Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: Grolshek »

Ostatnio 8 bknigktów solidera dostało bramą, zostało 3.... No i weszło duże wskrzeszenie i wszyscy wstali... Scrolle to samo dobro...

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

na male pkt, wystawiasz maga do 2 poziomu, wiec IG nie wejdzie, a duze wskrzeszanie jest na ile? 10+? tak wiec nikt tego nie rzuci ;x
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

hmm to nie wiem czy przypadkiem nie dostałeś wałka :)
Summon Undead Horde ma nadal ograniczenia invocation of Nehek, kawaleria leczy się 1 ranę
wstałby 1 Black Knight, chyba, że jest w pobliżu CorpseCart z Lodestone to wtedy +1 czyli 2 Black Knighty nigdy więcej :)
Summon Undead Horde jest na 12+ moim zdaniem rzucanie tego na 2 poziomowym magu na małe ptk to strata kostek, chyba, że przeciwnik nie ma scrolli i liczysz na dobry rzut va banque w kryzysowej sytuacji
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

SoS by Cie bolalo bardziej niz 2 scrolle ? :>
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

sYsek pisze:na male pkt, wystawiasz maga do 2 poziomu, wiec IG nie wejdzie, a duze wskrzeszanie jest na ile? 10+? tak wiec nikt tego nie rzuci ;x
10+ to akurat z 3 kości statystyczny rzut...

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

misha pisze:hmm to nie wiem czy przypadkiem nie dostałeś wałka :)
Summon Undead Horde ma nadal ograniczenia invocation of Nehek, kawaleria leczy się 1 ranę
wstałby 1 Black Knight, chyba, że jest w pobliżu CorpseCart z Lodestone to wtedy +1 czyli 2 Black Knighty nigdy więcej :)
Summon Undead Horde jest na 12+ moim zdaniem rzucanie tego na 2 poziomowym magu na małe ptk to strata kostek, chyba, że przeciwnik nie ma scrolli i liczysz na dobry rzut va banque w kryzysowej sytuacji
Solider ! Wytłumacz się z tych najtów natentychmiastowo !

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

no a misha pisze ze duze wskrzeszania na 12+... to juz na 3 kosci duzo. a jak nie wejdzie to prawdopodobnie nie ma juz kosci na nic ciekawego. Wiec na male pkt sadze ze bedzie duzo wskrzeszania z 1 kosci, dlatego mysle o SoS zamiast scrolla.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Grolshek pisze:
misha pisze:hmm to nie wiem czy przypadkiem nie dostałeś wałka :)
Summon Undead Horde ma nadal ograniczenia invocation of Nehek, kawaleria leczy się 1 ranę
wstałby 1 Black Knight, chyba, że jest w pobliżu CorpseCart z Lodestone to wtedy +1 czyli 2 Black Knighty nigdy więcej :)
Summon Undead Horde jest na 12+ moim zdaniem rzucanie tego na 2 poziomowym magu na małe ptk to strata kostek, chyba, że przeciwnik nie ma scrolli i liczysz na dobry rzut va banque w kryzysowej sytuacji
Solider ! Wytłumacz się z tych najtów natentychmiastowo !
No cóż mogę jedynie powiedzieć, że nie wiedziałem o tym :( , zresztą obok stał inny gracz VC i też twierdził, że mogę wskrzesić kilku BK tym czarem, więc nie sądziłem, że może być coś nie tak. Jestem do Twojej dyspozycji jeżeli chcesz rewanżu (wiem, że tak :twisted: ). Ale wstyd :oops: !
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

no worries :) trzeba czytać opis czaru, a jak już gracz VC twierdził, że można to wybatoczyć go :) "vampire ethereal or non infrantry model may not be healed more than 1 wound per cast" czy coś takiego
heh a później że VC są przegięte

wiesz sYsek, staff daje +1 do dispella, ale 2 scrolle moim zdaniem są lepsze i tak, bo w kluczowym momencie, nie zdajesz się na szczęście, że wyrzucisz więcej do dispelowania popychaczki tylko uzywasz scrolla
sam powinieneś wiedziec ile może kosztować dispellowanie Book of Arkhan na 1 kości, VanHells'a na 2 albo Wind of Undead na 3. Scroll się nie myli :D
Z sYskiem graliśmy 3 bitwy na 3000+ i niestety takie próby rozpraszania na małej liczbie kości kończyły się dla niego źle
Ostatnio zmieniony 5 lut 2010, o 17:08 przez misha, łącznie zmieniany 1 raz.
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Jak na 7 gier VC to i tak mało wałów zrobiłem :twisted: , ale fakt, przy dwóch armiach sporo zasad trza pamiętać. A Grolshek i tak weźmie odwet, tego pewien jestem. :twisted:

Misha ze scrolami ma rację, bo to bezstresowe pstryk i czaru nima.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

solider4 pisze:Jak na 7 gier VC to i tak mało wałów zrobiłem :twisted: , ale fakt, przy dwóch armiach sporo zasad trza pamiętać. A Grolshek i tak weźmie odwet, tego pewien jestem. :twisted:

Misha ze scrolami ma rację, bo to bezstresowe pstryk i czaru nima.
Ci cholerni najci tyle krwi mi zepsuli... Grrrr ! A już ich nie było...

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Grolshek pisze:
solider4 pisze:Jak na 7 gier VC to i tak mało wałów zrobiłem :twisted: , ale fakt, przy dwóch armiach sporo zasad trza pamiętać. A Grolshek i tak weźmie odwet, tego pewien jestem. :twisted:

Misha ze scrolami ma rację, bo to bezstresowe pstryk i czaru nima.
Ci cholerni najci tyle krwi mi zepsuli... Grrrr ! A już ich nie było...
Nie przesadzaj, wskrzesiłem ich 4-5 do pełnego stanu w 5 turze, a potem wyleciałem za stół. Wróciłem w 6, więc strzelając z działa tak jak uczyniłeś zabiłbyś kolejnego, ale nie cały oddział :wink: więc należy Ci się połowa punktów za nich, co daje i tak remis ze wskazaniem na mnie. Ale propozycja rewanżu dalej aktualna :twisted:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Następnym razem dostaną 7 strzałów z siłą 7 płonących od serfera i nie będzie ich w pierwszej rundzie... Pan Zmian jest wielkim bogiem o przychylnym sercu...

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Grolshek pisze:Następnym razem dostaną 7 strzałów z siłą 7 płonących od serfera i nie będzie ich w pierwszej rundzie... Pan Zmian jest wielkim bogiem o przychylnym sercu...
Ach te marzenia :wink: , chociaż ilość 6 wyrzuconych przez Ciebie na ilość trafień na małych pociskach była powalająca :shock:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

solider4 pisze:
Grolshek pisze:Następnym razem dostaną 7 strzałów z siłą 7 płonących od serfera i nie będzie ich w pierwszej rundzie... Pan Zmian jest wielkim bogiem o przychylnym sercu...
Ach te marzenia :wink: , chociaż ilość 6 wyrzuconych przez Ciebie na ilość trafień na małych pociskach była powalająca :shock:
Oj tam leciutko ponad statystykę... Teraz to już tylko będą snajperki nurgla i płomienie tzeentcha... Powinno być lepiej...

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

heh, mi ostatnio tez zdarza sie 7hitow z s7 ;)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Nie mam dostępu do księgi z zasadami, a naszło mnie takie pytanko.
Czy jeżeli w oddziale Trolli znajduje się mag i obleją głupotę to mag może normalnie rzucać czary, generuje kości? Gdzieś mi to umknęło i nie mogę sobie przypomnieć. :(
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

moze czarowac i generuje wszystko normalnie bo to oddzial ma glupote a nie on sam

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Dzięki, tak myślałem, ale nie wszystko w batlu na logice stoi :wink: .
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Z book of secred mogę sobie wybrać sobie lora (każdego!) i losować czar ?

ODPOWIEDZ