Ile lat mają gracze warhammera

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
eddie
Chuck Norris
Posty: 406
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Re: Ile lat mają gracze warhammera

Post autor: eddie »

16 gram w "żołnierzyki" od 6 lat
na jakimś turnieju najlepiej na masterze obliczyć średią wieku ... pewnie wyszłko by coś kolo 60 paru ... :D

Miyokari
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162

Post autor: Miyokari »

21 stycznia będzie 16 ;)

Awatar użytkownika
Dziekan
Chuck Norris
Posty: 536
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Dziekan »

Ja mam 24 i się nie wstydzę, że gram w małe ludziki. Po latach jestem z tego dumny! 8) :twisted:

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

tak sobie mysle ze ciekawym pomysłem byłoby
1. obliczyc srednia w wieku w tym temacie
2. wprowadzic np. na masterach przy zapisach ile kto ma lat - stworzyc tak jakby statystykę battla ;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

ja domyślam się że średni wiek gracza turniejowego wynosi 22- 24 lat, szczególnie to było widać jak na jednym masterze byłem najmłodszy a miałem 17 lat

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1264
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

A jak ktoś nie chce zdradzać wieku, to co zmuszać go będą, tortury i takie tam :mrgreen:


zdradzę ze w batla bawię się około 16 lat

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Rafix bawił sie w batla już w PRL... razem z młodszym kolegą Szyndlerem. A Biluś mówi do Rafixa wujku.
Obrazek

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1264
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

nie przesadzaj to ja do niego mówiłem tato 8) a Szyndlera nie znam :^o

Priam
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: Priam »

22 lata, gram od 8 lat.

Awatar użytkownika
Khainite
Plankton
Posty: 1

Post autor: Khainite »

a ja 20 i gram z rok :P

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

hmmm najpierw był Warzone, I edycja, pamięta to ktoś? bo ja uczęszczałem do 3 podstawówki jak zaczęło się to + RPG, potem po 5 latach była przerwa 2 latek no i WFB, w sumie to był samiusieńki początek 6 edycji, tak więc suma sumarum jest tego trochę, w marcu stuknie mi już 26 i jak z przedmówcami niektórymi, na kobietę nie mam co narzekać, dopinguje i toleruje ale nie wkracza w hobby....cały czas Imperium z drobnym epizodem Lizardmeńskim przez 3 lata równocześnie (to razem jakieś 9 lat na samo WFB)....szybko czas leci :D

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

i jak z przedmówcami niektórymi, na kobietę nie mam co narzekać, dopinguje i toleruje ale nie wkracza w hobby...
ale która :?: :wink:














:twisted:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

A ja mam lat 20 i w battla gram tylko dlatego, że z powodu kontuzji nie moge "uprawiać" mojego ukochanego sportu :evil:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Arathorn
Mudżahedin
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arathorn »

Wywalcie tego gościa :evil: :P :wink:
Arathorn pisze:Łącznie z tym postem jestem od ciebie "skuteczniejszy" o 1353,714286% :mrgreen:

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

runepriest pisze:ja domyślam się że średni wiek gracza turniejowego wynosi 22- 24 lat, szczególnie to było widać jak na jednym masterze byłem najmłodszy a miałem 17 lat
A teraz Tomeczku, ile masz 17,5? :wink: Jak czasem patrzę kto przychodzi grać to wydaje mi się, że minął conajmniej wiek odkąd gram :evil:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

teraz jestem po 18

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

A ja w lutym będę miał 28, z czego od 10 lat cierpię na chorobę zwaną Warhammer :twisted:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

Jagal pisze:tak sobie mysle ze ciekawym pomysłem byłoby
1. obliczyc srednia w wieku w tym temacie
2. wprowadzic np. na masterach przy zapisach ile kto ma lat - stworzyc tak jakby statystykę battla ;)
Następnie napisać z tego wielką naukową publikację, sporządzić wykresy i dane dotyczace wieku/armii/aktywności seksualnej i Nobel gwarantowany

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

mam 16 lat młotkiem zajmuje się rok a ogólnie figurkami to 2lata(wcześniej LOTR)

Awatar użytkownika
Casp
Mudżahedin
Posty: 308

Post autor: Casp »

Ja tam jako psycholog chętnie bym taką pracę napisał - może bez preferencji seksualnych, ale zbadać np. korelację między byciem battlowcem a wrodzonym zapotrzebowaniem na stymulację i kilkoma cechami osobowości byłoby ciekawie - jednak ktoś mnie już ubiegł... wiek w tym wszystkim też ma znaczenie

ODPOWIEDZ