Kalcior Painting (2xFiller 23.02.2011)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1264
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Re: HE - Figurki Kalciora (up: Noble - 18.04.2009)

Post autor: RAFIX »

zawsze możemy się spotkać na neutralnym gruncie :D

Gift
Wałkarz
Posty: 57

Post autor: Gift »

Jak zwykle dokładnie i schludnie no i trzymasz ten sam schemat co w reszcie armii duży +.
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek
Napalony Jeremiasz pisze:Owszem to jest Rackham ale nie wiem jakiej to firmy te figurki bo raczej (?) nie GW

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Jak dla mnie trzymanie jednego schematu w armii jest rewelacyjnym rozwiązaniem, a ten Noble i tak będzie się wyróżniał nawet wśród dragon princes. Jak dobrze pamiętam Kalcior to miał to być sztandarowy armii, a na sztandar to średnio wygląda... Chyba, że ma to być jednak normalny heros z lancą na koniu. :)

Powiem Ci to co zawsze: Jesteś nienormalny :D

Wielkie graty i tak trzymać!

Anaris
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: Anaris »

Też jestem z wrocka i gdzie cie tak nauczyli w pracowni w bardzie a moze ktos prywatnie :D

Awatar użytkownika
kalcior
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kalcior »

Też jestem z wrocka i gdzie cie tak nauczyli w pracowni w bardzie a moze ktos prywatnie :D
Zacząłem zabawę u Mend łOgrynowych ... pewien Imperialista (Blaesus...zwany chomikiem) pokazał mi kilka chwytów, a później to już tylko praca w zaciszu domowym co by dorównać Imperialiście ... i tak jakoś to trwa:) Jak będziesz kiedyś chciał zagrać, dowiedzieć się czegoś o malowaniu to zapraszamy:)

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

Bardzo Zacne prace... czyste i schludne. Tak trzymaj do końca (armia) a będzie git :mrgreen:
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

Awatar użytkownika
Miechu
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Miechu »

Kalcior FIGURKI SĄ MEGA WYPAS !!!

Awatar użytkownika
Natibak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Natibak »

Dalej czekamy, tym razem na twoich WL. Nie psopieszam, ale ile jeszcze? Pewnie ich prędzej w boju ujrzę... 8)

Awatar użytkownika
kalcior
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kalcior »

Dokładnie tak:) Ujrzysz je pewnie szybciej w boju niż je wszystkie skończę ... na chwilę obecną skończonych jest 10 sztuk, a do zrobienia jest jeszcze 18 tak aby były dwa oddziały po 14 sztuk.

Awatar użytkownika
Natibak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Natibak »

Już zobaczyłem WL, którym dałem przydomek "Brown Lionów". Nie chcę psuć wrażenia, ale oryginalność i indywidualna wizja po prostu biją po oczach. Niestety Kalcior z powodów swej profesji odwala fuszerkę na forum, pomimo niezłych wyników w malowaniu. W boju już widziałem WL i nieźle dają radę. Mit o tym, że w boju lepiej pomalowane figurki sobie radzą, to prawda (jednak nie polegajcie na tym zbytnio). Znowu ten dziad odwalił mistrzowską robotę, heh... próbuję dorównać, ale okazuje się, że tylko jestem lepszy w klejeniu moich dziwnych konwersji. Kalcior dałem Ci tyle łbów i odnóg DE i O'n'G, że mógłbyś wreszcie te prostackie modele GW trochę ulepszyć.

Pozdrawiam,
Natibak.

PS co jest rzeźnicy z poza Wrocka? Przybywajcie na walki, czas się znajdzie! Gram Orkami więc przegranej nie ma co się bać (chyba, że chore ambcje już was całkiem pojechały).

Awatar użytkownika
Franciskus
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: Będzin

Post autor: Franciskus »

czarodzieje i konni są po prostu super.
gratuluje =D>

Awatar użytkownika
kalcior
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kalcior »

Hej Hej

Już od dawna nic nie wrzuciłem na forum ... chyba dlatego, że prace w malowaniu idą wolno z braku czasu:) A może to tylko wymówka ... hehe :D

W najbliższym czasie wrzucę tych obiecanych WL ... bo są już skończeni ale ... hmmm ... to jeszcze nie teraz.

Dziś pokaże coś nad czym pracowałem ostatnie kilka dni. To był spontan ... w kilku grach mój Great Eagle spisał się naprawdę dobrze, a jednak gra samą podstawką nie jest przyjemna dla przeciwnika no i oczywiście dla mnie:) Jak to kiedyś Notibak powiedział, a pewnie przed nim wielu z was ... niepomalowane figurki gorzej walczą ... a co dopiero same podstawki ... no ok ... nie będę zanudzał.

Proszę was konstruktywne opinie co jest ok, a co można by jeszcze poprawić. Miłego oglądania i krytykowania.

Aha ... koncepcja jest narazie taka, żeby to drzewo zrobić jako uschłe ale coraz bardziej się skłaniam do zrobienia tam liści z maty liściastej, o której rozmawiałem w innym temacie z kolegami z forum. Jak myślicie - lepsze liściaste czy uschłe??

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Natibak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Natibak »

Kolejny dowód na to, że dużo gadam a mało robię. Moja armia sam wiesz, jak wygląda... socjalistyczny beton. Koncepcja fajna i ciekawe wykonanie, ale, do cholery, jak ten orzeł się tej gałązki trzyma to nie mam pojęcia. Siła woli to chyba za mało w tym wypadku.

Awatar użytkownika
Aves
Chuck Norris
Posty: 421

Post autor: Aves »

sry za zle skojazenie ale wyglada jakby robil kupe w locie
Shaman says:

-There is no evil spirits, but some just not like you.

-Spirit lives in de temple of flesh, if u devor flesh you devor spirit and get stronge', now pass me im human leg der is some meat left between der toes.

Awatar użytkownika
kalcior
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kalcior »

Aves pisze:sry za zle skojazenie ale wyglada jakby robil kupe w locie
Ciekawe spostrzeżenie ... ale jest jedno ale :D Ptaki nie robią piurami :D hehe

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Drzewko bardzo fajnie wyszlo, czekam na pomalowanego :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Rion »

Dorzuć mu na podstawce jakiegoś uciekającego przeciwnika, na którego on szarżuje :wink:

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

Można by jeszcze na dole dorzucić jakieś małe drzewko uginane pędem wiatru spod skrzydeł.
Doskonały pomysł i wykonanie (ciekaw jestem malowania).
Udało Ci się oddać pełną dynamikę ruchu czyli coś co niestety nieczęsto udaje się z obiektami latającymi. Pomyśl jeszcze o jakiś elementach oddających impet uderzenia skrzydeł i będzie genialnie
=D>
Fear me mortals, for I am the Anointed...

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 700
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

Świetnie jak na razie się prezentuje :) Ja bym jednak zostawił je uschłe. Według mnie ciężko będzie dobrze ułożyć liście, żeby oddawały pęd powietrza i jego zawirowania...No chyba, że masz na to jakiś patent, to wtedy zdecydowanie liściaste :wink:
putoa alasti avantoon! :wink:

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Przepieknie wyglada.

drzewko IMO lepiej będzie wyglądać uschłe.
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

ODPOWIEDZ