WE by Asgharoth :) [up: troche nowości i MINI PLEBISCYT ;)]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: Wood Elves by Asgharoth :) [up: biały wild - WIP]

Post autor: Rasti »

Na tej skórze za dużo kontrast. Staraj się spokojniej to rozjaśniać ;)

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

spróbuję zrobić tą skórę bez washa :) wieczorem wstawie żeby zobaczyć jak wyszło :)

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

Dobre malowanie czekam na skończonego(podstawka)
]arrrr

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ UWAGI NA TWARZ :) jej nie męczyłem jeszcze ;)
ale klata myślę że lepiej. . . co sądzicie?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Lepiej,zgrywa się z całością.Tatuaże bardzo fajne.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Zdecydowanie dobra konwersja :)
Jak usuwałeś siodła?
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Lepiej. Zrób jeszcze to samo na końskiej części. Alleluja i do przodu ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Teraz wygląda naturalniej. Skóra fajna. Kolor mieczyka i nie pasuje. No i wygląda na nieskończony.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Dlaczego kolor miecza nie pasuje?? Symbolizuje magiczne ataki ...... :wink:

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Biały z zielonym i ze skórą nie są monotonne, więc jakiś odjechany kolorek zbędny moim zdaniem ;p

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Mi tam pasi ;) Akurat elfie iecze jakichś leśnych duchów mogą sobie pozwolić na jakieś niestandardowe kolory mieczy :P
ps Rasti mozesz czasem gogos pochwalic za checi dobry pomysł i całkiem niezłe wykonianie czy juz zawsze będziesz narzekał na każdą prace niedoświadczonego modelarza ?!
ps2 będziesz robił więcej smoluszkowatych wildów ??
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Rasti pisze:[...] Ładnie muszą się prezentować na stole =D>
Rasti pisze:[...]Włócznia zajebista ;)
Mówiłem już, że świetne tatuaże :>? [...]
Rasti pisze:Good job =D>
... Ja już nie wiem co mam pisać, aby Cię zadowolić, zresztą poszła PM.

No i mieczyk według mnie fajniejszy byłby biały przechodzący w zieleń, czy cosik takiego. Jakoś po prostu niebieski mi tu nie pasuje i już...

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Rasti pisze:No i mieczyk według mnie fajniejszy byłby biały przechodzący w zieleń, czy cosik takiego. Jakoś po prostu niebieski mi tu nie pasuje i już...
+1
Zmiana koloru miecza mogłaby jeszcze polepszyć wygląd modelu,co nie oznacza że jest źle :wink:

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

grabz pisze:
Rasti pisze:No i mieczyk według mnie fajniejszy byłby biały przechodzący w zieleń, czy cosik takiego. Jakoś po prostu niebieski mi tu nie pasuje i już...
+1
Zmiana koloru miecza mogłaby jeszcze polepszyć wygląd modelu,co nie oznacza że jest źle :wink:

Pewnie, że nie oznacza, choć co poniektórzy rzucają se w moją stronę, ze ja to krytykuję, jeżdżę ostro po ambicjach i doprowadzam do płaczu, jest ładnie pomalowany, ale kolor po prostu do mnie nie przemawia. Jak komu pasuje, ja po prostu piszę, co myślę.

Awatar użytkownika
Josiph
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Josiph »

Czy mogę od czasu do czasu znów położyć Ci czarny podkład na figurki?

Chciałbym kiedyś powiedzieć, że to częściowo moja praca :P
Jednym słowem, rewelacja.

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

@Rasti: nie mam nic przeciwko uwagom szczegolnie ze sa konstruktywne :)

@All: ale miecz jest niebieski bo poniewaz zwrocie uwage na driady brzozkowe ze maja niebieskie magiczne symbole wiec dla rownowagi kolorystyki chciaem zastosowac wlasnie na mieczu oczywiscie skoncze go :) jezeli efekt nie bedzie zadowalajacy to zmienie na zielen :)

@Josiph: oczywiscie ze bedziesz mogl ;) chociaz spray jest efektowniejszy ale chetnie naucze Cie czego sam umiem :)

@Bem: co masz na mysli mowiac ze na koniu tez ? wydaje mi sie ze raczej juz konia nie musze :( nie lubie go malowac

@Kubon: smoluszkowy byl na poprzedniej stronie ten z plonaca grzywa :)

@Sevi: siodla usuniete zwyklym nozykiem i pilniczkiem :)

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Wiem że był tylko chciałem zobaczyc ich więcej, a już w szczególnosci w oddziale :mrgreen:
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

oj zanim bedzie piatka to chyba po swietach dopiero :) jutro wieczorem dopiero bede mogl cos malowac:) na razie do jutra koncze wlasciwie liceum :)

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

No w końcu praca nad biednym wildem skończona :)probowalem zrzucic zdjecia wczoraj ale forum mi szwankowalo:

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

wiem że ostatnie zdjecie jest żółte :)

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

cienie duzo lepiej niz wczesniej ale na piersi dales troche za duzo bialego. oczy tez ma troche za duze i zbyt mocno je widac przez co odwracaja uwage od twarzy ;) nie zrob tego bledu przy nastepnym.
Tatuaze wychodza Ci calkiem fajnie ale o ile te na koniu sa git to te na kolesiu sa zbyt male i po prostu napackane bez wizji calosci ;)
lepiej by bylo zrobic jeden na klacie i jeden na reku ale za to troche wieksze bo teraz to sa jakies falbanki :P
zawsze jak masz zamiar robic freehandy to wez sobie najpierw kartke naszkicuj podobny ksztalt powierzchni na jakiej chcesz to namalowac i wymysl jakis fajny motyw. na figurce nie packaj jak nie masz planu dzialania ;)
Powodzenia przy nastepnym
ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ