Galeria Kamelota ( 09.03.10 - kilka nowości :P )

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Re: Galeria Kamelota ( 09.03.10 - kilka nowości :P )

Post autor: jamakot »

super harpie
black guardy bez rewelacji tak jak i balista ale ładnie
ogary i bloodletter najlepsze wg mnie (mistrzowska lawa)
]arrrr

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Rion »

Harpie są spoko, tylko modele mi jakoś nie podchodzą.
Co do korsarzy - jakoś ta zbroja mi nie pasuje. Za to płaszczyki fajne.

Reszta jest spoko na pierwszy rzut oka :wink:

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Korsarze mi nie leżą. Z czego oni są? Z żywicy? Harpie bardzo ładne. Zamiast tych mutacji na rękach mogłeś np ręce ghuli dać.
BG najsłabiej moim zdaniem.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

Dzięki za miłe komentarze.
Korsarze oczywiście najsłabiej ( oprócz płaszczy ) bo malowani szybko na turniej. Są to normalne figurki z batalionu, ale malowanie je trochę pogorszyło.
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Wiem, to bardziej było nawiązanie do ich koloru. Widać, że robieni na szybko. Proponowałbym jednak przemalować. Na prawdę modele są bardzo ładne.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

Może kiedyś przemaluję, ale generalnie mam na razie sporo innych rzeczy do malowania, którymi gram częściej, a korsarze są jako tacy gdybym kiedyś ich chciał wystawić.
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

no,przy tych psach to sie rzeczywiscie nakonwertowales :f ten filler wyglada tak sobie z ta nizsza podstawka, ladniej byloby skleic ze soba dwie kawaleryjskie. szczypce na harpiach to tez tak nie bardzo wyglądają. kamien na ktorym stoi korsarz ma taki dziwny kształt, jak ziemniak jakis. ale tak to ok
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

A właśnie, zapomniałem pochwalić pieski, bo są na prawdę bardzo ładne ;)

Awatar użytkownika
Kolumb
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kolumb »

Ogólnie jest spoko, tylko popraw te skrzypce harpii i korsarzy :wink:
Życie jest jak papier toaletowy. Długie,szare i do dupy.

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Fajne Harpie tylko ja bym im fryzury innym kolorem maznął bo się trochę zlewają i takie monotonne są :wink:
I sold my soul for rock'n roll

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

z harpii najbardziej mi się podoba środkowa z przodu, jak z horroru
z korsarzy najlepsze są płaszcze, chociaż widać pewne nierówności
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

kanister pisze:ten filler wyglada tak sobie z ta nizsza podstawka, ladniej byloby skleic ze soba dwie kawaleryjskie.
Filer będzie wyglądał lepiej po zrobieniu podstawek, bo pies będzie na skałce, a korsarz będzie się topił w lawie. :wink:

Dzięki wszystkim jeszcze raz za komentarze, nałożyłem pierwszą warstwę washa na hydrę, a obecnie maluję bloodletterów i będę malował psy żeby zdążyć na pyrkon, więc jeszcze przed końcem marca kolejna aktualka. :)
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Arathorn
Mudżahedin
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arathorn »

Zdradzisz przepis na płaszczyki korsarzy, bo wypadły znakomicie? :wink:
Arathorn pisze:Łącznie z tym postem jestem od ciebie "skuteczniejszy" o 1353,714286% :mrgreen:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

Nie ma tam nic trudnego. Biały podkład i na nim jedna lub dwie ( wedle uznania ) warstwy niebieskiego washa asurmen blue. :wink:
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Arathorn
Mudżahedin
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arathorn »

Hmm... nie sądziłem, że to takie proste. Chyba w końcu muszę się wziąć do malowania :)
Arathorn pisze:Łącznie z tym postem jestem od ciebie "skuteczniejszy" o 1353,714286% :mrgreen:

ODPOWIEDZ