Pare noobowskich pytań.

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

Zablokowany
Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Re: Pare noobowskich pytań.

Post autor: Majestic »

Takie pytanie... Co sądzilibyście o wystawieniu na 2k dwóch dużych Rhinoxów z warbannerem? Ma to to szansę się spłacić? Mam akuratnie punkty w rozpie na kolejnego dużego.

EDIT:
Albo inna opcja, zamiast takiej dwójki wystawić czwórkę Maneatersów z Muszkietami i HA :D. Chciałbym poznać wasze zdanie, zanim zacznę kupować jakieś Rare'y dla armii :).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

dwa w jednym oddziale to holernie mocna rzecz która jest w stanie przejechać wszystko ale niestety jest mało manewrowna (przez zasade jednego skrętu na ture)

jeżeli już dajesz drugiego to koniecznie muzyk

-Borsuk-
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: -Borsuk- »

Mam takie pytanko....Czy jednostka z fear morze zbrejkowac automatycznie inna jednostke z fear....?np.odział 4 ironguts moze po wygranej walce z 3 koxigorami(US jest po stronie ironów)Jak ktos odpowie z góry dzięki..

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

jeśli budzisz feara to jesteś odrazu immunto fear i fear przeciwnika na ciebie nie działa ale jeśli byś walczył z jednostką budzacą terror to jeśli ty budzisz feara to wtedy może ci zrobić fear out number (jeśli jest go wiecej)

-Borsuk-
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: -Borsuk- »

Spox i dzięki

Awatar użytkownika
FIFI (_!_)
Chuck Norris
Posty: 516
Lokalizacja: Wołów, Klub KARAK VAR!!!

Post autor: FIFI (_!_) »

ale zawsze bronią cie przed fear outnumberem wyrzucenie 2x1na breaku

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

bohater korzystający z jednorecznej broni magicznej (typu sword of might, bitting blade) i używający iron fista NIE dostaje dodatkowego ataku w walce wrecz ale moze go uzywac jako tarczy?
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

na BP taczej tak bo pisze że jest traktowany jako tarcza ale bez BP to nie wiem

Awatar użytkownika
Oni No Maćko
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: XIII Kohorta, Bydgoszcz

Post autor: Oni No Maćko »

bez BP też można tak go używać

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

dobra chyba sam już sobie odpowiedziałem na pytanie... Iron fist jest traktowany jako additional hand weapon or shield in cc(BP zmienia tylko to ze jako shield nie działa tylko w cc) a nie mogę używać magicznej broni i dodatkowej broni... w związku z tym mogę z niego korzystać tylko i wyłącznie jako shielda...
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Drakkainen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Drakkainen »

No to ja trochę zmienie temat a mianowicie zastanawiam sie nad tym jaką armię zacząc zbierac sa 2 opcje Bretonnia i Ogry obie z tych armii mi sie podobają .Bretonnia jest lepsza ale może znajdziecie coś co przekona mnie do ogrów proszę o pomoc w tym wyborze może ktoś z Was gra obiema tymi armiami wiec powie mi którą gra Mu sie lepiej
Pozdro

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Ogry są fajniejsze od Bretki. Tyle w temacie :P.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

A myślisz, że co Ci odpowiedzą w dziale o ograch? No musisz sam zdecydować, w przyszłości jak już 1 armię skompletujesz, można zacząć zbierać 2, ale teraz musisz podjąc decyzję, jeszcze jakby bretka mogła brać najemników...

Awatar użytkownika
Drakkainen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Drakkainen »

No to inne pytanie która armia jest tańsza w zł? Bo z tym to mam największy problem mam do wydania 500zł co musiałbym kupic do Ogrów ?? bo do bretki już wiem i wiem ile pkt mnie to wyjdzie.

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Za 500 zeta masz 1500 punktową rozpiskę. Przynajmniej ja tak mam ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Drakkainen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Drakkainen »

A napiszesz co w niej masz ??

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

Chyba ogry są tańszę, mają drogie w pkt/tanie w zł jednostki. No jeśli chcesz mieć mocną rozpe to:
-batalion
-dodatkochych ironów
-bochaterów(ew. zrobić konwersję)
-jakiś ludorzerców(jw.)
Może 2 bataliony? Część byków by poszła do przeróbki

Awatar użytkownika
Drakkainen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Drakkainen »

Myślałem nad :
Batalion
Army Book (podstawa)
Tyrant (ew jakas konwersja)
Butcher (tego woel kupic od gw)
Ironguts
i wychodzi 500zł

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

No może być, może odrazu 2 butcherów?

Awatar użytkownika
Drakkainen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Drakkainen »

Na Tyranta to mam nawet już pomysł ale 2 bullsów sie pozbywam wiec zostaje 4 tylko a Tyranta i 2 butcherów to chyba nie bd wystawiał na rozpie 1300pkt i 3 boh to przesada chyba. Potem napewno sobie dokupie

Zablokowany