Call of Warhammer Total War

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Call of Warhammer Total War

Post autor: eliah91 »

Obrazek

Awatar użytkownika
Kroon
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kroon »

Jak zapodasz linka to może zagram bo jakoś ślepy może jestem i nie mogę znaleźć :D Jeszcze szukam ale jak masz to napisz :)
Dwarfs - 3/0/2

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Obrazek

Awatar użytkownika
Kroon
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kroon »

Dzięki :)
Dwarfs - 3/0/2

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

kurde przy moim łaczu bede sciagał caly dzien:/ ale mysle ze warto, połaczenie 2 super gier tez powinno byc dobre:>

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

Jest jeszcze trochę niedopracowany, trzeba czasem coś kombinować z plikami Kingdoms'a, żeby działało. Ze swojej strony polecę Third Age Total War, wszystkie armie śródziemia i często wychodzą poprawki/patche.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
krzychuŻul
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Alwernia/Kraków

Post autor: krzychuŻul »

fajna sprawa ;) mark of chaos nie przypadl mi specjalnie do gustu, moze z tego powodu ze za duzo czasu gralem w total war-y , a przede wszystkim w medievala I i II
ale ogolnie rzecz biorac to kilka poprawek i bylo by elegancko ;]
Obrazek

Lockon
Pseudoklimaciarz
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lockon »

Mod się rozwija więc chyba ma przyszłość:)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

ja teraz gram w zajebiście zrobione Third Age'a poczekam aż warhammer troche bardziej dopracowany będzie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Jak to tam wyglada z magia i bohaterami ?? (sa bohterzy specjalni typu Eltharion??)
I jak wyglada kampania?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Lockon
Pseudoklimaciarz
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lockon »

Więc ja już chwilę pograłem i muszę powiedzieć że mod jest całkiem fajny posiada swoje wady i zalety które spróbuję tutaj opisać!
Największą zaletą oczywiście jest świat warhammer'a wybierając kampanie dostajemy spory kawałek starego światu oraz wiele ras do wyboru! Mamy 4 jak by to powiedzieć "rasy" chaosu na każdego boga jedna, bestie, elfy wysokie oraz mroczne, imperium oraz kislev z czego imperium podzielone jest jeszcze na prowincje, krasnoludy(nimi własnie grałem), orki i gobliny, night gobliny i vampiry:)

Kampania- nie różni się niczym od tej z podstawowej wersji gry. Wybieramy rasę klikamy start i przed naszymi oczyma ujawnia się wyżej wspomniany stary świat. Grając krasnalami zaczynamy z tego co pamiętam 4 twierdzami, od południa mapa kończy się mniej więcej na wysokości Karak Hirn o ile się nie mylę, a tak to mniej więcej obejmuję resztę świata. Porównanie zostało przeprowadzone na podstawie mapy z kodeksu krasnali. Podczas kampanii rozbudowujemy nasze osady budujemy armie oraz podbijamy wszystko co nam wpadnie w oko. Nie doszukałem się żadnych misji ponieważ angielskie tłumaczenie zostawia wiele do życzenia i jest to na chwilę obecną największy minus!!! Nie wszystko jest przetłumaczone a mój ruski niestety kuleje:( Ale pierwsze wrażenie i tak jest dobre:)

Jednostki i bohaterowie- W grze oczywiście są bohaterowie i z tego co widziałem krasnoludcy mają nawet runiczne bronie i zbroje:) Są też bohaterowie specjalni! Grając krasnoludami możemy na wejście zakupić gotreka:) Maga niestety nie wiem jak wygląda ale jak znajdę trochę czasu to postaram się to sprawdzić.
Jednostki w grze są dobrze zrobione krasnoludzki lord wygląda jak żywa figurka:) Jednak przy ocenie należy pamiętać że robili to fani i jakoś niektórych tekstur modeli odbiega od meievala 2 jednak ja i tak jestem mile zaskoczony:)

Odczucia z bitwy - Wszystkie bitwy jakie stoczyłem były z orkami albo z night goblinami i powiem szczerze że wszystko jest w miarę dobrze zbalansowane. Jednak chyba kuleje trochę ai przeciwnika lecz jest to udręka wszystkich części total war. Jedyne co boli naprawdę to że czasami przy oblężeniu przeciwniki hmm głupieje i bez suwaka przyśpieszenia nie doczekali byśmy się na jego reakcje.

Tłumaczenie- jest to mod rosyjski i bazowo wszystko jest w tym języku co bardzo boli. Bo mój komputer ma problemy z wyświetlaniem cyrylicy:/ Co prawda jest jak to powiedzieć łatka zmieniająca język na angielski jednak jest to chyba wersja alfa bo co prawda trochę tłumaczy ale jeszcze wiele zostaje nie przetłumaczone:(

p.s Jak ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem:)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ej może to głupio zabrzmi ale czym wiecej czytam tym bardziej nie wiem do jakiej gry to wkońcu jest mod #-o
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Medieval II Total War z dodatkiem Kingdoms :roll:

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Koniecznie musi byc z dodatkiem?? :|
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Tak bo to mod dla zapaleńców :D
Ciekawi mnie tylko czy dodali magie i więcej jednostek w VC, bo na razie na skrinach to jakoś ubogo w truposzach.
I czy zadbali o dyplomacje i handel bo w M2 te opcje były na niskim poziomie, a sojusz wręcz ci prawie niczego nie zapewniał. A i jeszcze poziom trudności wyższy, bo gra nawet na najtrudniejszym to śmiech na sali.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Da sie grac przez neta??
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

ODPOWIEDZ