Pod czyim sztandarem armia Chaosu podbuje świat?

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ

Pod czyim panowaniem siły Chaosu mają szansę na zwycięstwo?

- krwawego Khorna
17
13%
- nieczystego Nurgla
14
11%
- perwersyjnego Slaanesha
16
13%
- różnobarwnego Tzeentcha
19
15%
- siła Chaosu tkwi w umiejętnym wykorzystaniu mocy każdego z bóstw
32
25%
- prawdziwy Chaos jest niepodzielny!
29
23%
 
Liczba głosów: 127
symek
Chuck Norris
Posty: 523

Re: Pod czyim sztandarem armia Chaosu podbuje świat?

Post autor: symek »

dla ogrów są bogiem i właściwie do końca nie wiadomo co siedzi w dziurze ale wiadomo że daje magiczną moc ogrom i dosłownie zjada wszysto co do niego wpadnie ale to nie temat do dyskuji o tym czym są przepastne trzewia :wink:

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

No dobra, pogodze was. Możecie pisac co tam chcecie ale i tak pewnego dnia powróci Grimnir i skopie wszystkim tyłki [-o< :twisted:
Obrazek

symek
Chuck Norris
Posty: 523

Post autor: symek »

że niby kto??nie znam i nie kojarze :lol:

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Rakso_The_Slayer pisze:No dobra, pogodze was. Możecie pisac co tam chcecie ale i tak pewnego dnia powróci Grimnir i skopie wszystkim tyłki [-o< :twisted:
Hehe bardziej widze w tej roli... Hashuta :)
Co ty na to Rakso ??c :twisted:

A Khain to nie Khorn (chyba juz to ustalismy)
A kapłanki to imo swietny przyklad
Drugi to chociarzby to ze Khain ma swiątnie a Khorn nie #-o
Jest jeszcze sprawa assasynow bo Khorn uznaje śmierć na polu bitwy a nie od tylu cichaczem

Pozatym ostatnio fajnie rozaliłem czempiona khorna w pojedynku (moj lapacz kul armatnich rox!!)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

co argument to lepszy : ]
A Khain to nie Khorn (chyba juz to ustalismy)
myślałem że ustaliśmy odwrotnie
A kapłanki to imo swietny przyklad
Khorne akcpetuje również kapłanki
Drugi to chociażby to ze Khain ma swiątnie a Khorn nie #-o
Khorne też ma świątynie : ]
Jest jeszcze sprawa assasynow bo Khorn uznaje śmierć na polu bitwy a nie od tylu cichaczem
Khorne popiera każdą śmierć - wiadomo że brutalna na polu bitwy jest najlepszym darem ale każde z nienawiścią morderstwo służy Khornowi

stary pogódź się z faktem : ] Khaine jest aspektem Khorne jak Zeus i Jowisz
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Jasiuuu pisze: stary pogódź się z faktem : ] Khaine jest aspektem Khorne jak Zeus i Jowisz
True, true...
Obrazek

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Rakso_The_Slayer napisał(a):
No dobra, pogodze was. Możecie pisac co tam chcecie ale i tak pewnego dnia powróci Grimnir i skopie wszystkim tyłki [-o< :twisted:
Bzdura, Grimnir to pewnie teraz jakiś dopakowany spawn, nic nie mogło przeżyć na Pustkowiach taki kawał czasu i pozostać niewzruszonym przez Chaos.
Pozatym ostatnio fajnie rozaliłem czempiona khorna w pojedynku (moj lapacz kul armatnich rox!!)
Uwielbiam takie argumenty, wykorzystujące przegiętość jednego booka, by udowadniać racje fluffowe.

A ja fajnie zjadałem Emo elfy Dominacją i jakoś Skaveny nie podbiły Naggaroth :wink:


Poza tym i tak w końcu Pustkowia pochłoną cały SŚ, prędzej czy później!

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

bogowie i ich inne wcielenia... nic nowego... dziwię się że niektórzy tego nie widzą

to tak jak z sigmarem przecie widać że tzeench sprowadził go z drogi urlyka ( khorna ) i oszukuje całe imperium które w niego wieży, używając ich do niszczenia "braci", głupcy jakich mało... wystarczy wziąć znak tzeencha: oko podobne coś z 2 płomykami i sigmara: kometa z 2 ogonami :roll:

wyjaśnienia co do urlyka i khorna, tak samo jak przypadku tzeencha i sigmara, oba znaki są na profilu podkowy tylko jedno jest zaokrąglone a drugie kanciaste... czy upodobania psy vs wilki... oby dwaj uważają magie i strzelanie ( khain, gorka też ) za haniebne i zbędne... aa.. khain to dalej nie khorn? spójrz na sztandar wichek :twisted:

nurgl to morka i wielka przepastne trzewia to nurgle... :mrgreen:

eh... slaanesh się wyłamuje, kiedyś czytałem fajne opowiadanie że on sam się wepchał pomiędzy 3 braci, jako śmiertelnik
bla bla bla... długie to było ale ciekawe, choć niewydane przez GW

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Taaaa tylko że elfy czciły juz swoich bogów (Khaina tez) jeszcze przed nadejsciem Chaosu \:D/
Jak groch o ściane #-o
Ostatnio zmieniony 23 mar 2010, o 22:05 przez Eltharion, łącznie zmieniany 1 raz.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

A ludzie w USA czczą latającego potwora ze spaghetti. Co nie znaczy, iż takowy istnieje.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Jeśli tak to bogów nie ma a wszystkie istoty żyja w przeklamaniu :?
A bogowie chaosu to poprostu marne próby wyjasnienia czym jest Chaos
Tak?? #-o
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Nie, Bogowie Chaosu dają marki swym wyznawcom.

Ktoś widział kiedyś mark Khaine'a? Czy sigmara?

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Sigmara nie wiem :roll:
Ale najlepszym dowodem na to że Khain istnieje jes kociol ktory daje buffy :-s
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Eltharion pisze:Taaaa tylko że elfy czciły juz swoich bogów (Khaina tez) jeszcze przed nadejsciem Chaosu \:D/
przed nadejściem na ten świat ale chaos był pierwszy jako ogół
Eltharion pisze:Sigmara nie wiem :roll:
Ale najlepszym dowodem na to że Khain istnieje jes kociol ktory daje buffy :-s
sigmarowe modlitwy kapłanów i co? takich sztuczek można się nauczyć... ale chodzi o sam sens prawdy [-o<

tylko głęboka wiara przezwycięży przekłamania magii :twisted: dlatego Khorne tak się podoba nie oszukuje swoich wyznawców, nie daje złudną nadzieje czy oferuje niesamowite profity, mówi w prost: i tak wszyscy zginiecie prędzej czy później, czy to będzie za mą chwałę czy przeciwnie, nie obchodzi mię, obchodzi mię tylko przelana krew... proste :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Eltharion pisze:Sigmara nie wiem :roll:
Ale najlepszym dowodem na to że Khain istnieje jes kociol ktory daje buffy :-s
to proste.. bo Khain to Khorne wiec skoro Khorne daje marki swoim wyznawcom to i biedne, głupie elfiki może zboostowac raz na jakiś czas ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

Eltharion pisze: Drugi to chociarzby to ze Khain ma swiątnie a Khorn nie #-o
ma khorn ma swoje kapliczki (odsyłam do Liber chaotica, liber khorne, dział "Shrines" ;) )
Rakso_The_Slayer pisze: to proste.. bo Khain to Khorne wiec skoro Khorne daje marki swoim wyznawcom to i biedne, głupie elfiki może zboostowac raz na jakiś czas ;)
+1

Jest też coś takiego jak warshrine khorna (fluffowo zjebane, ale jest:D ) daje bufy ;)

Ogólnie rzecz biorąc bogowie chaosu są czczeni pod różnymi imionami, jednak odnoszącymi się właściwie do tego samego: np bóg mordu i krwii.

Slaanesh na przykład:
Obrazek

niechce mi się wiecej szukać - slaanesha teraz "studiuje" więc najszybciej mogłem znaleźć ;)

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Na miejscu Khorna bym się obraził, gdyby czciły mnie jakieś emo z Naggaroth.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

Eltharion pisze:
Taaaa tylko że elfy czciły juz swoich bogów (Khaina tez) jeszcze przed nadejsciem Chaosu \:D/
Jak groch o ściane #-o
pogodz się wreszcie ze zgodnie z fluffem khaine to khorne, zamiast spamować na en temat kilkanaście razy, to zaden wsyd :roll:
Varinastari pisze:Na miejscu Khorna bym się obraził, gdyby czciły mnie jakieś emo z Naggaroth.
ja tam bym się nie obrażał - przelana krew, to zawsze przelana krew :twisted:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

ignorancja elfów to żadna nowość : ]
a przecież to one zdradziły własną rasę na rzecz służenia chaosowi (mroczne elfy) lub uciekli z ojczyzny jak tchórze (leśne elfy)

baa o mało nie doprowadziły świata do zawalenia i przyczynily się do otwarcia szerzej bramy starożytnych

Również żadna nowina że nie potrafią połapać się w zakresie teologii : ] i czczą bogów chaosu, leśne pogańskie bóstwa lub autentycznych bogów elfów (HE)

więc reasumując : kult rozkoszy = sługusy slanesha kult khaine = sługusy khorn'a

Delight: oprócz kapliczek są też prawdziwe świątynie , w jednej z nich Archaond zdobył jakąś część ekwipunku (nie pamiętam koronę albo miecz)


Prawdziwi bogowie dobra przed którymi chaos czuje respekt (można łatwo odzielić od bożków fałszywych) to Asuryan i Grungni.


Sigmar nie bo to ktoś na kształt jezusa - człowiek który dostał wywyższenia, magia sigmara polega na wierze i podstawowej żąglerce wiatrami magii . Natomiast pani jeziora to poprostu wielka ściema wood elfów na bretońców - których tak samo chroni wiara ich własna wiara : ] (która jest wyższa niż u dzikich orków 5+vs6+ )

Nie wiem jak to jest z Gorkiem i Morkiem bo brzydze się orkami i nie mam ochoty wgłębiać się w ich fluff : ]

Co do starożytnych to można się spierać , imo to nie byli bogowie jako tacy tylko zaawansowana technologicznie rasa
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Sila Khorna jest walka. Im ciezsza i trudniejsza walka,
im grozniejszy pokonany przeciwnik tym wieksza radosc
Krwawego Boga. Nienawidzi on natomiast podstepu i zdrady,
nie pozwala takze swym wyznawcom parac sie magia.
Znalazłem cos takiego gdy się nudziłem :twisted:
Z tego co wiem to czarownice i assasyni mrocznych elfów sa w łaskach Khaina wiec mi tu kitu nie wcisniecie !! [-X
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

ODPOWIEDZ