Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: trikk »

Popieram kotleta, ja swojemu daje spell familiar, scroll, ES ;]
Release the Przemcio!

zawistos
Warzywo
Posty: 16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: zawistos »

mam pytanie...
ktora domena jest silniejsza? nurgla, czy tzeentscha

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Nurgle`a ma lepsze czary, Tzeentcha ma pociski.
Release the Przemcio!

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

do tego atak od ognia. no i na duze pkt IG, chociaz ilekroc mi wyszedl to na hity rzucalej jakies 3-6 a nia sile 5-8, wiec bez rewelacji jak na 5 kosci... a i +1 do casta tez robi swoje.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Obie magie są miłe, sporo zależy od przeciwnika. Ogólnie nurglowa jest lepsza ( bo snajperka, regenka i "trądzik" to bardzo przydatne czary ), ale tzeenthowa też nie jest w kij dmuchał, gateway jest bardzo dobry, podobnie jak pandemonium i mały pocisk.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Anzalf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152
Lokalizacja: EŁK, mazury, cud natury!

Post autor: Anzalf »

Cze

Mam takie pytanie: Jak wygrać z DE na 500 pkt? Dzisiaj grałem, lecz najbardziej doskwierały mi kusze i BG. CZy macie jakieś sposoby na nich? Jak skutecznie z nimi walczyć?

Pozdrawiam ;p
BLOOD FOR THE BLOOD GOD!!
SKULLS FOR THE SKULL THRONE!!
MILK FOR MY KHORNE FLAKES!!

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

A co miałeś na te 500 punktów?
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Anzalf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152
Lokalizacja: EŁK, mazury, cud natury!

Post autor: Anzalf »

Niestety rozpiska była słaba, a dokładnie graliśmy na 600, miałem błogosławianego boha, z tarczą, glewią rozkładu i z nurglem,12 wojów,fcg, chorągiew rozkoszy nurgle, około 8 ogarów czystych,8 ogaró też czystych i 5 maruderów konno ;p Kusze rozwaliły ogary w 2 tury nie było po nich śladu, konnych zawalili korsarze, a wojowie bili 4 tury i to oni najwięcej urżeneli...Nie mam żadnego pomysłu na rozpę, była to moja pierwsza bitwa... :D
BLOOD FOR THE BLOOD GOD!!
SKULLS FOR THE SKULL THRONE!!
MILK FOR MY KHORNE FLAKES!!

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Spróbuj tak, będziesz miał szybką i manewrową rozpę, a i jej trzon dobrze opancerzony. Bohatera daj na konia, warriorów zmień na 5 rycerzy, ogary wystaw 3x5, a nie 2x8. Do tego zyskujesz dodatkowy oddział do zasłaniania. Nie martw się ogary są od tego żeby ginęły, tak samo jak konne marudy, bo to śmieci.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

knightow wez z mon i bor ;P wtedy sa gieci... kusze nie bola i w ogole. 2x5 psy na te pkt wystarcza, maruderom konnym daj mos i flaile, beda straszyc. hero najlepiej chyba na sprezyne ew konia, daj mu ES i slome, to wystarczy na te pkt.

btw przyzwyczaj sie ze ta armia jest do malych wygranych i remisow w najlepszym wypadku :P chociaz na male pkt maj potencjal ;)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Na male punkty moglbys brac 2 oddzialy po 5 konnych marud khorna z flailami, jak w cos wpadna to rozniosa, sila uderzenia jak u knightow, a o ile tansi, no i musisz czyms zapchac core

Awatar użytkownika
Vehemens
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Vehemens »

Mam pytanie odnośnie trolli. Wymiotując na oddział przeciwnika trolle atakują wszystkie modele z którymi się stykają?
"...każdy model trolla w kontakcie z podstawką modelu przeciwnika może zadać jedno automatyczne trafienie o sile 5..."
"Żaden plan bitwy nie przetrwa kontaktu z wrogiem, plan operacji wygląda świetnie do pierwszego kontaktu z nieprzyjacielem"

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

sam sobie udzieliłes odpowiedzi, która jest zawarta w tym cytacie.Każdy troll zadaje jedno trafienie. Czyli jak masz 3 trolle to max 3 modele oberwą.
Obrazek

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Czy mogę wstawić maga nurgla do rydwanu bezmarkowego?

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Nie.

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

No właśnie, a w army booku jest napisane, że bohater nie może mieć innego piętna niż rydwan. Jednakże, skoro sam rydwan nie ma piętna, to wg mnie bohater może mieć jakiekolwiek (musiałby być specjalny mark "Undivited").

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

No i właśnie taki jest. Mag śmierci i ognia może jeździć rydwanem bezmarkowym w mortalach...

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Czy treason of tzeentch działa na jednostkę z Frenzy???
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Nie.

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Grolshek pisze:No i właśnie taki jest. Mag śmierci i ognia może jeździć rydwanem bezmarkowym w mortalach...
Nie ma marka "niepodzielny chaos" czy podobne.
A tak jak piszesz to zdaje się chyba tylko w naszej ojczyźnie się gra...

ODPOWIEDZ