Szpanowanie uzytkownika Ice-T kolekcja figurek swoich kolego

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Szpanowanie uzytkownika Ice-T kolekcja figurek swoich kolego

Post autor: Master of reality »

:shock:
Fajnie by się grało taką wielką bitwę tym wszystkim, pewnie tak z tydzień by to zajęło...
I sold my soul for rock'n roll

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

hahahahahhahahahahah... nie śmieszcie mnie dla was to jest ogromna kolekcja i urywa wam dupy z wrażenia?? I nigdy czegoś takiego nie widzieliście???

Ja chyba konkret muszę zrobić zdjecia w domu Braci Delekta ci mają całe piętro w domu zapchane figurkami. Bez kitu można przerzucać łopatą plastiki. Nie mówiąc o ogromniastych makietach jakie robią. Do tego ci panowie mają naprawde dobre rarytasy już kiedyś pokazywałem ich mamuta i wszystkie GD (Chaos dragon i Emperors dragon) z FW dodatkowo 3 Bane Blade z FW każdy model gwardzisty masa tanków itp. do tego w cholere frakcji do różnych systemów.

Co do samej kolekcji Krasnali to podejrzewam że mój kuzyn będize miał chyba jedna z lepszych w europie a z tego co wiem to napewno w polsce. Armijka na jakieś 10-12k(bo nie licze klonów) gdzie żaden oddział się nie powtarza i to takie modele których nigdy nie widziałem. BTW sprzedaje teraz modele które się powtarzają na allegro (dosłownie na kg mam ich do sprzedania) wiec można wyrwać niezłe rarytasy jak np. Krasnali templariuszy

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Co nie zmienia faktu, że ludzie po prostu o tym nie wiedzą i skoro twoi "znajomi" mają taką zajebistą kolekcję i jej nie pokazują to kogo to obchodzi.

wielu ludziom już imponuje zestaw pokazany na zdjęciach powyzej

Trochę zbyt le zou-zou jesteś

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

To świetnie, że masz takich fajnych znajomych i takiego wspaniałego kuzyna z niepowtarzalną armią krasnali, jednakże dopóki nasze śmiertelne oczy nie dostąpią zaszczytu oglądania tych boskich kolekcji musimy się zadowolić podziwianiem takich marnych namiastek ja ta zlinkowana.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

twoje oczka mogły by zobaczyć zabawki z FW jakieś 20stron wczesniej :)(choć ciebie tu pewnie nie było nawet 10 stron wcześniej)
tutaj link do forum z demonkami wrona już się maluje :D
http://www.pegazbielsko.ok1.pl/viewtopic.php?t=524

a tu mamuutek
http://www.pegazbielsko.ok1.pl/viewtopic.php?t=516

swoją drogą naprawde dobrze malują

i inne zabawki
http://www.pegazbielsko.ok1.pl/viewtopic.php?t=293

makietka
http://www.super-nowa.pl/fr.php?i=9648
http://www.pegazbielsko.ok1.pl/viewtopic.php?t=256

i kolejne ich prace
http://www.pegazbielsko.ok1.pl/viewtopic.php?t=98
http://www.pegazbielsko.ok1.pl/viewtopic.php?t=105 (ten już miałem przyjemnośc oglądać skończony)
http://www.pegazbielsko.ok1.pl/viewtopi ... 54&start=0
http://www.pegazbielsko.ok1.pl/viewtopic.php?t=175

a co do przykładów dobrych kolekcji to nie trzeba szukać daleko bo sam Szyndler ma dosłownie Chapter Marinsów :D


Imo dobra kolekcja zaczyna się od 10K w jednej armi :D wtedy już można zagrac jakas rozsądną bitwę
i żeby nie było sam HE mam na 16 pytanie po co? A no zeby zagrać sobie raz za czasu taka spora bitwa daje wiecej funu niż ciśnieniowy turniej z Cosmem i Solem :D

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Ice- T Twoje posty strasznie tchną 'bucostwem' prosze nie wypowiadaj sie w takim stylu bo odechciewa się to forum przegladac...
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

@Ice-T: Weź się tak nie unoś, bo z krzesła spadniesz... Dla większość osób w pełni pomalowana armia na 3-4k to już jest spory odjazd. Tam gość miał jakieś 2-3k z każdej armii... Świetnie, że masz fajnych znajomych, i że sam masz taką kolekcję- gratuluję. Zgromadzenie takiej ilości jest jak dla mnie po prostu kwestią stosownego budżetu :roll: Jedno pytanie: jaka część z tych waszych kolekcji jest pomalowana na przyzwoitym poziomie? (i nie chodzi mi o modele pomalowane przez wynajętych malarzy)

Wracając do stołu pełnego modeli- gość tam jeszcze nie wystawił swoich HE, DE, WE, Imp, Skav i Demonów :wink:
Ostatnio zmieniony 18 lut 2010, o 22:46 przez Pretor, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Staram się uwiarygornić to co pisze Jagal ;) nie rzucam słów na wiatr wiec się nie unosze poprostu rozumiem ze każdy człowiek z natury jest niedowiarkiem (ja zresztą też) i dlatego pokazuję fotki te które miałem

Bliźniacy mają znakomita większosć pomalowaną podobnie jak inni bielszczanie ze sporymi armiami :) myślę że Debelial też miałby się czym pochwalić

ja swoich he mam malnięte na jakieś 10k reszta czeka i gnije moze za 5 lat będę miał dla nich czas bo nie mam czasu skończyć nawet swojej armi Blood elfów non top maluje dla kogoś ale to chyba bardzo czeste z tego co wiem Raptor ma ten sam problem :D

szczerze wolałbym mieć 2x po 10k niż każdej armi po troszku a właściwie mieć tylko jedną grywalną rozpę. Jak masz taką kolekcję to wiesz że możesz na wszystkim zagrać i praktycznie z każdym na dowolne punkty

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Ice-T pisze:
Co do samej kolekcji Krasnali to podejrzewam że mój kuzyn będize miał chyba jedna z lepszych w europie a z tego co wiem to napewno w polsce. Armijka na jakieś 10-12k(bo nie licze klonów) gdzie żaden oddział się nie powtarza i to takie modele których nigdy nie widziałem. BTW sprzedaje teraz modele które się powtarzają na allegro (dosłownie na kg mam ich do sprzedania) wiec można wyrwać niezłe rarytasy jak np. Krasnali templariuszy
hmm... ja mam krasnoludów na jakieś 12-13k punktów, w tym większośc to 6, 5, 4, 3 ed i myślałem, że to nie jest jakaś wyjątkowa kolekcja. Ale po Twoim poście awansuje do skali europejskiej 8) Niestety w większości niepomalowane modele :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

jeżeli rakso masz kolekceje kraśków od V ed w dół i żaden oddział ci się nie powtarza to mozesz mi zaufać jesteś w czołówce ;) większość graczy krasnoludzkich nie ma pojęcia o takich modelach a co dopiero laicy

IMO najlepszy oddział jaki widziałem to kraśki-krzyżowcy normalnie jak mali bretońcy na krucjacie :D albo cały oddział pijących albo leżących zezgonowanych krasnali

http://www.allegro.pl/item928362421_fla ... ii_ed.html albo taki flame cannon (raczej pierd cannon) mały uroczy :D
Ostatnio zmieniony 18 lut 2010, o 23:20 przez Ice-T, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Ice-T pisze:jeżeli rakso masz kolekceje kraśków od V ed w dół i żaden oddział ci się nie powtarza to mozesz mi zaufać jesteś w czołówce ;) większość graczy krasnoludzkich nie ma pojęcia o takich modelach a co dopiero laicy
fuck yeah 8)
IMO najlepszy oddział jaki widziałem to kraśki-krzyżowcy normalnie jak mali bretońcy na krucjacie :D albo cały oddział pijących albo leżących zezgonowanych krasnali
pewnie chodzi Ci o imperial dwarfs. Byli tacy np w hełmach garnczkowych z dwurecznymi mieczami, buławami, w zestawach kolczych i z tunikami itp.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

tak malowałem takowych ostatnio bardzo przyjemni. Choć większość wystepuje w wariancie z tarcza.
A i jeszcze sa takie fajne modele z jakiegoś hero questa jakiś 9 limitowanych herosów w tym 2-3 kraśkowych jednego właśnie usadowiłem tam jako championa taki z dwuręcznym mieczem wycięgniętym do przodu trzymajacym lewą noge na głowie orka. Może dorzuce tu kiedyś jakieś zdjątka tej kolekcji

no i dojebany jest goblin thrower krasiowy

albo krasiowi magowie
Obrazek
Obrazek

albo krasnale z norski też wypas

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Hmmm albo mi sie wydaje, albo to jest temat do zajebiscie pomalowanych modeli, a nie chwalenie sie jakim jest sie zajebistym Ice-T , albo jakich zajebistych ma sie kolegow z zajebistymi figurkami?
Czy sie myle?

Takze prosze o koniec OT.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

czyli wszystkie modele jakie pokazałem nie są zajebiste ?
Ludzie chcieli miec tylko dowód że można mieć podobna lub większa kolekcję to go dałem a teraz najeżdzacie na mnie że sie przechwalam bo jednak to co mówie nagle okazało się prawda a nie fikcją do jakiej wiekszosć przywykło na forum

Pozatym to dobry przykład "cudze chwalicie, swego nie znacie"

Właśnie się pochwaliłeś Ziemko ;) no widzisz masz same grywalne jednostki :)... co do 2 ostatnich to chodziło o pokazanie krasiowych magów z 2 ed. Niewielu wie że kraśki kiedyś miały normalnych czarodziejów. Pozatym dalej nie rozróżniasz Chwalić się/ wychwalać od udowadniać swoje słowa. Pozatym idąc tokiem twojego rozumowania to tamta armia też nie powinna się tu znaleść bo nie była zajebiscie pomalowana tylko robiła wrażenie tym ze w takiej ilości była malnięta.
pozdr
Ostatnio zmieniony 19 lut 2010, o 13:41 przez Ice-T, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wybacz , ale powyzsze 2 figurki pod wzgledem malowania ocenilbym najnizsza nota malarska na turnieju.

Ja mam lizakow na ponad 10k ( ok 12k) wszystkie oddzialy jakie sa wystawialne , niejednokrotnie wielopowtarzalne (np. 12 kroxow , 14 terradonow) , wszystkich herosow jacy wyszli od 5 edycji wlacznie ze specjalnymi i co mam sie tym chwalic ??

To nie temat do tego - zaloz sobie w plotach i mlotach temat o wielkosci armii, ktora kto ma i tyle.

Tutaj ludzie chca ogladac zajebiscie pomalowane figurki.

EOT

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

Brawo Ziemko wyjazd z tym shitem - to nie to miejsce

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Znaczy się, że powyższe zdjęcia dwóch figurek nie są lepsze od np. tego zdjęcia?
Obrazek
http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 4e7de10adf
Ciekawe kiedy ktoś coś ciekawszego wrzuci :)
Dla tych co przegapili.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

powyższe zdjęcia tycza się dyskusji z Rakso dla nie umiejących czytać a tą kolekcję myśle że już pokazałem ze w Polsce sa lepsze.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Ice-T pisze:powyższe zdjęcia tycza się dyskusji z Rakso dla nie umiejących czytać a tą kolekcję myśle że już pokazałem ze w Polsce sa lepsze.
Szczerze mowiac, to niczego porownywalnego nie pokazałes. W linkach jest 5 duzych demonów, mamut, kilka pojedynczych modeli i ze dwie makiety. Nic, co mogloby sie rownac wielkoscia z zaprezentowana kolekcją.

Jak juz tak chcesz zdyskredytowac te kolekcje, to pokaz te wieksza armie w calosci pomalowaną. Porównamy, fotka do fotki. Bo tak, to troche gadasz na prozno...
Obrazek

Awatar użytkownika
Deliberitus886
Mudżahedin
Posty: 262

Post autor: Deliberitus886 »

Ice-T niema co twoje zdjęcia nie są wstanie równać się z tą kolekcją . Co z tego że figurki są rzadkie skoro są kiepawo pomalowane a to jest duża kolekcja shludnie pomalowana z tego co widać jak się przybliży fotki . Wątpię żeby w Polsce była podobna kolekcja .
Widzę Wszystko

ODPOWIEDZ