Sędziowski Rynsztok

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

Zablokowany
Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Re: Sędziowski Rynsztok

Post autor: Yudokuno »

SlanesH pisze: Stegadony ze specialow i rarow przyrownujesz do hydr? :shock:
a co - mam do core'ów przyrównywać?! :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

dobra koniec tego tematu... nie zamienmy topiku w jaskinie troli bo to tu niepotrzebne.

A na bp jest osobne forum

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Może jakiś mod wytłumaczy im, że nie do tego Rynsztok służy...
Są tematy jak "pytania początkującego" - idźcie tam..
Tu - tylko pomyje na LS.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Relosu, Sysek, Gordaf - ten temat NIE SŁUŻY do zadawania pytań, tylko do komentowania działalności Listy Sędziowskiej. Nie otrzymacie odpowiedzi postując tutaj swoje pytania o zasady podstawowe.

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

Jankiel pisze:Bo powiedz mi Zbyszku, jakim cudem chcesz dołączyć bohatera z bannerem unbreakable do oddziału bez unbreakable? Bo moim zdaniem to nie możliwe, tak samo, jak nie można dołączyć dragon slayera do longbeardów.
Trochę niefortunne porównanie wyszło, bo brak możliwości dołączenia dragon slayera nie wynika jedynie z zasady Unbreakable, ale również z zasady Loner. Niby chodzi o to samo, a jednak w tym przypadku jest to kolejny aspekt komplikujący sprawę, który wcale nie jest potrzebny. Tak chciałem jedynie zauważyć.
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

Paulus
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

Post autor: Paulus »

Po kiego grzyba zrobili banner dajacy UNITOWI Unbreakable, skoro nie mozna wsadzic BSB do unitu? Chyba, ze ktos uwaza, ze bsb to unit, a nie model? Po mojemu, bsb przy wystawianiu wsadza sie go do oddzialu i tam zostaje, dopoki nie zdechnie on lub oddzial.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Jest roznica pomiedzy wsadzaniem kolesia do unitu podczas wystawiania, a dolaczniem go do oddzialu podczas rozgrywki.

Paulus
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

Post autor: Paulus »

Ponadto IMHO jest róznica pomiędzy itemami dajacymi unbreakabla i unbreakablem "wrodzonym" jednostek. Szczegolnie jesli przy itemie, ktory posiada hero, pisze iz dziala na caly unit do ktorego ow dolaczy.

Marek G zadal tez takie pytanie
3) Jankiel/Xet wypowiedzcie sie, czy heros krasnali moze wejsc do maszyny z runa dajaca unbreakable, bo jesli do dzwona moze to tutaj tak samo musi byc....
Niestety wspomniany przypadek nie jest identyczny, poniewaz w krasiowym AB, w opisie runy pisze jak byk, ze dziala jedynie na zaloge maszyny i master inzyniera. Zaden dodatkowy heros typu thane czy runesmith nie moze dolaczyc do unbreakable maszyny.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Jest roznica pomiedzy wsadzaniem kolesia do unitu podczas wystawiania, a dolaczniem go do oddzialu podczas rozgrywki.
Jaka? W trakcie wystawiania zasady nie obowiązują?
Niestety wspomniany przypadek nie jest identyczny, poniewaz w krasiowym AB, w opisie runy pisze jak byk, ze dziala jedynie na zaloge maszyny i master inzyniera. Zaden dodatkowy heros typu thane czy runesmith nie moze dolaczyc do unbreakable maszyny.
Chyba, że go tam damy przy wystawianiu, to wtedy będzie ok, tak?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Paulus
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

Post autor: Paulus »

Nie, poniewaz jest wyszczegolnione na co ten cholerny run dziala. Ciezko zrozumiec?
No chyba wg ciebie Master Inzynier to takze thane, runesmith lub slayer? Przeczytaj zapis w booku.

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

W tej kwestii zgadzam się z Jankielem. To rozwiązanie to jakiś absurd.

Swoją drogą, co do testu T od censera przy wieloczęściowym modelu nie jest przypadkiem tak, że zdajemy na najwyższej statystyce i w razie oblania losujemy kto traci wounda? Bo Barbarossa napisał coś innego.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Jankiel pisze:
Jest roznica pomiedzy wsadzaniem kolesia do unitu podczas wystawiania, a dolaczniem go do oddzialu podczas rozgrywki.
Jaka? W trakcie wystawiania zasady nie obowiązują?
Oczywiscie, ze obowiazuja. Chodzilo mi raczej o kwestie poruszona przez Barbarossa, gdzie probowal jakos wyjasnic mozliwosc wstawiania bsb z unbreakable do odzialu. Jest to ciekawa teoria i mysle, ze moze miec jakis wplyw na uscislenia LS dotyczace tego problemu. Ostatecznie jednak uwazam, ze wersja Twoja i Gogola trzyma sie kupy i smialo moze byc ostateczna :)

dosiego

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Pozwolę sobie tez niezgodzić się z zapisem jakoby jezzaile czy inne teamy nie mogły wchodzić do domków. Nie mają już zapisu jakoby były kawalerią, a to, że na takiej podstawce się znajdują (nie oszukujmy się) wcale tego nie znaczy, tak samo jak nie wszystko na podstawce rydwanowej takowym jest.

Zapis jest przestarzały i powinien wylecieć. Oczywiście z racji swojego US strzelać mogą tylko 2 jezzaile/piętro.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

a ja mam prosbe praktyczna :)

dalo by sie zaznaczac innym tlem uscisleniowe nowosci?
np zolte tlo dla zapiskow ktore weszly na nowo do uscislen
a zielone tlo dla zapiskow ktore zostaly zmienione

mysle ze wielu osobom ulatwiloby to zycie, w kazdym razie napewno mi :mrgreen:

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Thurion - tak będzie.
Co do jezzaili - można się jeszcze zastanowić. Dla mnie to nie jest oczywiste...

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Jeszcze raz tutaj zwrócę uwagę, bo w odpowiednim temacie pewnie i tak nikt nie odpowie. W związku z tym, że w uściśleniach censerzy zdają stubborn na bazowym Ld, czy analogicznie po obniżeniu Ld jednostce ze subbornem zdaje ona w dalszym ciągu break na swojej wartości z profilu, pomimo, że np. panikę na obniżonej?
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Hobbit pisze:Jeszcze raz tutaj zwrócę uwagę, bo w odpowiednim temacie pewnie i tak nikt nie odpowie. W związku z tym, że w uściśleniach censerzy zdają stubborn na bazowym Ld, czy analogicznie po obniżeniu Ld jednostce ze subbornem zdaje ona w dalszym ciągu break na swojej wartości z profilu, pomimo, że np. panikę na obniżonej?
wiesz, zasady są chyba jasne co do tego i wątpię aby komukolwiek chciało się kłócić (tak samo jak z 90 stopniowym kątem widzenia weapon teamów)

Po prostu pewnych rzeczy nie przeskoczysz

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Sam widzisz jak dużo ludzi z LS tu zagląda, teraz są niechybnie zajęci bronieniem nowego, paskudnego BP przed krytykom graczy, więc moje pytanie jak było tak jest bez odpowiedzi. Ani nie napiszą "pomyślimy", ani "pocałuj nas w dupę". Eh...
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Pocałuj nas w dupę :mrgreen:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

/zamyka się w sobie
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Zablokowany