Szybkie pytania

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Re: Szybkie pytania

Post autor: Zwolin »

takie pytanie:

co sądzicie o do gry podbitym metalowa płytką a w terenach i fixach pomontować neodymówki ?
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

chyba ci umknął jeden dosyć istotny wyraz. zapewne powinno być:

"co sądzicie o STOLE do gry podbitym metalowa płytką a w terenach i fixach pomontować neodymówki ?"

odpowiedź:
jeśli tylko masz taką metalową płytkę to czemu nie...?
Obrazek

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Hej, szukam podstawek reprezentujących brukowana drogę, lub inne kamienne otoczenie. Mają to być podstawki pod Dwarfy, więc 20x20, wie koś gdzie można takie kupić?

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

http://www.shop.microartstudio.com/ruins-c-3_10.html

na przyklad takie, a jak nie to tam jest jeszcze mnoswo innych wzorow.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Post autor: tomasso »

Z czego robi się płaskie podstawy pod makiety i tereny? Tylko nie mówcie, że z kartonu. Potrzebuję jakiejś w miarę mocnej płyty.

Awatar użytkownika
papa-smerf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134

Post autor: papa-smerf »

Sry jeśli wybrałem zły temat na to pytanie a wiec do rzeczy : urzywalem sobie matt varnisha z GW byłem bardzo zadowolony z efektów do puki przez przypadek nie wylałem sobie całej jego reszty na spodnie jednym niefartownym ruchem reki ^^ . Mialem przerwę w malowaniu z jakiś roczek bo grałem w wow-a i teraz gdy wróciłem do fachu okazuje się że nie ma już nigdzie matt varnish na żadnym sklepie internetowym, jestem załamany co się stało i dlaczego ? A najważniejsze czy wiecie gdzie mógł bym dostać choć jeden słoiczek ? Wim ze jest jakaś puszka z lakierem GW tylko ja mam połowę armi pomalowanej wiec jak bym psikał to bym psikał po wszystkie nawet trawce statycznej a tego bardzo nie chce wiec potrzebuje słojik.

PS matt varnish na prawdę zajebiście zmatowił figsy wiec będę bardzo zobowiązany za info gdzie mogę go dostać jeszcze

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

@tomasso
może plasticard?
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

@ papa-smerf: może wziąłbyś jakiś zamiennik vallejo albo tamyi ew. humbrola. Powinni mieć coś takiego w swoich ofertach.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

@tomasso
Ja polecam płytę pilśniową: tania, łatwo dostępna, wytrzymała i łatwa w obróbce.
Ja swój zapas wymontowałem ze starego łóżka które stało pod śmietnikiem, ale można je spotkać również jako elementy szufla lub tylne ściany szaf. 10min ze śrubokrętem i zapas na cale życie :D
P.s.: można tez oczywiście kupić :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

podajcie jakiś spray do plastiku którego bym mógł używać jako podkładu...GW drogi
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

ja używam zwykłego sprayu na bazie wody. Dokładnie taki jak tutaj, tylko matowy: http://www.allegro.pl/item961243568_eco ... iczny.html, nie śmierdzi za bardzo, nie uszkadza figurek i ładnie pokrywa.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

Ozywam tego samego co kolega wyżej. Efekty bardzo zadowalające, czasami odrobinę zalewa niektóre szczegóły, ale nie tak żeby nie było ich widać ( po prostu czasem są troszkę mniej wyraźne )...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Post autor: tomasso »

Wlaśnie przed chwilą rozpuściłem sobie połowę styropianowej makiety podkładując ją sprejem...

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Rion »

To następnym razem radziłbym poczytać napisy i ostrzeżenia na nim :roll:

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

a jakiego afro używasz mat czy połysk ??
"JOIN OR DIE"

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Post autor: tomasso »

Napisał, że mat.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

tomasso pisze:Wlaśnie przed chwilą rozpuściłem sobie połowę styropianowej makiety podkładując ją sprejem...
Popełniłem kiedyś ten sam błąd,do styropianu tylko pędzel+farba akrylowa na podkład,chyba że ktoś ma lepszą receptę,chętnie poznam.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

grabz pisze:chyba że ktoś ma lepszą receptę,chętnie poznam.
wysmarować wikolem, obsypać piaskiem, a dopiero potem pryskać z puchy (można dwie warstwy wikolu jak się ma obawy) . Wygląda 100x lepiej niż "surowy styropian" bo widać kształt a nie widać kulkowej faktury i na dodatek 'szpraj' nie wypala dziur :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

ewentualnie używać aerografu z akrylem w środku.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

grabz pisze: Popełniłem kiedyś ten sam błąd,do styropianu tylko pędzel+farba akrylowa na podkład,chyba że ktoś ma lepszą receptę,chętnie poznam.
Taki jak arbiter, lub jeżeli chcesz kłaść czarny na żywy styropian to można atramentem
Ostatnio zmieniony 27 mar 2010, o 12:03 przez Samael, łącznie zmieniany 1 raz.
"JOIN OR DIE"

ODPOWIEDZ