, narodził się ktoś w stylu TC z NG na tym zacnym forum :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

bez przesady, to jakby robienie ludziom tego samego kawału na jaki sami daliśmy się nabrać

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

warkseer pisze: Ps. jest jeszcze trzecia opcja, narodził się ktoś w stylu TC z NG na tym zacnym forum :P
wtedy musiałby raczej opowiadać suchary i pisać jakieś oczywiste teksty
TC nigdy nie wrzucił takich rzeczy na gildię
nie trafiłeś ;)

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

Wiesz, dwóch takich samych nie ma :wink:

Dobra, koniec oftopu w temacie oftopowym, bo wbrew pozorom ten temat także jest na jakiś temat :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Zulus
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Zulus »

Jej jak sie wszyscy przejeli! Obiecuje juz takich rzeczy tu nie wrzucac:D

Supel widze ze sie z wiekiem uwrazliwiles - pamietam jeszcze piosenki z Twojego kompa o kupie i sraniu chyba ;)

pozdro wrazliwcy, 2g1c moim zdaniem bylo gorsze;)
Największym wrogiem słonia jest smok.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Zulus pisze: pozdro wrazliwcy, 2g1c moim zdaniem bylo gorsze;)
o jak sie w pamiec wrylo, maly onanisto :P

Awatar użytkownika
Zulus
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Zulus »

Supeł pisze:to już wole rzygi jakieś czy nawet 2g1c

Czarny [-X do tego nawiazywalem ;)
Największym wrogiem słonia jest smok.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

kupa to luzik, dopóki jej ktoś nie zjada

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Ok wymyśliłem dwa niepoprawne dowcipy, są domowej produkcji, ale mam nadzieję, że się spodobają:

1

Czym się różni Jezus od ryb podczas tarła?
Chyba tylko wyglądem, bo moce mają te same.

2

Żydzi postanowili uciec z niewoli egipskiej i udać się do ziemi obiecanej, jednakże aby tego dokonać potrzebują przywódcy, który ich poprowadzi. Zebrało się więc zgromadzenie i przesłuchują trzech kandydatów: Eliasza, Abrama i Mojżesza. Pierwszy na środek wyszedł Eliasz:
- Jestem niesamowicie inteligentnym, charyzmatycznym dowódcą. Posiadam doskonały zmysł strategiczny i przygotowałem plan, który daje nam 99% szans na odniesienie sukcesu bez żadnych strat.
Żydzi pokiwali z zadowoleniem głowami i wezwali drugiego kandydata. Abram jak tylko wyszedł na przód zaczął lewitować i z pomocą telepatii odezwał się do wszystkich żydów:
- Jestem świętym mężem, posiadam ogromne moce, potrafię jedną myślą powstrzymać oddziały egipskie, a wskazówki otrzymuję od samego Boga.
Powiedziawszy to oddalił się pozostawiając żydów w euforii. Trzeci zaprezentować się wyszedł Mojżesz. Stanął na środku i zaczął się drapać po głowie.
- A ty co potrafisz Mojżeszu - zapytał szef zgromadzenia - czy posiadasz któreś z umiejętności wymienionych przez twoich poprzedników?
- Nie, ale za to znam zajebisty skrót, dzięki któremu zaoszczędzimy trochę grosza na podróży.
Marek Hłasko pisze: ... rzecz działa się na Pradze, gdzie - jak wiadomo - jedyną atrakcją są niedźwiedzie i pijacy. Praga wciąż jest jeszcze innym miastem i często człowiek ze śródmieścia przystaje tu zdziwiony.

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Ten drugi nawet dobry :D
I sold my soul for rock'n roll

Awatar użytkownika
Arathorn
Mudżahedin
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arathorn »

Całkiem śmieszny :D

(Są Żydzi na forum?)
Arathorn pisze:Łącznie z tym postem jestem od ciebie "skuteczniejszy" o 1353,714286% :mrgreen:

Zablokowany