Szybkie pytania

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Re: Szybkie pytania

Post autor: Eltharion »

A co to sa za washe?? (do jakich kolorów?? :? )
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

Wszystkie wyprodukowanę przez GW, napewno znajdą sie dobre.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ok kupuje dzieki za pomoc :wink:
A tak z ciekawosci ile jest ty washów?? :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

8: 3 brązy, czarny, niebieski, czerwony, fioletowy, zielony. Najczęściej przydaje mi się delvian mud i dadab black, ale reszta też może być użyteczna.

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

a można je kupić w sklepie zwykłym w warszawie?
bo internetowy...
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

No pewnie można ale sklepy stacjonarne zazwyczaj mają drożej.

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

wiem że mają
ale ja mam magiczną kartę dającą możliwość kupienia w tej samej cenie ;P
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Hm hm .. a czym skóre sie washuje z tego??
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Czy nogi i rączki (ściśle mówiąc dłonie) od ghuli będą pasowały do nowych gargoyli (http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod350002a)? Z góry dzięki za odp.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

Eltharion pisze:Hm hm .. a czym skóre sie washuje z tego??
Ogryn fleshem, choć niektórym ten odcień się nie podoba.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Aha ok a biały , szary i metale ?? złoty tym samym co metal ?? (bede przynajmniej wiedzial co do czego urzyc :wink: )
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

Szary to czarnym(badab black), biały też, nie ma szarego washa. Można tez popróbowac niebieskim, ale wtedy nabierze błękitnego odcieniu, co nie zawsze jest porządanym efektem. Metaliki jadę delvian mudem(nadaję się prawie do wszystkiego), ew. badab blackiem. Złoty można delvian mudem czy gryphon sepią. Można też poeksperymentować z innymi odzieniami aby nadać ciekawę zabarwienie.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ok naprawde wielkie dzieki :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

Spoko.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Mhroczny Rycerz pisze:Czy nogi i rączki (ściśle mówiąc dłonie) od ghuli będą pasowały do nowych gargoyli (http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod350002a)? Z góry dzięki za odp.
Nikt nie wie? Gorlshek? Ty chyba z gargoyli robiłeś terki?
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

może mi ktos polecic jakis sprawdzony plyn hamulcowy (firma i na jakiej stacji/sklepie to sprzedaja a najlepiej to jeszcze jakis link do foty podgladowej chocby z google->grafika) bo kolega kupil chyba shella i lekko przezera figurki i pozostawia jakis bialy nalot, z kolei ja kupilem jakis tanszy w nadzieji ze mniej zracy i po miesiecznej kapieli moje zombiaki maja na sobie jeszcze duzo farby mimo szorowania szczotka i mycia pod bierzaca woda.

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

Czy quiekeshade army paintera jest dużo lepsze od zwykłej bejcy? Jest droższe i to sporo, ale jeśli miałobybyć lepsze, to mógłbym dopłacić do efektu, w końcu i tak 1 puszeczka starczy na armię czy 2.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

To ja mam mega nobskie pytanie Jak się nakłada wasche?? Nafarbe czy pod nią i dopiero potem się maluje ??
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

Ja najpierw nakładam warstwę podstawową farby, na to wash, a potem wystajace powierzchnie rozjaśniam podstawowym kolorem, a następnie stopniowo dodając jaśniejszej farby do bazy. No jak nie zależy na nie wiadomo czym to można dać kolor podstawowy(dość jasny) a na to wash i koniec.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Najpierw zadaj sobie pytanie do czego jest wash. Jest to taka mocno rozwodniona farbka. Dla przykładu np: malujesz sobie zbroję metalikiem. No ale cała jednolita jest niezbyt "realistyczna" Przydałoby się we wgłębieniach ją przyciemnić, aby wyglądało bardziej naturalnie. Washe z racji, że są bardzo rozwodnione wlewają się do takich miejsc pozostawiając tam farbkę, która oczywiście nie pokrywa, lecz prześwituje owy metalik.

ODPOWIEDZ