No i wszystko wporzo zgadzam się ... ALE:d) Ściąganie modeli z walki wręcz: Przy ściąganiu modeli z walki wręcz postępujemy według następującej kryteriów:
Najpierw ściągamy modele niezaangażowane w walkę wręcz (ale tylko, jeśli pozwoli to oddziałowi zachować legalną formację). Następnie zdejmujemy te modele, które nie spowodują "odłączenia się" któregoś oddziału z walki wręcz (przy zachowaniu legalnej formacji). Jeżeli na podstawie powyższych dwóch kryteriów nie da sie określić, które z modeli powinniśmy zdjąć, zdejmujemy je tak, jak od strzelania (po równo z każdej strony, z tylnego szeregu).
Jeśli ściągnięcie części modeli z oddziału sprawia, że jakikolwiek oddział z nim walczący przestaje być w styku, należy oddział ponoszący straty przesunąć tak, by pozostał w styku (minimum "corner to corner"). W drugiej kolejności możemy dosunąć oddziały z nim walczące.
Co jeśli mamy taką sutuacje np:




...........
















czyli oddział


w tym momencie oddział


Czy o tym który oddział wypadnie z walki decyduje właściciel oddziałów "



czy może właściciel oddziału
