KOZIOŁEK HARDKORU 20.03.2010 Warszawa, 4 bitwy!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: KOZIOŁEK HARDKORU 20.03.2010 Warszawa, 4 bitwy!

Post autor: Kalesoner »

Tak będą 72" i będzie po 12 cali wolnego miejsca na każdym stole, w sam raz na usunięte modele i butelki z wodą. :)

Okej zrobimy po 2h 15 minut na bitwę, ci co nie dadzą rady grać 4 bitew mogą sobie zawsze wziąć remisy.

Karniaki będą bardzo rygorystyczne, przedłużenie bitwy o 10 minut nie będzie się nikomu opłacało, gwarantuję. :D


Czy ktoś może mi na Koziołka i pre Koziołka pożyczyć 2 terradony pomalowane? Odwdzięczę się browarkiem. 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Będzie cały czas niezdrowe napiecie, nie dokonczone bitwy lament i placz.
Po co sie tak spinac? 3 bitwy to wystarczajaco duzo.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

czy bedzie niegrajacy sedzia?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Właśnie chciałem Cię o to samo zapytać! Czyli się zgadzasz? :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

hehe.

Kaleson - zrób 3 bitwy to i Shino będzie miał czas coś zasędziować, a tak to nawet nie masz co na niego liczyć :)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jak Wy chcecie na koziołka jechać, jak nie możecie 4 bitewek zagrać pod rząd? Na PGA się ludzie na 2350 wyrabiali w 1h45 a Wy psioczycie na 2.15 na 1750, oj oj oj, w głowach się poprzewracało :wink:

Tak na serio to spoko jeszcze poczekamy na opinie reszty towarzystwa. Myślałem że to fun zagrać 4 szybkie bitwy, ale Inkwizytor Gang Tetryków tutaj się burzy :wink:.
Zapowiadam, że nawet jak będą 3 po 2,30 to i tak będziemy cisnąć karniaki. :D
Ostatnio zmieniony 10 mar 2010, o 00:05 przez Kalesoner, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Marian
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Marian »

Ja chętnie zagram 4 bitewki :P

Kozioł
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Kozioł »

Ja też chętnie zagram 4 bitwy, 2h spokojnie wystarczą. Obawiam się ze ci co w 2h się nie zmieszczą to w 2,5h też nie bo oni poprostu mają taki zwyczaj żeby grać długo...

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

Loohohohoolool! Kaleson stary przedlurzacz bitew lobbuje za 4? Juz nie pamietasz jak plakales po PGA mozdzku? :D
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Pamiętam jak płakałem na i po najgorszym organizacyjnie masterze ever, pamiętam. Tym razem sam się przypilnuję, poza tym mamy tylko 15 minut mniej niż na Koźle i się wyrobimy. A Tobie Kotlecior sugeruję wczytanie się w podpunkt o spożyciu. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Dokładnie Kotlet. Trochę dyscypliny i dasz radę.
Pamiętaj, że jak bitwa zaczyna się np. 12:00, to nie powinno być tak, ze do 12:10 "pan boczek" ćmi sobie szluga przed szkoła, zjawia się 15 po i stwierdza, że przydało by się jeszcze przynieść figsy ze stołu z drugiego końca korytarza, więc przynosi je garściami do 12:30, siada i stwierdza, ze rozpę zgubił, do 12:40 trwa uzgadnianie co tam ma na stole. Potem losowanie czarów. Trzeba jeszcze poszukać kogokolwiek, kto wie "co to jest 3jka w lorze Tęczy i o 12:50 można przystąpić do gry. :wink:
Jeśli gracz o tej przykładowej 12:10 stoi już przy właściwym stole, figsy ma na trejach i co ważne ma wszystko co będzie mu potrzebne, to musi się bardzo starać by nie dograć bitwy do końca.
Mówiąc "starać się" wiadomo o co chodzi.
Obrazek
Obrazek

Kędzior
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Wolny Szczelec ze Stolicy

Post autor: Kędzior »

4 bitwy jest gid. W końcu to nie 2350pkt.
Warhammer to gra wyobraźni. Grajmy karteczkami.

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

Pewnie się pojawię. 4 bitwy są spoko pod warunkiem, że co poniektórzy zepną poślady.
http://manticblog.com/
KINGS OF WAR FULL BETA ARMY LISTS AND MAGIC ITEMS LIST: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... /htmlview#
KINGS OF WAR ARMY BUILDER BETA: http://kow2.easyarmy.com/

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

bylem w szczecinie na lokalu 4 bitwowym na 2300, 45 osob, dało rade :) grunt to dyscyplina. Damy rade
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

No to zgłaszać się proszę.

Jak nie będzie 20 osób plus ekipa blatująca (26) to turnieju nie będzie, bo chciałbym móc opłacić chociaż szkołę, o bazyliszkowym podatku nie wspominając.
Obrazek

Oko
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38

Post autor: Oko »

Mozna wpasc na turniej z calkowicie niepomalowana armia , tylko sklejona , czy to bedzie zbyt duze bluznierstwo ;] ?
Niedawno kupilem duuza armie we ale wszystko jest jeszcze nieruszone w wypraskach....

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Można, byle bez proxów.
Obrazek

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

ja się piszę na 99%
zgłosznie doślę do niedzieli!

Sir Roni de Gato
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42

Post autor: Sir Roni de Gato »

Rozpa poszła, pisana na kolanie w pracy, ale powinna być ok :D

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

jest ok
Obrazek

ODPOWIEDZ