Krasnale w dzisiejszych czasach... 8 ed.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grb
Pseudoklimaciarz
Posty: 24

Re: Krasnale w dzisiejszych czasach należących do...

Post autor: grb »

Infernal Puppet pisze:Obrażenia to tam półbiedy :P . Społowienie ruchu to dopiero wkurzajacy efekt . Widziałem juz parę razy jak ta właśnie runa odmieniała losy bitwy przez udupienie dużego demona, czy zyskanie kolejnej rundy strzelania przed szarżą klocka kawalerii.
Krotko gram zatem moze nie do konca rozumiem, ale chyba po to ta runa na kowadle jest zeby takie rzeczy czasem mogly sie udac?
We are the Dwarfs. You will be decapitated. Resistance is futile.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Od kaldrona czy altara jest droższe i w dodatku nieruchome. A to, że spowolniła dużego demona - który jesst sam w sobie mega przegięty to normalnie serce mi krwawi. Ja mogę mu wyłączyć latanie - i wtedy może na piechotę zap@##$ć kilkanaście cali a on może mi roz@%#@%ć każdy klocek od przodu. Tylko taki thirster nie musi sprawdzać co turę czy nie wybuchnie. A wrona ma na taką okoliczność re roll

Zastanów się zanim napiszesz.
Emocjonujesz się jakbym się porywał na wszystkie krasnloludzkie świetości :wink: :lol: . Jak uwarzasz,ze nie ma nic przesadzonego w runce która cie praktycznie zatrzymuje przed linią dział, ok, twoje zdanie, ja je uszanuję 8) . Ze duze demony sa przegięte to też prawda ( i jakkolwiek by to heretycko nie zabrzmiało, bloodthirster, powinien być chocby ze wzgledów fluffowych najwiekszym wyżynaczem w batlu [ tylko kosztować ponienien "nieco" wiecej ]). Próbuję tu napisać, ze jestem za boostem krasnali, ale bez przesady :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

twardochleb
Chuck Norris
Posty: 356

Post autor: twardochleb »

Moce kociolka i engina wcale nie sa slabsze od tych z kowadla a wychodza automatycznie wiec nie gadaj ze jest niezbalansowane.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Moce kociolka i engina wcale nie sa slabsze od tych z kowadla a wychodza automatycznie wiec nie gadaj ze jest niezbalansowane.
"nie są słabsze?" :P . Moce kociołka/engina są jeszcze o wiele bardziej gięte, i je tym bardziej też trzeba by było osłabić.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

twardochleb
Chuck Norris
Posty: 356

Post autor: twardochleb »

masz dziwne pojecie balansu

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

Jak uwarzasz,ze nie ma nic przesadzonego w runce która cie praktycznie zatrzymuje przed linią dział, ok, twoje zdanie, ja je uszanuję 8)
?

ile takich akcji widziałeś?
ile jest armii krasnoludzkich na działach?
jak dla mnie to nie wiesz o czym piszesz, men.

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

mamy rzecz za worek punktów łykającą slot herosa i lorda, która w dodatku może pierdyknąć w każdej z tur...
czy DE Hydrant może pierdyknąć?
Nie...

a tekst, że jesteś za wzmocnieniem krasi ale bez przesady to mnie zabił. Cała ta wypowiedź pachnie mi kolegami Solo i Drwalem...

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Ludzie czy wy wogóle czytacie co ja piszę :P ?
a tekst, że jesteś za wzmocnieniem krasi ale bez przesady to mnie zabił. Cała ta wypowiedź pachnie mi kolegami Solo i Drwalem...
Taa, bo najłatwiej kogoś nazwać noobem co się nie zna :lol: . Nie wiem, nie gram krasiami i może nie mam racji, ale na podstawie tego co widziałem i tak uważam tą runę za przegiętą. Mniej niż bloodka, hydrę, abomkę, hoteka, pandanta, master of sorcery, siren songa i pewnie jeszcze z sto innych rzeczy w batlu, ale nadal przesadzoną. Uważam że przegięcia należy tępić do rozsądnego poziomu niezależnie od armii w jakiej występują 8) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

Infernal Puppet pisze:Uważam że przegięcia należy tępić do rozsądnego poziomu niezależnie od armii w jakiej występują 8) .
Infernal Puppet pisze:Mniej niż bloodka, hydrę, abomkę, hoteka, pandanta, master of sorcery, siren songa i pewnie jeszcze z sto innych rzeczy w batlu, ale nadal przesadzoną.
Skoro tak dużo tych przesadzonych rzeczy to czemuś uparł się właśnie na kowadło? Zapraszam na forum demonów, dark elfów, vctów - tam możesz sobie whine'ować ile wlezie, tam ludzi najprawdopodobniej to nie zdziwi, są do tego przyzwyczajeni i Cię oleją.

To, że jednak wybierasz sobie kowadło (rzecz na pewno nie najbardziej przegiętą w grze, lecz najprawdopodobniej stanowiąc najmocniejszy atut krasnoludzkiej armii), gdy jest takie wiele innych rzeczy nad którymi można by wyć, oznacza że albo trollujesz, albo jakiś gracz krasnoludzki dał Ci w paru grach łomot. Niezależnie od powodu wychodzisz na noob'a - trollowanie jest nooberskie, a jak w grze sobie nie możesz poradzić z kowadłem i przychodzisz tu jęczeć na forum i sugerować zmiany z dupy wzięte, tym bardziej wychodzi na to, że granie sprawia Ci problem - ale to Twoja sprawa jaki sobie wizerunek kreujesz na forum. Nie dziw się jednak, że będziesz zjeżdżany za każdy swój post.
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Infernal, zostaw kurduplom to ich przegięte kowadło.
Wszak i tak w następnej edycji będzie boundspellowe napewno

W jednej kwestii się zgadzam:
nfernal Puppet napisał(a):
Uważam że przegięcia należy tępić do rozsądnego poziomu niezależnie od armii w jakiej występują 8)
Lecz to nie jest temat na takie dywagacje.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Wieczorna porcja śmiechu-tylko u Infernal Puppeta :lol2: :lol2: :lol2:

(przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymac)

Awatar użytkownika
papa-smerf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134

Post autor: papa-smerf »

Kowadło :

1.1 Na ogół większość rzuca małą runke a przy tym z zagryzionymi zębami obserwuje czy nie ma jedynki - przegięcie ?
1.2 Wow udało się całe k6 z siłą 4 na ogół wypada z 3-4 z siłą 4 rzadko wpada z jeden hit, spowalnia jedną jednostkę o połowę, jeśli grasz z armią naporową to z 5-6 klocków jeden monster albo jeden klocek idzie z połowę ruchu wolniej ... wow - przegięcie ?
1.3 Wypadła jedynka i będzie ból - przegięcie ?
1.4 Na ogół raz na 4 bitwy wypier... minimalnie z 340 pkt dla przeciwnika gratis - przegięcie ?

W porównaniu do tego co dzisiaj od innych armi dostajesz na stole kowadło to jest pikuś, chcesz zostać wielkim sprawiedliwym i strażnikiem balansu to niestety musisz tych złych poszukać gdzieś indziej.

Opracowała papa-smerf :wink:

twardochleb
Chuck Norris
Posty: 356

Post autor: twardochleb »

Infernal Puppet nie pucuj sie tak o ta runke spowalniajaca bo w wiekszosci przypadkow popychaczka jest bardziej kluczowa xd

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

kowadło jest tak drogie w porównaniu do kosztów że niemal nie opłacalne, gracze je wystawiają bo to w porównaniu do innych krasnoludzkich przegięć "coś" zrobi
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

ehhh....dlatego trzeba sobie odpuścić kowadełko :D

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

No dokładnie lord na tarczy okolo 300 pkt as +1 ward +4 i przerzuty na AS:D
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

Gdyby tylko latał

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

mnie wystraczył by ruch 4

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

a oddzial nadal z M3 :D

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

eeeeee, pliiiz

chodziło mi o 4 "muva" na całej armii, bo odzwierciedlenie krótkich nóg w statystykach jest śmieszne. poza tym inne niskie postacie nie maja takiego problemu
denerwuje mnie myślenie "krótkie nogi, mało ruchu". nie są niepełnosprawni tylko niscy.

ODPOWIEDZ