Codex 7 edycji dla besti?

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Re: Codex 7 edycji dla besti?

Post autor: Crusader »

thurion pisze:
@Stasiu, nie oszukuj sie, armia jest slaba 8)
Tym większy szacun dla tego kto nią coś ugra :)

pozdro

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

@ thurion

aż łezka w oku zakręciła... to byłoby piękne i w końcu dało by się tym grać. A tak mamy dwa pół-kadłubki - jeden ma ręce, drugi ma nogi, ale generalnie to nic nie mają xD

Co do magicznych ataków - eee...yyy...mmm... no nic nie ma magicznych ataków w tej armi :lol2: bo i po co? Przecież eterycy i wood elfy sa teraz takie warzywne i niegrywalne, wiec trzeb zrobić armie ktora sobie z nimi nie poradzi...

Nie no - bez ściemy - herosi klepacze moga dostac magiczne bronie (mocno warzywne, swoją drogą).

Stasiu - nie oszukuj się, graj dalej lizakami, bestie zostaw tam gdzie ich miejsce - dla klimaciarzy ;)
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Crusader pisze: Tym większy szacun dla tego kto nią coś ugra :)

pozdro
za top 3 na singlowym masterze na duze pkt masz ode mnie krowe wyborowej, oficjalnie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Yogo95
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Yogo95 »

Zamierzam właśnie kupić 2 armie do WFB zastanawiam sie kiedy pojawi się nowy podręcznik do Bestii (jak długo jeszcze może znacie już konkretną datę) zastanawiam się pomiędzy Bretką a Bestiami proszę o odpowiedź :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

oficjalna premiera gdzies za 2 tygodnie.

Awatar użytkownika
Wrubel
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Zad Trolla

Post autor: Wrubel »

Yogo95 pisze:Zamierzam właśnie kupić 2 armie do WFB zastanawiam sie kiedy pojawi się nowy podręcznik do Bestii (jak długo jeszcze może znacie już konkretną datę)
w lutym
Yogo95 pisze:zastanawiam się pomiędzy Bretką a Bestiami proszę o odpowiedź :)
lepiej kup sobie jakiś mocny alkohol :wink:

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

thurion pisze:
Crusader pisze: Tym większy szacun dla tego kto nią coś ugra :)

pozdro
za top 3 na singlowym masterze na duze pkt masz ode mnie krowe wyborowej, oficjalnie :mrgreen:
Accept :) Na bazylu najblizszy termin. A możemy się umówić na top 3 generalskie?, bo nie bede miał armii pomalowanej za bardzo a raczej w moim standardzie :D

Etam ja widze w armii magiczne ataki nie wiem ocb :) Przynajmniej tak robie ciagle rozpy. Zrobimy z wraithów fetyszystów i od razu pare ran więcej się natłucze z deatha
Pozdro

Awatar użytkownika
Yogo95
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Yogo95 »

Myślę ,że poczekam jeszcze trochę i zadecyduję wtedy, co do armii .Bestie wydają mi się minimalnie bardziej klimatyczne od Bretki ale ta też ma jak dla mnie swój urok a Bestie jak na razie to kompletna plewa więc może moje podejście jest lekko pG ale nie chcę wyrzucić kasy na armię która nic nie ugra :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

Jak wyżej ktoś wspomniał bestie to idealna armia dla klimaciarzy :wink:
z pewnością nie jest to armia młot.. ja np: zdecydowałem się na bestie z kilku powodów

- bo to brutalne, dzikie bestie
- fajne figsy
- świetny klimat i nienajgorszy fluff (do tej pory)
- nie noszą łądnych tuniczek i schematycznych konkretnych pancerzy
- gigantyczne pole manewru jeśli idzie o konwersje
- obojętnie jaki ekwipunek dokleisz będzie pasował :D bo bestie to łupieska armia
- idealna armia do odmóżdżenia się od moich HE

Z resztą na początkach battlowych też kierowałem się kilmatem, wyglądem figurek fluffem i tym co mi się podoba, jakie ma jednostki itp a nie tym czy armia jest mocna i czy bedzie wygrywać

Dla mnie bestie są bombowe i zamierzam wyprodukować rozpy które będą łupić i gnieść każdego :twisted: nawet z Demonów zedrę kiedyś skórę.. (a High elfami dam zagrać siostrze i też ich złupię, zjem i zabiję w tej właśnie kolejności :twisted: )

Nie no.. jeszcze trochę pogram na 6ed i zobaczymy.. a później 7ed i zobaczymy jak będzie się walczyć.. żyję by zwyciężać! na rogi ich! wierzę że w 7 kodexie na pewną są dla nas jakieś złote jabłka!

Awatar użytkownika
Dziki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 150
Lokalizacja: Limanowa

Post autor: Dziki »

Yogo95 pisze:zastanawiam się pomiędzy Bretką a Bestiami proszę o odpowiedź :)
:shock: :shock: :shock:
Yogo95 pisze:a Bestie jak na razie to kompletna plewa więc może moje podejście jest lekko pG ale nie chcę wyrzucić kasy na armię która nic nie ugra :)
Czyli nic się nie zmieniło :wink: . I uważam, że tu kończy się Twoja rozkmina na temat drugiej armii. Ja zamieniłem krasie na Bestie i po ponad 3 letniej grze tą armią nie żałuje.
"...And in that time of darkness,
Man became Beast and Beast became Man..."

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 703
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

a wiadomo na jakiej podstawce będzie jabberslut? 50x50. czy może takiej jak gigantowa?
putoa alasti avantoon! :wink:

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

wszystkie potworki sa na 50x50 przynajmniej do czasu az gw nie wyda orginalnego modelu na innej lub nie zatwierdzi innej oficjalnym pismem

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Jeszcze zobaczymy jak będzie działać podwójną kanapka z jabberów. Tą armią bez trudu remisować z demonami wystarczy tylko przed nimi spieprzać i mieć nadzieję że flamery i magię cię zabije.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

likaon pisze:Jeszcze zobaczymy jak będzie działać podwójną kanapka z jabberów. Tą armią bez trudu remisować z demonami wystarczy tylko przed nimi spieprzać i mieć nadzieję że flamery i magię cię zabije.
Zapiszę :)

pozdro

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3290
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

wierzę że w 7 kodexie na pewną są dla nas jakieś złote jabłka!
Gdzie są te szklane domy? No gdzie?

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Tam gdzie są szklarnie. Każda szklarnia to szklany dom, mieszkają w nim roślinki, warzywa, owoce i takie tam...
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Proch pisze: .. (a High elfami dam zagrać siostrze i też ich złupię, zjem i zabiję w tej właśnie kolejności :twisted: )
Uważaj na siostre. Kumpel kiedyś grał ze swoją mamą w Warmastera i go pojechała :D
Obrazek

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Murmandamus pisze:Tam gdzie są szklarnie. Każda szklarnia to szklany dom, mieszkają w nim roślinki, warzywa, owoce i takie tam...
Ktoś chyba nie zdawał jeszcze matury z polskiego
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Crusader pisze:A możemy się umówić na top 3 generalskie?
stoi !

Awatar użytkownika
Marios
Mudżahedin
Posty: 310
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Marios »

Cholera, nawet jak wyszedł book do WoC to od razu miałem pomysły na armie. W Bestiach po prostu mi nie przychodzą do głowy. Armia polega na wrzuceniu do niej jednostek i parciu do przodu modląc się o zdanie liderki.
Jak już ktoś to wcześniej ujął: brązowe orki bez strzelania.

Herosi: Sprzęt magiczny z dosłownie paroma wyjątkami beznadziejny, żadnego przedmiotu, który pomaga w antymagii (poza boundem niszczącym arkany = po prostu wyciągacz scrolla bo i tak wybuchnie). Herosi też jakoś bez szaleństw.
Cory spoko, będę ich miał parę.
Speciale: W sumie najciekawsze harpie. Minosy drogie z ld 7(?), doombull ld 8 a gorebull ld 7. Pumpasy nawet ciekawe, ale za to ld 6, jak harpie przed nimi zrobią flee to one też :(.
Rary: Wszystko totalnie bez sejwa. Nie wiem po co wrzucają tego giganta bo i tak nimi nikt nie gra, reszta bestyjek droższa i beznadziejniejsza od znacznie tańszej hydry czy abominacji.

Wg mnie przy tej armii WoC robi się mocny.
Mariusz 'Marios' Krakowczyk
Inkwizytor Warszawa
Niekończąca się krucjata przeciw "wujkowi dobra rada".
trikk pisze:Z głupotą można żyć.

ODPOWIEDZ