Nowy army book

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Nowy army book

Post autor: bless »

Posmialismy sie, pogadalismy.... starczy ofttopu, prawda?
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

bless pisze:Posmialismy sie, pogadalismy.... starczy ofttopu, prawda?
Nie wiem, ale możemy o tym podyskutować.

:mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Kalesoner pisze:
bless pisze:Posmialismy sie, pogadalismy.... starczy ofttopu, prawda?
Nie wiem, ale możemy o tym podyskutować.

:mrgreen:
Nie no, nie denerwujmy Bless'a, bo jeszcze nas pobanuje, da ostrzeżenia i tak dalej. ;)
Także możemy wrócić do tematu booka, a właściwie nie ma do czego, bo wszystko zostało powiedziane. Chyba, że chcecie znów pobawić się w życzenia co do nowej edycji ;)
Pozdro

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Tak sobie myślę, że gdyby pobanował Ciebie, Kalesonera, BigPasiaka, Runeprieta i mnie to potem mógłby z czystym sumieniem zamknać podforum :wink:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

ksch pisze:Tak sobie myślę, że gdyby pobanował Ciebie, Kalesonera, BigPasiaka, Runeprieta i mnie to potem mógłby z czystym sumieniem zamknać podforum :wink:
Pff, Ty myślisz, że tylko tymi 5cioma osobami to forum żyje? Przecież jest masa młodych graczy, dopiero co chłonących klimat wood elfów! A Ty im podforum chcesz zamykać... :lol2:

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

czemu mnie mnie przecież nikt nie słucha jak pokaże jakąś rozpę to nikt nawet jej nie czyta. mam nadzieje że ci młodzi coś tutaj czytają a nie grają sami w domu gdzie nie znają podstaw gry tą armią

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Tomek, bo nie dbasz o język. Liźnij trochę humanistycznego pierdolnika a będziesz miał forumowe wzięcie. Jest nawet taki tekst "Mądre Bzdury", polecam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Helkar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113
Lokalizacja: Kluczbork/Wrocław

Post autor: Helkar »

Hm "młodzi gracze" troche to dziwnie brzmi, moze "niedoswiadczeni" byloby trafniejszym okresleniem, gdyz niestety ale mlody to ja juz nie jestem 8)

Wracajac do tematu, to wie ktos moze dlaczego GW wydaje te booki w taki dziwny sposob? mianowicie chodzi mi o to ze wydaje booki np do 7 edycji kiedy owa edycja sie juz konczy. Poprostu duzo armi gra jakby bookiem wczesniejszym niz edycja. Booki sa jakos tam powiazane z okreslona edycja.

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Helkar pisze:Hm "młodzi gracze" troche to dziwnie brzmi, moze "niedoswiadczeni" byloby trafniejszym okresleniem, gdyz niestety ale mlody to ja juz nie jestem 8)
Mylisz się. Wie w batlu się nie liczy. Zawsze pozostaniesz (nawet mają 60 lat) dzieciakiem, który bawi się w posuwanie żołnierzyków...
Bo jak to powiedział ktoś z moich znajomych -> to nie jest normalne ;) Także co najwyżej można być zdziecinniałym starcem.

A czemu tak GW wydaje booki - spytaj kogoś z GW :P

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

@Helkar – jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. GW jak każda firma ma przede wszystkim zarabiać, dlatego nie wydadzą wszystkich podręczników naraz – bo ich fabryka/i miałyby problem z wyprodukowaniem wszystkiego – musieli by powiększyć swoją moc przerobową i po kilku miesiącach wszystkich zwolnic po to by za dwa-trzy lata operacje powtórzyć. Więc żeby tego nie robić i produkcje mieć zawsze na równym poziomie to wszystko wydają po kolei, żeby sprzedaż była odpowiednia nowe armie najczęściej mają coś lepszego niż stare – inaczej kupowaliby je tylko ci którzy je lubią a nie wszyscy.
W związku z tym nie ma szans żeby się coś zmieniło bo tak jest wygodnie GW.
To tak w dużym skrócie.

Awatar użytkownika
pelzak
Falubaz
Posty: 1195

Post autor: pelzak »

Zawsze pozostaniesz (nawet mają 60 lat) dzieciakiem, który bawi się w posuwanie żołnierzyków...
Eee.. ja tam przestawiam zolnierzyki, a nie posuwam :P

Pozdrawiam
Pelzak
"Lepszy mały ale własny i z przodu, niż duży ale cudzy i z tyłu..."

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Przestawianie = posuwanie.
To że źle się to kojarzy komuś to nie moja wina, ale tak już jest...

Laik dobrze wytłumaczył. Po prostu polityka GW.

Misza
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Misza »

juz pewnie widzieliscie gdzie sie nasz hunting spear podzial? moze nawet to pod klimat ze bestie maja, chociaz nie wiem czy tak to gw tlumaczy

EDIT: pociesza tylko to ze u nich wszyscy maja BS 3 :P

Awatar użytkownika
Michał Archanioł
Mudżahedin
Posty: 205

Post autor: Michał Archanioł »

co do 8 ed. to słyszałem :lol2: ,że podręcznik ma wyjść czerwiec/lipiec tego roku, dodatkowo wydane zostaną ogry i tomb kingi w tym samym czasie .... elfy, krasie i chyba też bretka muszą poczekać...
z tych wszystkich wyliczeń wynika zatem, że nasz book wyjdzie ok kwietnia/maja 2011...

a tak BTW to jeśli armagiedon ma się dokonać w grudniu 2012 to zdążymy jeszcze pograć nowym bookiem... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Misza
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Misza »

i nie zdążą go nam zbalansowac balancing patchem ^^

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Jak będzie co balansować...

ODPOWIEDZ